Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

mzuzka
5. júl 2009

a repac zabudla som, sme v londyne

chorale
5. júl 2009

jasné už chápem, kedy ti vychádza vlastne tá krv? to aby som vedela koľko dní mi budeš posielať tehuvírusíky.

mzuzka
5. júl 2009

no normalne keby som bola na SR tak 14.7. ale tu mi dali len na 15.7. casenku k obvodakovi, skvor nebolo. ten mi musi dat doporucenie do centra,kde je sono a beru tehu krv a tam sa musim objednat.takze ani srnky netusia.

kiara15
5. júl 2009

dominka ajooj no som rda ze uz to mam za sebou a som doma 🙂 🙂

chorale tak si dobra ja som zvedava ci vydrzim
😉

mzuzka
5. júl 2009

a ty ides kvoli comu zajtra do heliku?

domika9
5. júl 2009

chorale ty si po et? alebo ešte len ideš?

chorale
5. júl 2009

ja idem na krv a ultrazvuk asi posledný krát pred OPU. týmto som vlastne odpovedala obom 🙂

kiara15
5. júl 2009

chorale a kolko mas folikov?

domika9
5. júl 2009

mzuzka ja tento mesiac určite nič beriem clostil ale folikul bol len jeden aj to na pravej strane
ale o mesiac je to istota že budem tehu čitala som v teme tehotne po clostile že väčšina bab otehotnela v druhom cykle jedna hned v prvom a taka ktora by otehotnela v tretom tam ani nieje myslím takže ine mi ani neostava ako otehotnieť tak už nejako tento mesac vydržím no a potom - budem tehu 🙂
chorale velmi rada nachytam bronz aj za teba ja milujem slnko vodu jaj keby chcelo byť leto 12 mesiacov v roku nič by som proti tomu nemala
kiara tak kedy sa ideš pustiť do ivf?

kiara15
5. júl 2009

dominka ako to bude mozne tak idem na to mozno nam to vyde aj narovnako 🙂 aj ja mam slnko velmi rad tiez by som brala stale leto
😎

chorale
5. júl 2009

domika ja som tiež kedysi milovala slnko dokázala som na lehátku chytať bronz celý deň, ale postupne to akosi nezvládam- asi starnem 😀 😀 😀 akože slnko milujem stále ale nevydržím na ňom dlho.
kiari mám okolo 15 folikulov.
zajtra mi odchádza mm na týždeň preč, takže dnes mu vravím. miláčik poslednú injekciu mi picháš, uži si to lebo žiadna iná injekcia už nebude. už bude len tehuľkovanie a bábika. tak sa usmial a vraví že mi zakazuje byť v strese ked bude babetko už v mojom brušku a že musím byť silná. tak musím si zobrať jeho slová k srdcu. zatiaľ som v pohode a už inú možnosť ako úspešné tehuľkovanie ani nepripúšťam.

domika9
5. júl 2009

jaj dnes som sa vycapila na terasu aj ked ešte nieje dokončena ale to nič len ked slnko hrialo no a potom som sa pobalila a šla na kupko tam som si fajne zaplavala no proste super den ale ked u nas každy den musí apon trošku pršať ale tak celkom sa to dalo zniesť 😉

domika9
5. júl 2009

chorale tak musíš počuvať tm lebo bude po ritke bitka tak to hadam nechceš a druha po riťke by bola od nas takže inu možnosť ani nevidím 😉

mzuzka
5. júl 2009

domika, tak drzim palceky, o tom clostile som to citala aj ja. ked su priechodne vajcovody,ma veliky uspech.

takze to zlomenie ladov nechame na katku a my sa len tak suchneme.

my tu mame inak v londyne zazrak, ludia leto.normalne, teplo, slnko a neprsi. to mi robi naschval, ked sa nemozem prazit.

kiara15
5. júl 2009

chorala akoze ide prec na tyzden ked mas pred OPV?ved tam musi byt aj on 😒

chorale
5. júl 2009

domika akoby som počula mm tiež vraví dostaneš po ritke, ked budeš myslieť na zlé. takže počúvam vás všetkých lebo to by bola riadna bitka 🙂
idem dievčence pomaly do postieľky. pekný zvyšok večera

mzuzka
5. júl 2009

pekne snicky vsetkym co sa chystaju spinkat.

lucula73
5. júl 2009

ahojte,
už tu asi nikto nie je,...

chorale - no to som ani ja nepochopila,máš pred OPU a tvoj mm ide preč???? 😕

kiarka - dúfam že sa dobre zotavuješ...

mzuzka - no som zvedavá,čo s tou krvičkou vymyslíš,lebo aj mňa napadlo,že aby si po tom zahranom divadielku neskončila v nemocke.... 😉

mzuzka
5. júl 2009

ja som tu este. 🙂 ahoj lucka. no presne, ja im zahram divadlo a potom budem mrncat niekde na klinike na pozorovani. no ved uvidim, mam este tyzden, nieco vydumam.

lucula73
5. júl 2009

zuzka ahoj,ja už aj idem,lebo ráno vstávam doktorovi,potom sa ozvem.dobrú noc.

mzuzka
5. júl 2009

dobru nocku vsetkym ,krasne snicky. 😵

janula18
6. júl 2009

Krásne ránko všetkým.

janula18
6. júl 2009

Takže ja to mám dnes už 10 den od KET
dnes mi mala prísť mrcha. Tak som rada že teda nič ráno nebolo. Bála som sa či sa niečo neobjaví

mzuzka
6. júl 2009

ahoj janulka, no a preco by mala? ved s predsa tehu a vtedy mrchy vacsimou nechodia 😉

wolfskinka
6. júl 2009

dobre ranko ...

brmbolcek bodaj by si s tym snom mala pravdu

orsul ja som tiez narodky este neoslavovala .... 😀

lucula73
6. júl 2009

wolfi máš IP..

inak pekný deň želám.. 😉

lucula73
6. júl 2009

janulka - a netestovala si ešte?? 😕 😀

janula18
6. júl 2009

nie, skúsim zajtra a vo štvrtok.

janula18
6. júl 2009

mzuzka ja viem, len sa obávam, lebo jedna baba mala aj test pozitivny a potom začal slabnúť a dostala mrchu, proste bábo to vzdalo.

wolfskinka
6. júl 2009

ahojte este raz vsetky ostatne .. konecne som vas docitala ...

lucul dik

tinkaza drzim palce, ako dopadlo sono dnes akuk si mala sliznicu ???

dunda drzim palce na IUI ... nech je uspesne ... mali by sme sa stretnut niekde v meste na teraske tento tyzden, co vy na to ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre