Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
3. nov 2010

@minka051 takže už len skrz tvoju lásku to stojí zato 😉 Určite ano! 🙂

lulu10
3. nov 2010

baby kde beriete toľko sily a odvahy ísť stále ďalej? a skúšať a nevzdávať sa... ja som asi posero, po troch potratoch mám velke pochybnosti ci ist do toho znova, a prestavam verit ze sa to niekedy podari, ale ked citam vsetky tieto prispevky tak trochu naberam odvahu 😔

denis19
3. nov 2010

@lulu10 tak jen do toho....pokud to mjít tak to príjde jinak i bez odvahy 😕 ale minky síla je k závidenihodná....
@cikyta jak se máte?

orsulka
3. nov 2010

kuuuuuuuuuuuuuuuuuuurnik šopa aj s takýmto systemom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! spravodlivosť??? nespravodlivosť????? má to tak byt???? a prečo práve teraz????? a ako dlho este čakať?????? asi sa MINKA moja pytam aj miesto teba, ale fakt sa to pytam.......
je mi to fakt velmi luto, že to takto skoncilo.......hoci by sme a ty asi aj najviac.......chceli vedier kde bola pricina, tak pochybujem, že na tuto otázku odpoveie niektorí lekár........ oni tieto veci fakt nevedia vysvetliť......
uprimne mi je to luto 😔 😔 😔 😔

@lulu10 ahoj...s tou silou isť dalej a bojovať dalej...je to naozaj dosť ťažke.....ono to jednoducho musí isť z vnutra každeho jedneho z nás....... podla mna je dost doležite podvedomie človeka a nastavenie sa na taku tu "pozitivnu vlnu".....o tejto otazke sa velmi vera vravi, a je na tom kopec pravdy.....ale kedy je podvedomie a vedomie tak správne naladene, hlavne, ked je vela negativnych skusenosti a zlych správ a potratoch o neuspesných IUI ci IVF, to je fakt ťažko povedať....ked sa dlho nedari, clovek prestáva veriť a dufať.......
vždy som smutne prekonávala takteto neuspechy...niekedy to trvalo dni, inokedy týždne......ale ten ciel mať detičky nejako vždy zvýťazil a to mi davalo silu ist dalej.....skušať aj nove vci, pokusy, lieky, terminy a podobne......a potom aj tu na modrom koniku, ked som precitala, že sa niekomu po dlhsej dobe zadarilo, že ma tu vedeli kočky podporiť a posunuť dalej.....
no v každom príapde si každý z nás musí najsť tu vlastnu cestu.......

orsulka
3. nov 2010

@denis19 co sa týka Minky tk s tebou uplne suhlasim...je to silná žienka......obdivuhodne, že chce isť dalej..klobuk dole.....a je to spravne 😉 😉

neviem kto to povedal, ale vraj "vzdať sa, je to najjednoduchšie"....... hhhhmmmmmmmmm

denis19
3. nov 2010

@orsulka no ale tobe síla zrovna také nechybí 😀 😀 a je super, že čekáte holku i kluka, páreček, parádička!!!

orsulka
3. nov 2010

@denis19 dakujem denis 🙂 😉 🙂
nie som jediná ktorá cakala dlho na svoj vysnivaný sen, je tu ovela viac dievčat a žien, ktoré cakali aj dlhsie a podarilo sa.......toto ťa tak nejak ženie vpred.....alebo aj nie??? 😀 😀 😀 😀 iekedy už ani neviem co pisem 😀 😀 😀

zlatanka30
3. nov 2010

@orsulka 🙂

mimili
3. nov 2010

@orsulka Krásne slová Orsulka... až mi je do plaču 😢 .

cikyta
3. nov 2010

@denis19 Máme sa v celku ok. Silvinka je zdravá a na mna sa lepí teraz snád každe kýchnutie každeho,kto ide okolo mna. Mám chrípku ako pes 🙄
Bože nech je už jar !
😠 😠 😠

@orsulka Pekne si to napísala a suhlasím s každým slovkom 😉 A super je hlavne to,že tieto veci nepísala nejaká "novinárka",ktorá má 3 deti na prvý šup a nevie o čom píše.....ale napísala to žena,ktorá prešla snád všetkým,čím mohla ........................však Orsulík ?
Až si ju jedného dna všimol pán božko a povedal:
- Jéminé ............. ja blázon som uplne zabudol tejto dušičke nadeliť bábätienko. Normálne som ju preskočil. Snád mi to niekedy odpustí ......... ☹
A hned jej "šupol" dva pokladíky do bruška !!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

orsulka
3. nov 2010

@mimili nepláááááááááááč !!!!!!!........to malo byť akože "povzbudebie"...hihihihih 😵 😵 😵 😵

orsulka
3. nov 2010

@cikyta ty si moja láska najvacsia!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 že šupol!!! hahahahahahahahaha

hlavne už prestan kýchať a prskať...už ťa to celkom dlho drži...najskor kasel, teraz kýchanie a podobne......ty asi na prehádzky len s ruskom na ustach 😀 😀 😀 ale som rada, že SISI je v poriadku....... 😵 😵 sak mladý organizmus to vie celkom rýchlo prekonať .-))))) 😉

cikyta
3. nov 2010

@orsulka No ja som bola skoro zdravá.vyhodila som kvapky do frňáka do koša a na druhý den koniec 😖 Rypák celý červený,sopel po členok,zase mi bolo blbo 🙄 Proste-nedoliečené 😒

Sise možno dobre robí,že je ešte kojená 😀 (to mna kojili 2 týždne 😀 ,tak asi preto) 😀

orsulka
3. nov 2010

@cikyta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ešte, že si to vieš všetko pekne zdôvodniť!!! 😀 😀 😀 😀 😀
jednoduhco...ty más na všetko vysvetlenie .-))))))

cikyta
3. nov 2010

@orsulka Vždy sa dôvod nájde na všetko 😅

orsulka
3. nov 2010

@cikyta a vysvetlenie .-)

cikyta
3. nov 2010

A niekedy len taký dôvod,čo nám vyhovuje 😀

lucula73
3. nov 2010

ahojte 🙂

minka ☹ 😔 ..kvoli tebe som zapla pc...veľmi mi je to ľúto,dúfala som že aspoň jedno ostane..ale ty si silná osobka,ja verím,že to ešte nevzdáš...želám ti veľa veľa síl 😉

@orsulka ahojček mamina 🙂 ...super,že máš dobrú naladičku 😉
my sme boli tiež chorí,ale už sme celkom ok,tiež si želám,nech je už po zime a to ešte ani nezačala 😠

janicca
3. nov 2010

ahojte dievčence 😉
tak ja sa hlásim konečne sme doma boli sme v nemocnici ...v pondelok som začalo krvácať tak večer sme šli na pohotovosť a rovno do nemocky nás poslali ale už je dobre aj špinenie prešlo a videli sme srdiečko 😵 😵 😵 a doktor niečo mrmlal že ako keby tam videl dve 😕 šak uvidíme zajtra sa hlásim u svojho mudr. a ak ma bude pozerat tak budeme zase mudrejší 😉 tak že v pondelok som si uvedomila že som naozaj tehu a začínam sa báť ísť aj na wc šak to poznáte o čom píšem...
@minka051 fakt neviem čo napísať je mi to ľuto ja som tomu tak verila že teraz je to u teba tutofka že sa už nič nemože stať 😢 😢 ináč máš moj obdiv si silná žienka a držím palce do ďalšie boja .....
ináč baby dnes som si aj poplakala pri niektorých príspevkoch .......naozaj taký je život raz sme hore a raz dole ....

cikyta
3. nov 2010

@janicca Kristove oči !!!!!!!! Uf...........dufam,že najbližšie uvidíš nemocnicu až v 40tt ! Nech ťa to ani nenapadne skôr ! Uf......Ale ber to ako zoznámenie,trening a další krát už bude naostro v juny !!!!!!!!! 😉
A že dve ?????? Ja odpadnem........som ja zvedavá na zajtra !
Ležkaj a brízganiu je KONIEC ! 😉

janicca
3. nov 2010

@cikyta to ti poviem to boli kristove oči by sa ma krvi nedorezali ten strach neviem ani opísať ...ja som si to tam bola len obzriet že ako to tam vyzerá a musí povedat že je to tam super 😉 už som dobrízgala ale to určite nebolo z toho neviem celý pondelok má pichalo v boku na pravej strane tažko sa mi stávalo aj sadalo a potom prišlo to krvácanie možno to bola len nejaká cysta sa ukludnujem 😉 a či dve tak to som zvedavá aj ja možno sa mudr mýlil ....

cikyta
3. nov 2010

@janicca Ta Ďuro, ved ja nevravím,že to máš z brízgania. Myslím,že to bola nejaká tá cystička-hematomik..........no to už je fuk. Také veci sa občas stanu a teraz už len dufať,že to bude LEN a LEN v PORáDKU !!!! Jovan Mariška? 😉

mimili
3. nov 2010

@janicca Janicca, ty nestraš!! Tu už bolo zlých správ dosť... tak zajtra nech to rýchlo napravia Tvoji dvaja Edmondovia v brušku 😉

tinara23
3. nov 2010

ahojte baby, chcela by som sa opýtať, do heliosu môžem ísť aj bez odporučenia gyn. lekára. Snažíme sa 8 mesiacov, viem, že to nie je dlho, ale vzhľadom k môjmu veku chcela by som byť čo najskôr tehu. Môj doki so mnou dokopy nič nerobi, raz som bola na folikulometrii a žiadne iné vyšetrenie. Lebo tam nikdy riadne nie je. Raz je dlhodobo PN, nikto ho nezastupuje, potom dovolenka, raz operuje a tak. Len neviem či tam chodíte až keď podstúpite všetky vyšetrenia a nevedia si už rady, alebo ma zoberú aj takto bez ničoho. Ďakujem.

cikyta
3. nov 2010

@tinara23 Zavolaj do heliosu.Oni ťa objednaju. Nemusíš mať odporučanie,ani zdrav.kartu. Nič. Len chuť bojovať 😉 Oni ti vezmu krvičku,urobia ti vyšetrenia a partnerovi hned na 1.návšteve spermie. Z výsledku uvidíte.ktorým smerom pôjdete dalej........Takže vezmi telefon a volaj 😉 Tvoj gynekolog nemusí o ničom vedieť,keby si nechcela 😉

tinara23
3. nov 2010

@cikyta Ďakujem za odpoveď, si zlatá, veď práve, nepotrebujem aby o tom vedel. A ešte otázka nevieš aký je rozdiel medzi heliosom a iscare ?

cikyta
3. nov 2010

@tinara23 Rozdiel by vedel napísať človek,ktorý bol aj tam,aj tam.
No čo viem ja,rozdiel je ten,že Helios je na Ladovni - Iscare v MFN
Helios funguje už pár rokov v MT - Iscare otvorili nedavno
čiže do Helíku chodí viac ludí - do Iscare menej

No konzultácie,odbery,celý postup je uplne rovnaký na oboch miestach...

A myslím,že ten dr.čo robil v Heliose je teraz v Iscare. (Tomáš)

Orsul................oprav ma ak nie......... 😉

minka051
3. nov 2010

@janicca moja veľmi veľmi ďakujem za podporu a ty sa drž za každú cenu lebo ja som si povedala že ked budeš ty tak budem aj ja a ono to vyšlo len mi to dlho nevydržalo a dve bambulky čo mali byť už niesu. No dnes mi je na ho.... , a som ako troska, ale ja sa pozbieram lebo musím. A inak pôjdem znovu lebo ja tú copaňu ako mi povedala cikyta chcem mať. 😉

cikyta
3. nov 2010

@minka051 Pamätáš si,ked som ti nevedela povedať jednoznačne moju predpoved? Niečo som v tom cítila... ☹ Zrejme toto... 😢 čo sa práve stalo 😢
Ale tá copana tam je !!!! To ti možem povedať bez váhania !!!!! 🙂

Hlavne si teraz oddýchni a zregeneruj.................. ☹

zlatanka30
3. nov 2010

@cikyta ano doc .tomas je v iscare.nevadi,ze som to napisala ja ?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a inak doc je velmi zlaty

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre