Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
8. dec 2010

@cikyta boli sme v sobotu fotiť...a s mojou polovičkou 🙂)) ale nemám este fotky.....ked budu...dodám .-)))))))

cikyta
8. dec 2010

Kokos...vždy ked uspím Sisu,tak mi je taká zima 🙄 brrrrrr. Nohy ako žaba,ruky ako lad a furt ma mrví....

cikyta
8. dec 2010

@orsulka No to som zvedavá ! 🙂 🙂 🙂

orsulka
8. dec 2010

@cikyta ved aj ja 😀 😀 ale myslím, že niektoré aj vyšli celkom pekne 😀 😀

tak sa supni pod paplon k Sise .-))))) a zohrej sa 😵

cikyta
8. dec 2010

@orsulka To by bola hned hore. Len mucha preletí a už máš očká otvorené...Ona má neskutočne plytký spánok.
Spolu spíme len v noci 😀

tija28
8. dec 2010

@orsulka - tak to som zvedava, ci sa zmestim do tych aspon L-iek lebo bezne som pouzivala M 😀 😀 😀
.........................................mna asi picne - akurat nam tu jeden majster dokoncuje schodiste a pustil karbobrusku, co zrezaval nejaku dlazdicu, no a kym som skocila dolu schodmi, tak zaprasil co sa dalo - ja uz nevladzem bojovat s tymi jeb....ludmi - a to tam mame uz vsetko vycistene ☹ ☹ ☹

orsulka
8. dec 2010

@cikyta a to je u nas vonku 9 stupnov celziových 😀 😀 😀 ja vsade vetrám..... at ebe je kosa moja.....tak si daj aspon rukavice 😀 😀 😀

orsulka
8. dec 2010

@tija28 no tak toto potesi.....to nemohol ist odpiliť niekam von??????? fakt trtko nejaký 😝 😝

cikyta
8. dec 2010

@orsulka Vonku máme 3°C a v izbe 17°C. Radiatory idu na plne gule,mám na sebe vetrovku a aj tak... 🙄
(No ked vstane herečka,tak sa až zapotím) 😀

@tija28 Zase ťa serkaju ??? 😀 😀 😀 😀 Mojko,už kašli na nich...ty máš teraz iné priority 😉

orsulka
8. dec 2010

no nič kočeny...padam pre kočiar!!!!! tešííííííííííííííííííííím 🙂))))))))
pa pa pa pa pa

cikyta
8. dec 2010

@orsulka Jéj to fakt ? Tak takuto milu povinnosť by som brala ! Tešákujem sa s tebou ! Pápá 🙂

cikyta
8. dec 2010

@tija28 a tá včera ťa prečo vytočila?

tija28
8. dec 2010

................baby, no som mu prave povedala svoje - uz si teda fakt pred nikym servitku na usta davat nebudem - sa mi aspon ulavilo 😉 ......................keby ste vedeli s kolkymi hlupymi ludmi sa ja denne stretam - sak to nie je normalne - bud som ja z ineho sveta alebo tu ma vacsina neuveritelne rezervy 🙄

tija28
8. dec 2010

@cikyta - kvoli peniazom - vydala peniaze, nemala to podpisane nikym a tvarila sa, ze ja asi seno zeriem - ze sa nic nedeje - ze to je v poriadku - ja som tie peniaze chcela po nej samozrejme naspat, kedze ten vydaj nemala ziadno podlozeny 😉
@orsulka - potom hod foto kocika 😉 😉 😉 😉 😉

cikyta
8. dec 2010

@tija28 Fuha....tak to teda ano.... ☹

tija28
8. dec 2010

@cikyta - to je len jeden s mnohych kazdodennych 😀 😀 😀 .....................dneska bola u nas zse dalsia kontrola na jednej prevadzke a dali nam pokutu, ale len par euro - seriem ja na nich - a to nas otravuju len kvoli tomu tak casto, lebo ja ich obsluhovat a kavickovat s nimi rozhodne nemienim a takisto im nemienim davat ziadne prezenty, na co su v tomto regione zvyknuty asi vsetci - a ostatni im skacu okolo riti stale, lebo ved je to kontrola a tak .......no ale pre mna su to obycajni darmozraci - sraci 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
8. dec 2010

@tija28 Dobre robíš.....nech si každý robí svoju robotu a nech nečaká prezenty.Ved je to ich povolanie a maju za to plat nie?
(milujem aj taku vec,ked dávaju napr.v TV , že policajt zneškodnil nejakého výtržníka atd...a ten policajt dostane odmenu,alebo povýšenie.......sakra ved je to ich povinnosť a ich povolanie,tak načo odmeny a povýšenia???) 😠

tija28
8. dec 2010

@cikyta - to mas veru pravdu...............a najviac ma trha z toho, ked si poskodeny chyti zlodeja, aj ho policajti hned odvedu, no a v zapeti ho pustia pre nedostatok dokazov - s tym mame vlastnu skusenost tiez - tento stat si nas robi debilov kazdy den 😒 😒 😒

surviver
9. dec 2010

pekny večer 🙂 ...dnes bol konik odstaveny,tak sme mali viac času na oddych 😉 😀
inak u nas dnes bolo škaredo,cely den tma jak večer 😠

Kiarka na zajtra držim palce 🙂

tija28
9. dec 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 ..............dneska sa vam nejako nechce pismenkovat, zeby to bolo tym spavym pocasim ? 😀
@kiara15 - zajtra na teba myslim cely den 😉 😉 😉

cikyta
9. dec 2010

@tija28 bola odstávka koňa 😀
Kiarka...tfuj tfuj....hrozne moc ti držím palčeky!!!

tija28
9. dec 2010

@cikyta - a vy sa mate ako dievcence ? 🙂 🙂 🙂 ..................silvinka pomaha s vianocnou vyzdobou ? 🙂 a vnima uz vianoce ? 😉

cikyta
9. dec 2010

@tija28 Ideme večerať...
No vníma. Mikuláša hlada každý den teraz. Aj vonku ked ho vidí,tak kričí "mikulááááááš". Aj sniežik mi ukazuje...vločky...atd...
Ozdobky doma máme na oknách a dnes ich ukazovala bábike že:
-Aha,bába...mikuláš,gula,maco,hviezdička... 😀 😀 😀

tija28
9. dec 2010

@cikyta - no zlatucka musi byt siska...............tak dobru chut prajem 🙂 🙂 🙂

cikyta
9. dec 2010

@tija28 No už som tu. My tomu jedlu moc neublížime 😠
Idem teda do vane trošku...pápá

orsulka
10. dec 2010

čavo........tak ja dens budem zas trosku pracovne doobeda, potom dojde mamča aj s makovými šulancami.....moja zlatá maminka 😀 😀 😀 😀

KIARKA............tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj...dnes je velky den......nebudem sa vedeiť dočkat aj tej 14-15 hodiny..!!!!!! test bol???nebol????????? viem, že si nechcela tstovať...ale ..... 😉

kiara15
10. dec 2010

Tak sa hlasim vsetkym no nemam pre vas dobru spravu sliznica je nizka tym padom mi povedal doktor ze to nevyzera nadejne sice cakat na krv ale je to viac ako iste neviem ani co ktomu vsetkemu dodat som zo vsetkeho sklamana uz ani nevladzem tak som verila ze sa nam to uz konecne podari ale asi nam nedoprial to male ci pojdem do toho to uz asi nie lebo moj manzel to vzdal a bez neho sa mi neda ani financie nie su na to ☹ velmi vam dakujem za podporu vsetky A......po Z ste tu zlate babenky fakt ako jedna rodina drzim vam palce vsetkym 😉

lucula73
10. dec 2010

@kiara15 ☹ ..bambulka zlatá....ale určite ešte niečo vymyslíte,možno v tých čechách 😉 ...držkaj sa a ešte počkaj radšej na tú krvičku,nádej ešte predsa je 🙂

orsulka
10. dec 2010

@kiara15 caves...jasne, že treba počkať na kv...sliznica hore dole.....zázraky sa deju, mrcha nedošla a to je dobre znamenie......počkame si 😉 😉 😉

komarik
10. dec 2010

ahojte,
@orsulka, ako to je prosím ťa s nevyčerpanou dovolenkou?. Nejako som na to pozabudla a rovno z PN nastúpim na MD. No a dovolenku už nestihnem vybrať. Nemal by mi ju zamestnávateľ preplatiť?
@kiara15, ja by som sa tiež nespoliehala na sliznicu. Všetko záleží od krvi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre