Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
10. júl 2009

Mzuzka-zatial potichučky , ale predsa:
Gratulujem!!!

mzuzka
10. júl 2009

nechcela som to zakriknut,ale kazdy den je palicka silnejsia a silnejsia, a dnes uz bola celkom jasna, ale fotku este namam v PC, len tento 2hy viditelny. nechcela som to zakriknut,ale myslim, ze uz by sa nemalo nic udiat. palicky su dnes jasne a mam 2 dni pred mrchou a nemam ziadne priznaky mrchy. 😵

cikyta
10. júl 2009

Kamka-určite jej dám za teba božtek.Hned ako sa zobudí. Nechcem teraz riskovať , že ju prebudím a sputím tú staru znamu sirénu 😀

kiara15
10. júl 2009

takze mzuzi v PD som uz ja na rde a ceresnicka na torte bude orsul 😉 😉 😉

kamka17
10. júl 2009

joj ciky, tak to jasne, že ju nechaj búvať, nech sa pekne vyspí 🙂

zuzi... 😉 😉 gratulácia

mzuzka
10. júl 2009

ano ciky, bola uz slabucka aj na 5ty,ale len taky tien, ale na 6ty ju uz aj fotak zobral , potom dam vsetky foto testov, kazdym dnom krasne silnie.

a dakujeem vam za gratulacie, dufajme, ze nie su predcasne. 15. idem tomu dokimu,tak som zvedava, kedy si budem na istom.

kamka17
10. júl 2009

kiary...práve ma to napadlo, že pomaly všetky PD ste tehu a my tu v žiline trošku zaostávame...ak si dobre spomínam, tak len surviver je tehu a my ostatné akosi nič...aha pardon, aj dunda by už mohla byť po pondelkovom iui...ups..asi som to nemala prezradiť 😕 😕 😅 ale my vám prenecháme tieto letné mesiace a rozbehneme to v septembri...

lucula73
10. júl 2009

zuzi ja som to tušila,supeeeeeeeeeeeeeeer,lebo včera si sa mi nezdala nejak....ale verím,že palička bude silnieť a silnieť... 😉

cikyta
10. júl 2009

No Kamka-už je to tu. Idem sa starať-ved nie nadarmo mi platia matersku! 😀
Už vstala,tak idem odovzdať pozdrav pááááááááááááááááááá 😉

mzuzka
10. júl 2009

lucka kto je tu potom bosorka? 😀

kiarka, vidis, zatial vsetko podla planu, takze ziadne obavy, si proste na rade. to je tutovka.

lucula73
10. júl 2009

kiara veru - ty august a naša orsulka september a je to!!! 😉

ciky dačo sa ťa chcem opýtať,napíšem ti IP...

kamka17
10. júl 2009

tak sa pootm ešte ukáž, keď sa SIlvinka trošku skľudní, pa...asi sme ju nemali spomínať 😉

kiara15
10. júl 2009

kamaka veru potom preberate stafetu mi to rozbehneme vy dokoncite 🙂

lucul ze som mal pravdu? 😀 ja som to od zaciatku tvrdila 😉

kiara15
10. júl 2009

babule idem drzte palce nech to neboli 😒

mzuzi tak sa len drzkaj 🙂 🙂 🙂

mzuzka
10. júl 2009

dobre tak este podajte sportku vy dve a bude aj na kociky pre vsetky 😀 😀

idem hajat, poobede chcem ist trocha na nakupy, tak zatial papa.

lucula73
10. júl 2009

kamka - no musíte zavitať do tej našej PD,nie nadarmo vás voláme.... 😉

kiara drž sa,nebude to bolieť,len možno trošku štipkať...

kamka17
10. júl 2009

zuzka dobrú noc vám všetkým trom... 😉 😉

kiary, držíme palce, potom sa ozvi ako si dopadla

mzuzka
10. júl 2009

dakujeme, svisti radi spia, vcera som prespala fakt cely den.

jajulaa
10. júl 2009

Zuzka, to je krásny testík 🙂 .
Dievčatá mám z vás radosť, vidím, že tu sa tehotnie jedna radosť, ako dobre, že som sa k vám pridala. 😀
Dúfam, že sa zveziem na tejto obr letnej tehu vlne aj ja.
Zuzi, len tak medzi nami, takto skoro // značia len jedno, že to budú určo dvojky. 😉

ybyta
10. júl 2009

dobre ranko kočenky ako? mňa všetko čipe do prčic asi pojdem na gyndu 😠 Mzuzka stale nevieme či si testla no neviem 😉 😕 utekam do prace hlavy už čakaju 😝

lucula73
10. júl 2009

a dnes išli aj do helíku podaktoré...janula..aj komarik tuším....baby ozvite sa potom... 🙂

a kde je naša katarinka???

wolfskinka
10. júl 2009

ja si to tiez myslim ze budu dve sice aj dicinka mala 5ty den a ma len jedno babo ... a uz sa tu pekne dlho neukazala ...

kamka17
10. júl 2009

no kde sme všetky zmizli ???

chorale
10. júl 2009

tu som, dnes išla na OPU aj snečka ale pssst.
dakujem za palčeky vám všetkým ved aj ja som si ráno povedala že určite bude aj na zmrazenie. ale to už potrebovať nebudeme 😀
další telefonát je v nedeľu.

kiara15
10. júl 2009

no babenky uz som tu sice som u segry ale tak zhruba bolelo to mala som to dost zatiahnute tak doktorka pindala
strasny pocit a ten co mam chyteny ani nehovorym mam si davat lieh tak som si bola kupit.A uz prisli aj vysledky potvrdili sa tie saptosalingy takze uz mi nic nebrani ist tehulkovat 🙂 🙂 🙂

orsulka
10. júl 2009

čavko babeny....ja nestiham v praci...ucim sa nove veci, popri tom tie stare čo treba......no frmol ako keby ani piatok nebol.....
kym toto tu vsetko podocitam...... jaaaaaaaaaaaaaaaj....aj hodinu mi to zaberie!!! 😀 😀 😀 nevadi....

všetky vas pozdravujem.....🙂)))) ozvem saaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

chorale
10. júl 2009

kiari no vidíš ty si šikuľka, zvládneš všetko. len si to moc tým liehom nepotieraj, aby ti to moc nezaschlo.iba tak trošku si to raz za čas potri.

kiara15
10. júl 2009

chorale diky vsak som tiez na to myslela 🙂

orsul ahoj co hovoris na nove spravy 🙂 🙂 🙂

tija28
10. júl 2009

ahojte bambulky 😀 😀 😀 ...........no ja som mala posledne dni vela roboty - manualnej, ze som lahla vzdy vecer maximalne unavena do postele.............. 😀 ale uz som naspat a co to tu necitam 😉

katarina a mzuzka - pre vas dve obrovitanska gratulacia k //ciarkam 🙂 🙂 🙂

ostatne cavecte 😀

orsulka
10. júl 2009

kiara......prosim v skratke...🙂)))))))
viem, len že mame tehulky Janula, katarinka.mzuzka ...chorale ma 6 vajok, co pekne rastu.....
snecka isla dnes na odber.....aty más vybrate štichy .-)))))))
a lucule je zle z nejakeho lieku, tak ho berie len tano a vecer 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre