Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
10. dec 2010

@komarik caf...tohto ročnu dovolenku možeš čerpať do konca bud. kaledárneho roku...takže ti ju zamestnávatel nemusí este preplatiť...ak by si bud. rok nastupila do prace, budeš ju mocť vyčerpať......ak ju chceš preplatiť , treba sa s nim dohodnut....vžťdy je najlepšia dohoda.......ja som na tom tak isto, mam este dovcu, ale nastupim rovno na MD......este neviem co s tym mam robiť......
kedy nastupuješ na MD??? mne sestricka povedala, že mi to vychádza na 21.12.2010 😉

komarik
10. dec 2010

@orsulka, tak to je sranda. Tiež nastupujem 21.12.2010 😀 a dovolenky mám asi ešte 3 týždne. Šetrila som ju na letnú dovolenku a vídíš, od júla som na PN. Ďakujem ti za odpoveď zavolám našej zamestnankyni do BA. Je veľmi prístupná a určite sa s ňou dohodneme.

orsulka
10. dec 2010

@komarik tak to mame fakt, že rovnako...hihihihih 😀 😀 😀 😀 ja fakt ešte neviem akot o idem riešiť....možno skusim aj ja sadohodnuť...uvidim........možno si ju nechám, ak by som bud. rok nejak ku koncu nastupila...este nbeviem...krátiť mi ju nemože, tak to je pohodka a o nič nepridem 😉 😉

lucula73
10. dec 2010

@orsulka
@komarik ...no vy máte aj rovnaký termín pôrodu 😀 .ale vám to uteká,baby, 🙂 ..a ešte len potom bude 😀
inak mne prirátali nevyčerpanú dovolenku po nástupe do práce,čiže napr. som mala spolu až 65 dní dovolenky,keď som nastúpila....ale malo to nevýhodu,lebo som ju musela v ten ropk aj minúť,tak som bola každú chvílu doma 😝

surviver
10. dec 2010

Ahojte
@kiara15 Kiarka 😢 😢 😢 ,je to krute a nespravodlive....ale ešte počkam na krvičku,ešte aka -taka nadej je,ved predsa mrcha neprišla,tak...

roja310
10. dec 2010

@kiara15 Nevešaj hlavu, uvidíš z krvičky. Výsledky budeš mať dnes, však? Držím palce.

tija28
10. dec 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 .....uz som aj ja konecne z prace doma, len neviem, co s tolkym volnom dneska 😀 😀 😀 😀 😀
@kiara15 - tak ja som na zaciatku tehu nemala vobec sliznicu a to mi hudec este aj povedal, ze tehotna isto nie som, a nakoniec mi poobede z vysledkov krvi oznamili, ze tehotna som - takze sliznici moc never 😉 😉 😉

kiara15
10. dec 2010

☹ ☹ ☹ ☹

cikyta
10. dec 2010

@kiara15 Je mi to hrozne moc lúto 😢
Kiarka... ☹

kamka17
10. dec 2010

@kiara15 😢 😢 😢 😢 😢 drž sa moja, silno ťa objímam a Paulínka posiela božtek pre útechu 😉

tija28
10. dec 2010

@kiara15 - mrzi ma to velmi 😕 drz sa bambulka 😉

tija28
10. dec 2010

@kamka17 - tak ako bambulky ? 😉

orsulka
10. dec 2010

@kiara15 to akože nič????????????????????????????????????????

orsulka
10. dec 2010

pridala som nejake fotečky 😉 😉

surviver
10. dec 2010

@orsulka orsulik nááádherne fotečky 😵

orsulka
10. dec 2010

@surviver 😉 😉 dikes 😉

surviver
10. dec 2010

@orsulka ja sa už na tych vašich drobcov tak tešim,ale hlavne som velmi zvedava na mena 😉 🙂 ,ale nech ešte pekne do konca roka budu v brušku,stači až po novom roku 🙂 ,šak ja to už nejako s tou mojou zvedavostou vydržim 😉 😅

tija28
11. dec 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 ............aj u vas tak krasne snezi ????? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@orsulka - krasne fotecky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petuska123
11. dec 2010

ahojte baby.tak po piatkovej kontrole v Martine to zhrniem :ide sa mi opakovat HP na 3 DC ohladom toho hormonu ak sa opet potvrdia take vysoke hodnoty ideme rovno na IVF ak hodnoty budu v norme ideme na IUI.mam zacat brat clostil,doki mi spravil foliku..... tak som mala 4 folikuly,az nato ze sa vyvyjaju velmo rychlo.lebo v piatok som bola 6DC a to mali velkost 11mm a co by mali mat len 6mm.volako rychlo napredujem asi to bude tym sprostym hormonom.slak to trafil.takze dalsia navsteva az koncom januara lebo maju v MT dovolenky ,takze zas musime cakat

babula82
11. dec 2010

ahojte,
buduci tyzden sa chystam zavolat do heliosu a objednat nas s manzelom na prve sedenie. mozete mi prosim povedat, ako to tam funguje? za ako dlho nas asi objednaju a co vsetko si treba so sebou priniest? a mame sa pytat konkretne k nejakemu doktorovi, alebo nas oni sami k niekomu priradia? ake su vase skusenosti s lekarmi v tomto centre? dakujem

janicca
11. dec 2010

ahojte dievčence u nás je tak krásne sniežikovo tak si to užívame v rámci možností 😵 😉 😉
@babula82 netreba nič nosiť žiadne zdravotné zaznamy nič oni si všetky vyšetrenia robia sami samozrejme u každého je to individuálne najprv budete mat pohovor asi v takom nejakom znení že kolko sa snažíte a všetky tie veci okolo toho a určite partnerovi budu brat spermie a tebe krv ale to si už presne nepamatám či to robia hned pri prvej konzultácií alebo vás objednajú .....je tam mudr Gatová,mudr Krajkovič a mudr Galo a je to na vás ku komu sa rozhodnete všetci traja su v pohode 😉 ...držím palce 😉
@orsulka krásne foto 😉
@kiara15 ja neviem čo k tomu dodat ☹ drž sa babula to chce čas 😉
@tija28 tak že štedrovečerná kapustnica bude ešte doma ???? 😀 a hlavne žiadne nervy to chce klud 🙂

cikyta
11. dec 2010

@janicca Serus bratm... 😀

janicca
11. dec 2010

@cikyta zdravím bratm .... 😀 😀 😀 😀

cikyta
11. dec 2010

@babula82 Tak ako píše Janka.....nemusíš si tam nosiť žiadnu zdrav.dokumentaciu,no ak máš,nič sa nestane,ked ju vezmeš.Budu zisťovať,či si mala nejaké operacie,rozne choroby...atd...nič sa neboj.Doktory su tam naozaj uplne fajn. Všetko sa pýtaj,pýtaj....stále dookola...všetko....Su milí všetcia.
Zhruba mesiac vás budu vyšetrovať,čakať na výsledky a potom sa rozhodne či-vám naplánuju sex.styk,laparku,IUI,IVF...atd....každý pár je individuálny s iným problémom.Záleží od výsledkov,ako dalej. 😉

cikyta
11. dec 2010

@janicca Ty si bola moj bratm,kým som nebola tm... 😀

janicca
11. dec 2010

@cikyta bratm ty vieš vždy dobre pobaviť 😀 😀

cikyta
11. dec 2010

@janicca 😀 😀 😀

janicca
11. dec 2010

@cikyta a teraz po slovensky 😀 😀 ináč ako máš ?predvianočná nálada graduje som si všimla foto 😉 ja neviem ale mne sa asi dostavuju tehu nevolnosti už tretí den mi je fakt na figu ale vždy to začne až po 16 hod ako dobre aspon sa večer neprežieram 😝 nooo nie je to nič strašné ale ani príjemné 😉 vieš bratm 😀

cikyta
11. dec 2010

@janicca No tak trochu gradujeme...ale zase nejako extra to neprežívame....Ved vieš,že najlepšie dopadnu veci,ked sa na ne nechystáš a netešíš 😀
No a k tvojim nevolnostiam :
HURAAAA....konečne čosi !!!! Ved ty si už bola,ako keby si nebola ani tehulka a fakt ma to už štvalo,že "niekto si to odgrcká do 4 mesiaca a potom ho dalšich 5 mesiacov vypaluje záha 😠 " a niekto si zbríla,alebo brízga (fakt už neviem ten váš názov 😀 ) akoby ani tehulka nebola 😠

( 😀 😀 😀 😀 😀 ale sranda né?)

cikyta
11. dec 2010

@janicca No kde si bratm ? 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre