Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tija28
1. nov 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 .............tak aj my uz mame nastevu hrobov za sebou, tieto posledne dni boli pre nas trosicku narocnejsie, aj sme si poplakali par-krat-nie sice kvoli hrobom - no tazsie obdobie teraz u nas doma mame, ale verim, ze opat zas vyjde slniecko a budu aj veselsie dni 😉
@kamka17 - paulinka je krasna bublinka, uz aby ste ju mali domka 😉
@orsulka - je super, ze uz ste z nemocky doma, a ty len pekne dalej vegetuj, nech drobci krasne rastu 😉
@cikyta - no vy ste ale rodicia - ja byt v tom kadernictve kadernickou, sak aj infarkt chytim 😀 😀 😀
..................ostatne vsetky pekne zdravim 🙂

izzie27
1. nov 2010

Ahojte dievčatá, chcela by som sa spýtať, ako dlho ste čakali na výsledky, keď vám brali krv na chlamýdie a ostatné výrusy.......Ďakujem

orsulka
1. nov 2010

@izzie27 fuuuha...tak to si vobec nepamatam...zobrali mi v Heliku krv, a ked som tam dosĺa na konzultacie, tak už mali vysledky....ale neviem kolko to trvalo.......

orsulka
1. nov 2010

@tija28 tak j aprajem dievčatko co najmenej slzičiek........ 😉 😉 😉 ty si ich naozaj nbezaslužiš.......posielam krasne velke a silne objatie.... 😵 😵 😵

izzie27
1. nov 2010

@orsulka ďakujem 🙂 Partner ide do Helika na buduci tyzdeň, na kontrolne spg, nakolko mal zlu morfologiu. Tak ma napadlo si krv dat zobrat čím skor, a ked pojdeme na konzultáciu uz budeme mat vysledky obaja. Na krv sa musim objednat alebo mi ju zoberu ked tam pridem? Krv zoberu aj poobede alebo len rano? Musim byt nalačno?

cikyta
1. nov 2010

@tija28 Usmev moja...žiadne slzy a ked,tak až za 9 týždnov môžeš nejaké vypustiť 😉 Ale od šťastia,ked budeš držať Oliverka 😉
@izzie27 Ja si nepamätám,no aj keby som to vedela,možno sa to už zmenilo.Viem len to,že nalačno sa nemuselo byť a dobre bolo den vopred hlásiť odber krvy,nech maju prichystanu skumavku a najlepšie ráno-doobeda.Toto by bolo asi najpresnejšie zavolať na recepciu a oni odpovedia najlepšie 😉

izzie27
1. nov 2010

@cikyta dakujem 🙂 🙂

cikyta
1. nov 2010

@izzie27 Držím palčeky ! 🙂

kiara15
1. nov 2010

@cikyta dakujm za vsvetlenie vsak uvidim ked si pojdem po kartu co mi povie a este sa ta spytam kde to tam v MT je??nevies mi povedt aspon zachytny bot??hotel Turiec je blizko??

@orsulka no vies zlaty nas doktor nie??no ja sa pytam preto lebo moj manzel ma kartu ani nevie kde a ma ju ako novorodenec 😀

@lucula73 Ideme 12.11do Martina 😉 a ty sa mi mas ako?, 😉

orsulka
1. nov 2010

@izzie27 netreba nalačno.....určite nie 🙂
@cikyta ahoj pokladík 🙂
@kiara15 servus .-)

izzie27
1. nov 2010

@cikyta dakujem ,dufam ze uz sa potom pohnem trosku dalej. 😉

kiara15
1. nov 2010

@orsulka ahoj ako sa mate??a ja mam ist na lacno?,

orsulka
1. nov 2010

@kiara15 ano......ak myslis na tu genetiku....obaja na lačno....
dnes sa mám tak trosku uťahano, ale inak fajne........práve som hladna, tak tlacim 🙂

cikyta
1. nov 2010

@kiara15 ešte mi napadlo...potrebovali sme z heliosu výsledok-výpis spg. 😉
Niesom priamo z MT a bývam tu krátko,takže názvy hotelov sa mi pletu. Toto ti najpresnejšie poradí Orsulka cestu autom.
Genetika je taká bielo-oranžová budova v rade rodinných domov.Ale je to vlastne ako centrum,takže to nebude daleko od nikial 😉

izzie27
1. nov 2010

@orsulka dakujem 🙂

kiara15
1. nov 2010

@orsulka dnes som aj ja taka vseliaka sme behali s muzom kade tade 😉 ja som akurat dochrumala grep 😉
@cikyta spg?,o tom Hudec nic nehovoril 😒 ale mam tu jeden co mi raz dali ??takze dostat sa do centra a potom kazdy na kazdu stranu a kdo prv zbada krici 😀 😀 😀
orsul ty si tam bola??

orsulka
1. nov 2010

@kiara15 ano...ten spermiogram je fajn, ked budete mat...ja som si ho pytala z Heliku a nerobili s tym žiadny problem...odfotili a poslali mi ho domov......CIKYTA...dobry napad 🙂 😉
hotel Turiec nie.....to je na inej strane...nie je to od neho daleko, ale na opačnej strane pesej zony.......
musite ist smerom cez vypadovku ako na Vrutky, Zilinu.... a z tej cesty sa odboci do prava a prejde sa cez taky most a potom smer centrum.....takto to vysvetlit je dost zložite....inak......u Hudeca mi dali presne mapuz ako sa tam dostanes...tak ak ti ju Bejatka nedala, tak sa tam zastav a vypytaj si ju......nie je to ťažke najst .-)

orsulka
1. nov 2010

@kiara15 ano Kiarka bola....2x 🙂

kiara15
1. nov 2010

@orsulka no doky mi hovoril ze mi sestricky potom daju ale dufam ze Bejatka bude mat naladu 😀 tak to mi staci zavolat do heliku ci by mi nemohli poslat spg?,a poslu mi ho?,

orsulka
1. nov 2010

@kiara15 ano poslu moja...ved som ti pisala, že aj mne ho takto poslali...bez problemov..... 😉 😉

kiara15
1. nov 2010

@orsulka no skusim zajtra cinknut
😉

cikyta
1. nov 2010

@kiara15 Ten spg treba na ten karyotyp-či čo (vela neznámich pojmov-uf...) Oni sa na genetike musia chytiť všetkého,čo maju a ak sa tam ide hlavne skrz neplodnosť,ten spg je dôležitý.
Ked prídeš do MT,tak sa poprípade pýtaj,ako sa dostaneš smer pošta,činska reštauracia...potom kusok dalej pohotovosť (taká rozpadnutá budova ) a vedla tej pohotovosti nejakých 50-100m to je. Je to na 1 smerke od Vrutok,takže neviem trasu autom z opačneho smeru. ☹ Tam zapichnite auto pred Priorom a na pešaka to je kusok. 😉

kiara15
1. nov 2010

@cikyta jej ciky dik to som potrebovala vediet ci pri tom priore ok dik 🙂 🙂

minka051
1. nov 2010

Ahojte dievčence 🙂
Tak zajtra sa dozviem neviem čo, lebo asi som blbá ale som sa tu dočítala tolko zlých vecí čo všetko sa stalo kým sa išlo na UTZ v 6tt. No bojím sa či to bude v poriadku. Nie že mi povedia zlé veci lebo to asi nerozchodím. Ved neni mi ani zle citim sa dobre nijaké príznaky nemám ani negr... 😝 .No ako keby som ani tehu nebola.

fopardi
1. nov 2010

@minka051 neboj ja som nezvracala ani raz vobec mi nebolo zle vždy ked som šla na sono som pochybovala či som tehotna neboj bude všetko v poriadku 😉

minka051
1. nov 2010

@fopardi no snažím sa tomu veriť a stále si opakujem že všetko je v poriadku 🙂

fopardi
1. nov 2010

@minka051 ja som čakala do 20tt kedy začnem krvacať kedy sa čo stane aj ked som sa snažila si vychutnať to tehotenstvo tak dnes viem že som bola hlavne v strese čo sa kedy stane potom som od 25tt spinila a krvacala až do konca tak som stale lietala ku dr. raz to bolo lepšie raz horšie a stale som len rozmyšlala ale viem že dnes sa mi to lahko povie no ked to znovu pride asi to budem zase takto prežívať no je to pochopiteln e že sa takto bojime len treba v kutiku duše veriť že to bude ok až do konca 😉

minka051
1. nov 2010

@fopardi no to ja sa kontrolujem po každom WC. Zatial musím klopať nešpiním a dúfam že to tak zostane. No ja verím že bude dobre. 🙂 Ale až zajtra budem kľudná ked mi to potvrdí doktorka. Ved napíšem som objednaná na 9:30. Hlavne aby videla že miminko je tam a aby bilo srdiečko. No neviem či to nieje skoro. Zajtra je to 43DC.

kiara15
1. nov 2010

@minka051 nemysli na nic zle dolezite ze nespinis a nekrvacas 😉

fopardi
1. nov 2010

@minka051 ja myslím že by už mala vidieť ale može byť že aj nebude až na dalšom sone o dva týdne no netreba sa plašiť ja som mala na začiatku taky strach že som sa bala kychnuť ísť na velku , vstať z gauča či velmi nenapínam brucho no fakto viem čo prežívaš

minka051
1. nov 2010

@kiara15 našťastie nie a nič ma ani nebolí. Len som dnes nejaká nervózna pred zajtrajškom. Asi som nemala čitať tie zlé veci čo sa tu niektorým stali. 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre