Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

mzuzka
5. jún 2009

nemusi,ale klapne,dakujem katy

mzuzka
5. jún 2009

moj rozhovor s krajkom asi takto -
jedna aj druha moznost, je rizikova, ani v jednom ani v druhom pripade, sa neda predpokladat ako sa to bude vyvijat,ale rozhodnutie je na mne. som plne informovana o vsetkych rizikach a doslova povedal nikto nema pravo vam do toho hovorit, ale respektovat vase rpzhodnutie. nie je tam lepsia,alebo horsia moznost,obidve su zle. tak je to na vas

wolfskinka
5. jún 2009

mzuzka neviem ci je to rozumny napad .. radsej to sprav tak ako si to mala vymyslene predtym

kiara15
5. jún 2009

katy7 ja idem este na tu laparku a ak to dobre dopadne tak v auguste by som chcela ist na Ivf dufam ze bude vsetko ok 😉

mzuzka ale si sa nastvala rozhodla a hotovo myslene je to vsetko ok 🙂

mzuzka
5. jún 2009

presne kiari, si to trafila. rozumies o com to je. 😉 ved ja ti musim niako vyslapat cesticku, atahat ta na moje brusko.

mzuzka
5. jún 2009

takze to boli tie horsie moznosti v obidvoch pripadoch. obidva maju aj lepsie scenare a ked ich spojime tak z toho vznkne, rychlo IVF, porod, chrbtica vydrzi, babo tiez, krcok sa nezmeni, dame to odstranit a zili stastne az kym nepomreli

kiara15
5. jún 2009

presne potom uz budeme len tehulkovat 🙂 a kocikovat 😉

wolfskinka
5. jún 2009

mzuzka no kazdopadne ti drzim palce .... aby ti to vyslo tak ako si si naplanovala .. tak kedy zacinas s tym IVF ?

mzuzka
5. jún 2009

teraz cakam okolo 10-11 mrchu

cikyta
5. jún 2009

Mzuzka-tak tfuj tfuj tfuj...............nech sa to IVF podarí a všetko klapne tak,ako má... 😉 Ved nesmieš v tom nechať Kiarku a Wolsfinku samích v tehulkovaní! 😉 Tento rok to určite výjde kočendy! Aj v čínskom kalendáry je písane,že praje potomstvu!Tak šup to len potvrdiť 😉

cikyta
5. jún 2009

A týka sa to samozrejme uplne všetkých snažiliek z Helíku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jovan?

wolfskinka
5. jún 2009

ciky no len aby ....

cikyta
5. jún 2009

Wolfi...môžme sa staviť 😉

kiara15
5. jún 2009

ciky ahoj presne ako si povedala isto a vystizne 🙂 🙂 🙂

mzuzka
5. jún 2009

a este tijka a lucul a tinkaza a a a 😉 😉 😉

domika9
5. jún 2009

hmmm žienky dnes tu je nejako smutno
kuspitka musíš veriť že to druhe dalo prvemu väčšiu silu a všetku energiu a teraz tobude len a len dobre viem že pri dvojčatkach sa to stava že to druhe ,,odíde,, tak snad bude všetko ok -držím palce
orsul ☹
tija nezufaj určite je jeden viťaz už teraz
mzuzka určite nech sa rozhodneš akokolvek bude to dobre riešenie
kiara a kedy ideš na tu laparku?
ostatne kočky 😉
kikina a ty nas zanedbavaš nejako 🙂

domika9
5. jún 2009

ciky lehatko opravene 😀 ?

kiara15
5. jún 2009

dominka9 ahoooj ja idem na laparku podla toho ako dostanem mrchu asi koncom juna alebo zaciatkom jula tak sme sa zatial dohodli s dokym 17.6.idem na interne a potom z vysledkami ku nemu 😉

domika9
5. jún 2009

kiaratak to je hned zbehne tych par týždnov ani nevieš ako a na ivf ? v augste alebo sept.?

cikyta
5. jún 2009

Domika,no je opravene,aj ked nie 100% 😀 😀 😀 😀 Teraz sa na tom šulame.Kebyže ma hodcikto vidí aku šípku som hodila nosom do zeme,tak umre od smiechu-aj ked som držala bábo,smiechu by sa nikto neudržal. 😀
Teraz som zbadala na plávačke riadne škriabance z toho hojdac.lehátka.Šlak ma trafí.A to ju hojdáme všede po celej izbe,takže je všetko doškriabane. 😝

kiara15
5. jún 2009

domi ak vsetko dobre dopadne tak by som tak chcela zacat cim skor lebo ma doky nechal doma ze co si to budem prerusovat ked idem zase na laparku aj tak budem muset byt doma 😒

kiara15
5. jún 2009

ciky ono zo zaciatku je clovek v soku ale potom sa na tom riadne zasmeje 😀 aj ja som sa riadne strepala ked sme sli na svadku sesterke a este aj prsalo uz som myslela ze nikam nejdem ale nasla som si este jedny gate tak sme sli ale ked si na to spomenu vsetcia tak sa mi smeju az im slzy tecu 😀

kiara15
5. jún 2009

preklep svadbu a nie svadku 😀

domika9
5. jún 2009

no to by som brala rovnako dramaticky ako ty 🙂 , poškriabana podlaha - no des a hruza 🙂 , ale hlavne že je Silvinka ok a že sa jej naozaj nič nestalo - no ale ked bude Silvinka behať tak sa možete dať do vymeny podlah v celom byte 🙂 , zatial sa vam to neoplati 🙂

domika9
5. jún 2009

kiara my ked sme mali svadbu tak spolužiak mm ktory s priatelkou mimochodom neboli z okolia PP takže veci na prezlečenie nemali vela zo sebou tak ona mala na sebe svetlunko ružove šaty a v momente ked sa chystal unos tak sa všetko tak nejako zvrtlo že sme sa plno ludi zasekli vo dverach a nedalo sa isť ani von ani dnu a ona ,, chudatko ,, v tych ružovych šatach sedela v takom velkom kvetinači ja zavoj z hlavy odtrhnuty ona šaty od hliny no sranda jak ma byť 😀 😀 😀

brmbolcek
5. jún 2009

srdecne vas zdravim takto v piatok podvecer , tento tyzden same nestihacky 😠 😠 ale hor sa na vas idem vas citam , mam co robit vsetko dobehnut .... 😉 😉

tak zelam pekny vecer

brmbolcek
5. jún 2009

krajko bude mat dovolenku 😕 😕 ??????????????????? a kto ho bude zastupovat ???? dr.Gatovaaaaaaa ???

tijka super vtip s tej porodnice 😀 😀 😀

brmbolcek
5. jún 2009

mzuzka----

nic netreba riesit za horuca treba , nechat vychladnut hlavku vyspat sa z toho a potom myslienky pridu same co a ako bude nasledovat 😉 ... nasiel sa problem kt. treba riesit a nejaky zaciatok riesenia sa najde verimeeee 😉 😉

a uz si sa rozhodla a veim ze po zvazeniach si dala na svoj 6-zmysel kt. sa ti oplati a vrati v tom najlepsiom !!! 😉 , mzuzka drzim palce 🙂 🙂

brmbolcek
5. jún 2009

a akosi vas tu neni kocandy ,,, no nevadi je piatok kazda ma svoje povinnosti ....

vsetkym drzim palceky a zdravim vsetky tehulky....

pekny vikendikkkkkk 😉 este tu kuknem pocas vikendiku

mzuzka
5. jún 2009

ahoj brmbolcek, si tu dlho chybala, teraz domcek vsak? no ja som nad tym uvazovala od vcera az do dnes, takze premyslene vsetko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre