Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

minka051
15. dec 2010

@cikyta ahojček no máš pravdu dnes to už málokto robí, lebo je to hlavne časovo náročné a treba pri tom aj zručnosť, lebo inak si pršteky spáliš 😀 😀 😀 Ja si vždy stroj požičiam od kolegynky tak na 3-5 dní a poviem potom už mám dosť 😝 😝 Ale domáce sú domáce a moja mama chce len také, lebo sú poctivé a nie kadejako oklamané. 😉 Dnes idem robiť ešte linecké koliečka a snehové pagáčiky. Tie sa v ústach len tak rozpadnú. No len potom pozor na kilečká 😀 😀 😀 tie pribúdajú. 🙂

minka051
15. dec 2010

@tija28 no dúfam že sa podarí verím tomu. Tebe sa to už blíži tak sa drž a Oliverko nech je zdravý a veľký ako buk 🙂

minka051
15. dec 2010

@orsulka ale myslím že vedela. ale ked máš niekoho kto robí super domáce tak načo 🙂 🙂 . My ich tieš ešte jeme a poriadne trúsime aj v marci. 😀 😀 No dnes si asi v nemocnici tak sa držkaj. Už aby som aj ja mala také starosti. 😀 😀 Teraz mám iné, ale bez starostí to dnes nejde. 😀

lucula73
15. dec 2010

@minka051 minka,ty si riadna cukráročka...........my sme tiež mali požičaný stroj na trubičky minulý rok a piekli sme si doma,ale tento rok neni času,tak sme si dali napiecť 😉
ja mám upečené len medovníčky a vanilkové rožky a už tri dni v chladničke zarobenú hmotu na kokosové "rafaelo".len nie je čas,kedy našulať guky z toho..asi to popamáme lyžičkou 🙂

zuzka_zilina
15. dec 2010

@majka11
ahoj Majka,dik moc,predbezne som objednana k Dr.galovi myslim,ale rozmyslam,či ho vymeniť,kedže ho nepoznam,a radšej pojdem k overenym,s ktorymi su baby spokojne.. tak koho mysliš?pani lekarku,či Dr.krajčoviča?diky moc

zuzka_zilina
15. dec 2010

@surviver
ahojkaj,tak važne uvažujem nad dr.gaťovou... predsa len,žena je žena však.. objednana som k Dr.Gallovi,ale ved to sa da zmeniť.. tak idem volat,mozno to premenim 🙂

chorale1
15. dec 2010

@zuzka_zilina dr gallo je uplne super 🙂

cikyta
15. dec 2010

@zuzka_zilina Ano,je super. Aj ako dr.aj ako človek 😉

zuzka_zilina
15. dec 2010

babule, myslite teda Dr.Gallo?takže by som teda nakoniec šla k nemu? som myslela,že ak tam je novši,že ma menej skusenosti bla bla,a ja by som rada toho najlepšieho,čo maju v ponuke 😅

cikyta
15. dec 2010

@zuzka_zilina Ono všetcia su fajn a každý má nejaké svoje +.(Ci už dr.Krajkovič skusenosťami,či už dr.Gaťová svojou milou aurou atd...) Každemu vyhovuje iný prístup,no treba mať na vedomí,že su to v konečnom dôsledku všetcia velkí odborníci. Dr.Gallo pracoval v nemocnici. Poznám ho. Je výborný.

cikyta
15. dec 2010

@zuzka_zilina Ja by som to nechala tak........kde ťa zaradili,tam chod a ber to ako osud 😉 Aj tak nieje nikde napísane budeš chodiť vždycky k teraz vybratemu dr.Viac krát sa stane,že ťa bude prezerať "kolega".

zuzka_zilina
15. dec 2010

jj,tiež som myslela na to,že to je osud 🙂 fajn,tak budem dôverovať osudu. aj ked ludia s aurou suužasni,ale ak je pan dr. Gallo šikovny,prečo nie však? dufam že sa všetko podari,sa aj trošku bojim ☹ ale kvôli vytúženému bábätku urobíme čo sa len dá 🙂

cikyta
15. dec 2010

@zuzka_zilina Je jasne,že máš strach....a je to normálne.....je to niečo nove a tak sa človek bojí ☹
No ja si pamätám,že ako prve mi v heliose položili ruku na ramená a povedali:
-Ale jaj. Len sa nebáť.Uvolnite sa. To je uplne najdôležitejšie.Verte.
😉
A veru,mali pravdu..........Bála som sa tak,že sa celá stolička somnou klepala a trvalo to celé 1 IVF ☹A mala som pekne embrijko vložené........no možno pre ten stres to skončilo tak neslávne ☹
No ked som vošla do 2 IVF...už to bolo o inom....strach bol preč....vážne nejak vymizol (možno zato,že som vedela,do čoho idem) a aj ked s biednym embrijkom,no aj tak sme vyhrali bábätko 😉

zuzka_zilina
15. dec 2010

uf joj.. 😖 joj no vidiš,a to som tam ešte nebola. ja sa to snažim brat tak nejako v pohode,zatial sa nam babatko nepodarilo ,moj manžel ma dost zly spermiogram,ja mam tiež par ženskych problemov,takže toto bude asi najlepšia cesta.. no ale verim,že to bude ok.. teda tych hormonov,injekcii,a narkozy a všetkeho,sa fakt dosť bojim ☹ ale na to radšej nemyslieť.. určite to všetko dobre dopadne 🙂 no gratulujem k babätku,super,to je teda naozaj vyhra,životna 😀

tija28
15. dec 2010

@komarik - tak to je super, viem presne, ktoru postielku mate, v nej sa bude melinde krasne spinkat 😉

tija28
15. dec 2010

@zuzanka.h - to ano, a pekne s rocnym rozdielom oproti jurkovi 😉 😉 😉 ...........ved to je uz velky chlap 😉

tija28
15. dec 2010

@majka11 - diky 😉

tija28
15. dec 2010

@minka051 - diky, ....no a z teba je paradna kucharka - ja sa chystam na vianoce tak akurat vyjest pribuznych 😀 😀 😀

janicca
15. dec 2010

čafte baby tak čo ako prežívate predavianočný zhon ??? 😉 ja tak športovo každý deň zbrýlam 😀.......... ale zajtra idem s maminou koláčiky piecť tak budem mat aspon nejaku zásluhu na príprave vianoc 😵 🙂 ináč dnes som bola u dokiho pre výsledky z kultivácie a že mám nejaku infekciu tak mi hned nasadil čipky take hnusne hnede bobule 😠 😠 macmiror complex 500 sa to volá už len na pohlad vyzeraju hrozne 😝 😠 ale šak hádam niečo vydržím musím ta ne ??? 😉
@lucula73 jest lyžičkou gulky tak si myslím že to je najlepšie riešenie 😀 😀 😀 😀 a hlavne bez roboty 😉

cikyta
15. dec 2010

@janicca Nazdar bratm.........
Tie gule som si musela aj ja pár krát pchať (a teda-mne nepomohli)
No tebe držím palce nech si ide infekcia kade tade zase svetom a nech ťa láskavo opustí 😉

janicca
15. dec 2010

@cikyta zdravím bratm ... 😀 aj ty si mala tie hnusné gule ??? a nepomohli ???samozrejme ked som išla od dokiho tak som hned volala Martule že či to užívala aj ona a hned myslela na ten najhorší katastroficky scenár šak to k tomu patrí 🙄

cikyta
15. dec 2010

@janicca bože bratm 😠 Máš bujnu fantáziu! 😠 Použivaj ju inde a nie na "katastroficke scenare" 😖
Jasne??? Lebo ťa prídem vybiť...teda,len čo sa Desmondík narodí (či ako sa ten fešáčik má volať?)

cikyta
15. dec 2010

@janicca Edmondík !!!! 😅

janicca
15. dec 2010

@cikyta bratm ešte že si sa opravila ja ti dám desmodíka 😀 😀 😀 😀 😀 mohla by som písat katastrofické filmy možno sa mi to raz podarí 😝 😀 😀 neboj moja šak ja len pozitívne viem mysliet negatíva idu bokom a stále mám vždy aspon štvore ružové okuliare na očoch 😀

cikyta
15. dec 2010

@janicca okuliariky si šanuj ! Su šmrncovne......a budu vždy moderne. 😉Takže usmev mamčo !!! 😉

wolfskinka
16. dec 2010

ahojte
tak ja klasika nestihacka, Matej nam ochorel, najskor chytil sopliky a zacal kaslat a potom mu to stieklo na priedusky a tak dostal zapal priedusiek a hlieny na priedusky a boli sme 2 tyzdne doma, sme nemohli ist von, spat mi doma nechcel tak si asi viete predstavit co som tu mala. cirkus humberto a posledny tyzden sme 2x do dna chodili na inhalacie do nemocnice na detsky stacionar, kde som mu davala inhalovat 2 druhy liekov 7,5 minuty mu udrzat masku na tvari to bol nadludsky vykon, sme ho dvaja drzali s muzom, hadzal sa krical ale musel nic ine mu nezostavalo z tych inhalacii sme chodili viac vycerpaní my ako on a aj na kontroly k doktorovi na detske oddelenie do nemocnice sme chodili kazdy druhy den a aj ku nasej detskej lekarke a este aj rehabilitacia nam vysla do toho tak som nevedela kde skor skocit, vcera sme boli druhy krat vonku hodinku, ale stale kasle ale doktorka povedala ze na chvilu mozeme nech ma zmenu, tak som ho nababusila a isli sme na chvilku von aj dnes pojdeme, este stale ma lieky

@janicca ty brdo ze 14tt

@tija28 ty uz to mas doslova za par, kazdu chvilu

@orsulka a vy ako bojujete ? ako to zvladas ?

ostatne pozdravujem, musim utekat Matej sa mi tu plazi po zemi a prave sa mu podarilo sa zase prekotulat z deky na parkety tak obkladam deku vsetkym moznym aby si nebuchol hlavicku, na posteli ho nechat uz nemozem, lebo sa kotula hore dole, na zemi mam 3 deky a na tom je polozeny nech si tam lozi, maximalne mi ujde na parkety ale nikde mi nespadne

poobede ideme na chvilku von aspon sa trosku vyspi v kociku ... papa zatial

tija28
16. dec 2010

ahojte 😉 😉 😉 ..............tak ja dneska od siestej na nohach - bola som hned rano na krv, potom frisko do jednej roboty, potom este do druhej, no ale uz mam frei 😀 😀 😀 😀 😀 ..................idem rychlo nohy vykladat 😝 😝 😝 😝 😝
@wolfskinka - no pestre ste to mali s matejkom, ale hlavne, ze uz sa mu polepsilo a mozete s nim znova na cerstvy vzduch - tam sa aj tak najrychlejsie uzdravi 😉 😉 😉.................ja som inak sama prekvapena zo seba, ze som este stale 2v1 pri tych mojich kazdodennych nahanackach - no ved ale aj tak za chvilu ma ta sranda isto prejde 🙂 🙂 🙂

cikyta
16. dec 2010

@wolfskinka Matejkovi skore uzdravenie!

@tija28 Ty si zrejme supermanova dcerka ! Akčná ako ďas 😀

tija28
16. dec 2010

@cikyta - no v robote hrdinka a doma ako zbity pes 😀 😀 😀 😀 😀 a ani nie supermanova, ale skor len manova 😀
................ako tak pozeram, tak vidim, ze ste krasne pokrocili s ucesmi 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
16. dec 2010

@tija28 dik a ty sa tolko nenahanaj aby si stedry vecer a silvester nestravila v porodnici ale este doma
@cikyta dakujeme a pozdravujeme silvinku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre