Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tija28
10. júl 2009

orsul - tak Ty si to teraz pekne zhrnula....................aj za mna 😉 ja uz nejak vychadzam z cviku 😀 😀 😀

kiara15
10. júl 2009

orsul super vsetko ovladas takze akoze nestihas ked stihas? 😀

tijus ahoj

orsulka
10. júl 2009

ja ti ani neviem.... 😀 ale momentálne som potrebovala odist z tychto cisel, riadkov a faktur....takže som vypla pri docitavani🙂)))))

😉

mzuzka
10. júl 2009

ahojte, kiarka, statocnica ,vidis, vydrzala i pekne, teraz fu fu

orsul ahoj zlatinkooooo

tijuska ahoj, dakujeeeeem za pomoc zo srdiecka, preto to aj vyslo a ak si mozem dovolit,tak na toto som sa tesila najviac TVTVTVTTVTVTVTVTVTVTVTVVTVTVTVTTTVTVTVTVTVTVTVTTTVTVTVTVTVVVVTTVTVTTTTTVTTVTVTVTVVTTVTVTVTVVTTVTTVTVTT

tolko tehuvirusiiikov posielam kolko mozem 😀

mzuzka
10. júl 2009

idem na tie nakupy, tak paaa

orsulka
10. júl 2009

ahoj zlatusik...a co mi kupis???????????? 😀 😀

tija28
10. júl 2009

mzuzka - ja ked sa stretnem s babami z konika, tak hned su tehotne.......zeby som bola carodejnica ??? 😀 😀 😀

orsul - tak ja som teraz zase na nete kvoli fakturam pre uctovnicku, lebo to musim vsetko dneska pekne pripravit, lebo sak stvrtrocna sa zase blizi, ufffffffffff 😝 😝 😝

inak baby, mne dosla teraz nejaka sms-ka, ze nejake cislo chce vediet moju lokalizaciu...........to co je ? poculi ste o takom niecom niektora ??? 😉

kiarka - hlavne, ze sa Ti to uz pekne zahojilo a teraz sup, vezmi tehuvirusiky od mzuzky a ide sa tehulkovat 😉

surviver
10. júl 2009

Ahojte 🙂

mzuzka tak srdečne blahoželam 😵

surviver
10. júl 2009

tija a Ty už maš navarene,ked už pracuješ za pc?? a ako sa inak maš? marhule su ok?

kamka17
10. júl 2009

tijuš čau...o žiadnej podobnej sms som nepočula, ale ak ti možem poradiť, podľa možnosti vymazať a nereagovať...keby to mal byť nejaký tvoj známy, takby ti predsa dopredu povedal, že ťa chce lokalizovať...to isto bude nejaká haluz...a nechcem ťa uraziť alebo sklamať...ale ja som s tebou bola a nie som tehu...ale neva, však nabudúce

orsulka
10. júl 2009

kamkaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no ahoj .-))))))
čitala som, že už más ponožtičku pre štastie.....super......... inak...na margo Tiji, že si s nou bola a nie si tehu...Tebe sa už so mnou snivalo????????????? 😀 😀 😀

kamka17
10. júl 2009

mzuzka...diky za vírusíky...

tija28
10. júl 2009

surviver - ahoj, no dneska som nevarila nic, lebo moj isiel so synom von, a ja drzim hladovku, lebo som sa posledne dni len napchavala a napchavala vsetkym, co som videla 😉 .........a marhule dopadli na vybornu, su krasne.....len ci budu aj krasne chutit, to zistim neskor 😉 ......a Ty nam ako tehulkujes ???........uz mas aj brucho velke ??? 😀

orsulka
10. júl 2009

aaaaaaaaaa TIJA.....vies co??? v stredu som bola cvičit!!! hihihihihihih.....inak tak trochu podla tvojho vzoru 🙂))) ale nie pilates...ale ZUMBA Fitnes....bola to sranda...... 😀

surviver...ahojcek 🙂

tija28
10. júl 2009

kamka - ale to s Tebou nebolo dlhe stretko, to sa nerata, lebo tak narychlo som sa stretla aj s domikou, to sa musime stretnut nadlhsie, aby to fungovalo 😀 😀 😀

kamka - uz som tie sms-ky aj vymazala...........som si chvilu pripadala ako agent s teplou vodou, hihihihi 😀 😀 😀

surviver
10. júl 2009

kamka a Ty už si sa rozhodla kde pojdeš na tu operaciu? o Ziline som tiež nepočula velmi dobre zvesti 😒
orsulka a Ty aj ked si bola od rana malo na nete,zakladne infošky maš,,,si šikulka 😉

kamka17
10. júl 2009

orsul...moja...nesnívalo... ☹ ☹ ale ver tomu, že na teba v kuse myslím 😅 ...len akosi ma normálne sny v poslednj dobe obchádzajú...samé hovadiny...že somv zahraničí, v kuse niekam cestujem a tak... 😖 😖
no a fusaklu mám, je super, tak hádam dopomože trošku k tomu nášmu snaženiu...aj keď sa trochu posúva skrz ten krčok, ale hádam na jeseň sa dostaneme znova aj na nejaké to iui a podobne 😉

orsulka
10. júl 2009

tija...taká služba existuje už davno.....ten clovek ju musi mat aktivovanu....ale pokial chce vediet poziciu niekoho ineho, musi si najskor takto vyžiadať suhlas od danej osoby...ked to neschváliš tak má holt smolu....a pokial si nepoznala to cislo, alebo je to len cislo operatora.....a nie ke to zrovna tvoj manžel, mama alebo rodina, tak ozaj vymazať a nezaťažovať sa s tym..... 😉

tija28
10. júl 2009

orsul - ved ja som mala ist vcera vecer cvicit.............a som normalne nesla, lebo som nevladala, co som bola taka unavena s manualnej roboty, no proste no comment 😀 😀 😀 ..........a uz chodim cvicit nielen pilates, ale aj take posilovacie cvicenia, nech mi je pekne vidiet tie moje neviditelne svaly 🙂 🙂 🙂 .................a o zumba fitnes pocujem 😝 vlastne citam prvy-krat, ............to co je ??? 😀

orsulka
10. júl 2009

kamka...ved to...ved to.......v týchto pripadoch to niekedy chce ten čas....a hoc si myslíme, že ho nemáme.....vždy sa musí nejaký nájsť .-))))))

tak napr. Tijka...sa rozhodla najskor pre lap. a hyst.....a potom pokračuje....

Kiara...bola na operácii....a potom pokračuje....

wolfi - potrebuje preliečit borelku....a potom pokračuje....

ty - ten krčok.....no a podobne.....

no ja chcem jednoducho len ten čas..... 😀 😀 😀 😀

tija28
10. júl 2009

kamka - tak na jesen skusim aj ja nejake to IUI, tak mozeme skusat naraz 😀

wolfskinka
10. júl 2009

no uz som sa odtrhla aj ja , nemozem ppisat lebo mi za zadkom sedi sef ... ale teraz isiel na obed tak na chvilu

tijus ahojki

surviver
10. júl 2009

tija no pribrala som už 3kg,za 14 tyždnou,myslim,že tak akurat...a do vačšiny nohavic sa už nezapnem,alebo len tak na tesnotku 😀 Tak som si už kupila jedne tehu nohavice ,take lanove na leto....

orsulka
10. júl 2009

tija............nooooooo.....tiež som tam sla 1x......je to ako aerobic - fitnes....a pri zostavach sa použivaju tan. kroky, ako samba, cha-cha, hip-hop, marengo, salsa......a pod.
tie baby už maju nacvičene aj take zostavy na pesničky....takže som to postupne chytala od nich 🙂)))) ked som to robila že fakt poctivo, dobre som sa zapotila....
dnes chcem ist na take cvicenie, ktoré je na posilnovanie svalov a spevnovanie zostavy.....tak som zvedava či sa tam zmestim 🙂))))))

kamka17
10. júl 2009

bože ženy...nebláznite toľko s tým cvičením, však sa budem hanbiť, aká som lenivá...lebo ja si stále hovorím, že už by som mala ísť, niečo robiť, hýbať sa a tak...ale teda zatiaľ si to len hovorím 😀 😀

tijuš...ty chceš ísť do iui ?? ale však super, budeme teda v tom spolu a hádam sa to aj zadrí, keď na to budeme viaceré, aspoň sa budeme "hecovať" že ktorá skor, hihi

tija28
10. júl 2009

wolfi - no ahojcek...............tak ako postupujes s liecbou ? 😉

surviver - len pekne priberaj, nech je male silne a zdrave 😉 a aj nejaku tu fotecku by si uz mohla dat do albumiku, nech Ti mozeme to brusko ticho zavidiet 🙂 🙂 🙂

orsul - tak to musi byt prijemne cvicko, ked si tam aj zaroven poriadne zatancujes 😉 ..........a cvicenie na posilovanie svalov je velmi prospesne, a ked sa spravne cvici, tak je potom aj poriadna svalovica...........ja na tieto posilovacie cvicenia chodim uz od toho druheho neuspesneho ivf-ka a mozem Ti povedat, ze vzdy, ked odtial potom odchadzam, sa mi este nohy a ruky trasu 😀 😝 😀

tija28
10. júl 2009

kamka - no ak budem mat vajcovody O.K., tak isto skusim este zopar IUI, kym pojdem do posledneho ivf-ka ...........a kludne si mozeme ist potom aj posediet.......a mozno aj hned otehotnies, ked ma zbadas 😀 😀 😀

orsulka
10. júl 2009

tija...no tak nejak si to cviečenie predstavujem, že budem "roztrasená" 🙂)))) narozdiel možno od niekoho, ja sa tešim, ked mam svalovice,lebo viem, že som pre seba niečo urobila 😀 😀

kamka.....ty nestresuj....ved ja som tam bola v stredu 1x!! 😀 😀 😀

surviver
10. júl 2009

tija no dam aj fotečku,ale až neskor,lebo teraz moje bruško vyzera skor akoby som bola pribrata a nie tehu 😀

tija28
10. júl 2009

inak baby, ktora z vas ma uz laparku a hysteroskopiu vlastne za sebou, a ake to bolo ? a ako dlho ste boli v nemocnici ? a kolko to cele trvalo ? ...........a kedy po tom zakroku sa moze sexovat, a cvicit, atd.atd. 😎 😎 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre