Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
8. nov 2010

Ahojte! 😉

@janicca Vieš aká je paráda nič nerobiť ? Ja keby som mohla,tak sa len válam a válam a válam... 😀 Ved som sa aj v tehotenstve-3 krát za den ma vytiahol hafík na venčenie a zase som sa lem válala,válala a válala...Ja viem byť tak krásne lenivá 😀 😀 😀
Raz za čas ma chytil "chtíč"niečo robiť,ako napr.prezliekať periny,či gabať celu kuch.linku a kedže som to robila pomaly dna...večer bol krutý a Sisa ma zbila v brušku,tak ma večer občas bolelo,ked som to "prehnala" 😅 POmaly som sa naučila roznávať,čo mi dovolí robiť a čo nie.....no zväčša mi nedovolila nič,len sa válať a válať a válať. 😀

janicca
8. nov 2010

@cikyta cica neboj moja ja to válenia moc dobre poznám ja sa teraz ozaj nepretrhám 😉 vravím drahému že tehotné ženy by nemali vešat prádlo a dvíhat ruky hore a vieš čo urobil kupil stojatý vešiak že tam nemusím dvíhat ruky hore že to je pohodlnejšie vešanie ....tak a teraz nerob nič !!! šak by som sa mala spoliehať na polovičku tak neviem neviem 😀 😀 😀 😀 no mna ešte nikto nebije v brušku ale ked bude tak zvolníme tempo 😉

kuspitka
8. nov 2010

@denis19 kludne mozete prist ak to nebude 30 tak mozete prist.

cikyta
8. nov 2010

@janicca máš prešpekuluvaného mužíka 😀

petuska123
8. nov 2010

ahojte baby 😉

cikyta
8. nov 2010

@janicca Včera sme zase nacvičvovali Sisu nechať iba v gaťkách a urobila pár nehôd mimo šerblíka,tak muž už začínal mať nervy,lebo iné nerobil,len lietal s handrou..........
Sisa prišla do kuchyne,otvorila si šuflík a vycikala sa donho. Ked to muž zbadal,hovorí mi:
-No pozri,kde sa došťala ! 😠 (už bol riadne napálený)
A ja sa pýtam Sisi:
-To čo si urobila?
A ona natešene vykríkla:
-Došťala ! 😀

denis19
8. nov 2010

@cikyta 🙂 inteligentní dítko!!!!!

cikyta
8. nov 2010

@denis19 Hej. Nadávku si zapamätá v momente,ale slovko DAKUJEM trenujeme už 8 mesiacov ! 😠 ( 😀 )

petuska123
8. nov 2010

@cikyta 😀 😀 😀 😀

denis19
8. nov 2010

@cikyta 😀 😀 😀 Čím Te ted mám podporit, no rekni 🙂 Je to malá šikulka šibalka..... 😕

orsulka
8. nov 2010

ahojte dievčatka🙂)))

@cikyta Sisa je fakt super......take žihadlo teda málokedy vidieť 🙂 😉 😉 😉 posielam boštek 😵 😵
@janicca no počaj moja, spomenieš si na svoje slová o obchádzaní bruška, ked už bude take poriadne !!!!! 😀 😀 😀 ja už ho poriadne teda citim, zdvíham sa z kresla len za pomoci ruk, vstavam ako storocna...ale inak pohoda 😀 😀 😀 ak potrebujes porob si co možeš, ved vieš, že pomaličky to ide..... 😉 😉 ja som tiež taka, ale niečo spravim, a oddych, zas porobim a oddych....

a vcerajsia navsteva že super, drobci zas dostali nove oblečka a ich maminka dokonca peknbe náušničky 😉 😉 baby z tanečneho boli super, vsetky riady mi poumývali po sebe...hihihi...no super.....a pekne sme odštartovali kolaudácie konečne, takže aj nás v piatok čaká dalsia koladudácia u kamosky... 😉 😉

TIJUS.....som rada, že je to OK......tak tiež len tak pomaličky pracuj, nech nie si moc v strese 😉 😉 a vydržiš aj do 38 tt !!!!! nebojkaj🙂)) ozaj ty kam pojdes rodit??? k hudecovi do Bojnic????? či ste o tom ete nehovorili????

cikyta
8. nov 2010

No nič,ideme het....Musím vybaviť jednu nepríjemnu záležitosť v banke. Pýtaju odomna platby za niečo,čo som vôbec nevyužila a nežiadala 😠 A so Sisou na rukách to vybavím zrejme velmi rýchlo 😅 pááááá

janicca
8. nov 2010

@cikyta úžasné to dieťa ved ona nakoniec príde na to kde to má robit len to chce čas zlatéééé že došťala no si viem živo predstaviť ako to zo seba vyšušlala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vy dvaja s Michalom musíte byť strašne trpezlivý rodičia 🙂 😉
@petuska123 ahoj 😉

janicca
8. nov 2010

@cikyta tak hodne síl prajem a daj ich tam riadne do pozoru to čo si dovoluju 😠 😠 držím palce nech uspešne vybavíte 😉
@orsulka ahoj moja ja viem viem potom si budem priat nech už to mám všetko rýchlo za sebou ale určite to bude prájemné obdobie vlastne už je teraz 😉 super partičku máš ked tak pekne pomáhajú aj ja sa dnes chystám ku kámoške kuk na chalupu ale zatial to nebude kolaudácia to príde neskôr 😉

tija28
8. nov 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 .....................tak ja uz mam polku prace za sebou - ale pekne z domu - len papierovacky dneska robim - tak piaaaanko, aby sa nepovedalo 😉 lebo ved inak by som sa asi unudila na smrt 😀 😀 😀 😀 😀
@cikyta - no teeeeeda 😀 😀 😀 😀 😀
@janicca - ty sa len pekne setri tieto prve tyzdne, lebo ved si po umelom a do 12t sa moze este udiat toho hodne vela, tak to nepodcenuj..........................ja som sice zly priklad na oddychovanie, ale nam to vyslo teraz prirodzene, a oliver to uz vydrzi s tym mojim tempom do konca, ked doteraz vydrzal - tak pozor babula 😉 😉 😉
@orsulka - tak to si mala suprovu navstevu, ked si este po sebe aj takto pekne poupratali, pekne od nich 😉 😉 😉
....................a chcela by som rodit v bojniciach, aj sme sa uz s hudecom dohodli, len pri tych mojich castych navstevach ja vobec netusim, kam ma vietor zaveje....................a inak vzdy na pohotovosti v tn sa ma pytaju, ze preco nechcem rodit v tn, ved u nich je to pekne 😀 😀 😀 tak ja vobec netusim, kde budem rodit 🙂 🙂 🙂

petuska123
8. nov 2010

baby vy ste po IUI ostali zo 3 dni doma??alebo ste sli do prace??

zlatanka30
8. nov 2010

tak a my bojujeme dalej po dnesnej navsteve u dokiho 🙂

majka11
8. nov 2010

@zlatanka30 Držím vám palce. Veľa šťastia 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zlatanka30
8. nov 2010

@majka11 dakujem .bude to trvat,ale ja si pockam.a este mi vyvratil to,co tvrdil doktor v heliku. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majka11
8. nov 2010

@zlatanka30 Neboj sa, všetko dobre dopadne a dočkáte sa.

zlatanka30
8. nov 2010

@majka11 to dufam.to je moja posledna nadej

cikyta
8. nov 2010

@zlatanka30 a čo ti tvrdili v heliose,čo ti vyvrátili v iscare?

zlatanka30
8. nov 2010

@cikyta ja som nebola v iscare ja som bola u obvodneho

cikyta
8. nov 2010

@zlatanka30 No dobre. Tak čo ti vyvrátil obvodný?

zlatanka30
8. nov 2010

@cikyta mam tam sice cysticky na vajecniku,ale co je hlavne neni to endo.ani nevies ako mi padol kamen zo srdca.

cikyta
8. nov 2010

@zlatanka30 To,či je to endometriozna cysta,alebo nie ti 100%-tne potvrdí len laparoskopia. UTZ nie.
Aj mne v helíku vraveli,že mám endometrialnu cystu,no samozrejme,že to nieje 100%-tné....ale kedže mám aj ostatné príznaky od bolestivej menštruácie,po vyvýšený vaječník a prirastený k maternici,tak sa o endo bude určite jednať....no vždy to budem brať len na 99%,lebo tuto "pliagu" rozlušti vždy len laparoskopia.

zlatanka30
8. nov 2010

@cikyta ved hej mas pravdu.necham to tak.dolezite je ,ze nemusim ist na operaciu.to je teraz pre mna prvorade

cikyta
8. nov 2010

@zlatanka30 Aj tak mi je divne,že skrz nejaku cystu sa vám nekonalo IVF....hm.
A teraz idete ako dalej postupovať ? Kedy ? Kde ?

zlatanka30
8. nov 2010

@cikyta sa konalo ale bolo uspesno.neuspesne.teraz musim cakat 2 mesiace a potom mozno druhe ivf.zatial sme v iscare v mt

cikyta
8. nov 2010

@zlatanka30 Vieš,ked napíšeš,že bolo uspešno,neuspešné a predtým,že sa nekonalo a bolo neuspešné,lebo máš hnusnu cystu atd.....fakt mám potom v tom zmetok. 😒
Ani neviem,či si mala ET a pod.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre