Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
14. júl 2009

dobre ranko ...

orsul ... no ja som v robote od 6.45 ale vykecavala som sa vo vedlajsesj kancelarii ... vcera som bola zase korculovat po dlhej dobe 15km, dnes by som chcela dat aj 20km ak sa mi bude chciet

ostatnym ... vstavat a cvicit, jde se do prace .. a prooooc, protoze praca slechtiiiiiiiiiii 😀

orsulka
14. júl 2009

ahojček wolfi 🙂)))))))
tak ja dnes večer idem tiež cvičit....len si musím zobrat topanky nad členky!! 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
14. júl 2009

a kam ides cvicit ? ja idem na korcule a preco topanky nad clenky ???

orsulka
14. júl 2009

wolfi...som pisala este v piatok...že som bola v jednom stredisku cvičit...a po prvych piatich minutach som si vyvalila členok!!! 😀 😀 😀 je zaujimave, že neboli, ale opuchnutý je stále...hmmmmm......no a dnes idem zas, už som sa objednala.....takže preto nad členky, nech je aspon trochu spevneny....a ja už nebudem mat taký strach skakať na polovičnej fit lopte🙂))))))))))

wolfskinka
14. júl 2009

orsul len ja nemam doma teraz internet a v pondelok som vas nestihla docitat ...

ja som tiez kedysi chodila na cvicenie na fitloptach ale ma to moc nebavilo, potom som chodila na step aerobik, to bolo super, ale zacalo tam chodit kopec ludi a uz sa zle cvicilo, mala miestnost a vela ludi ... tak som rpestala tak teraz korculujem, bicyklujem ako najviac sa da ... dnes mam ovocny den , na obed melon ... tak snad pojde kilo dole po korculiarskom vykone

cikyta
14. júl 2009

Chorale-zajtra budem na teba myslieť.A kolko je bambuliek?
Orsul-zajtra ideme na ortopediu skrz tie nožičky.Mám strach,či sa to polepšilo,či nie 😢 A štvrtok na injekcie do oboch nožičiek 😢 Teraz si bačujeme same doma a aj na druhý týžden 😝 Už nech je to za nami a ocko s nami.No a ešte si vybavujem ten krst,čo nám nechcu urobiť...Skušam evanjelikov.

cikyta
14. júl 2009

Ozaj,písala mi kamoška,že je SISI v helíku na nástenke,no ja som jej povedala,že som ju tam ešte neposielala.Tak mi poslala MMS foto a tam bábika v riflových šatočkách,ktorá sa ozaj podobala na SISI. 😀

wolfskinka
14. júl 2009

choralke ... zajtra mas velky den a dufam ze po velkom dni bude dalsi velky den s //

cikytka no posli cim skor, ked tam zacnem chodit tak nech ju tam vidim

janula18
14. júl 2009

cikyta, teba som sa chcela opýtať, ako je to s PN z Heliosu.
Ja mám Pn od nich v piatok mi potvrdili tehu, a teraz v piatok tam idem na sono a chcela by som odtial zobrať alebo oni to posielajú obvodnému ten posledný papier PNky. Len neviem či mi to dajú alebo budem musieť čakať ešte aj tak ešte týžden a až ked na sone bude srdiečko tak budem môcť ísť k obvodnému gyn, alebo môžem aj skôr.
Nevieš ako je to?

Inak ja som v piatok tiež pozerala na tej nástenke také dievčatko ako Siska, len bola inak trošku oblečená ako si ty dávala tu fotku tu na koníku a bola bledšia ako tvoja, tak som potom nevedela. Tak som mala pravdu že to nebola ona

wolfskinka
14. júl 2009

janula no super ... tehulka, ani som nezaregistrovala, gratulujeeem

ybyta
14. júl 2009

ahojte vy čo čakate dnes na vysledky držimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ako som sľubila idem pracovať tak asi až večer mam otvorene od 10.00 do do kedy mam hlavy aj do 19.30 papa Minka drž sa chorale 2 paličky 😵 😉 Tijuš vyhlasim patranie po tebe 😉

cikyta
14. júl 2009

Janula-neviem,či možeš odísť skôr,ako pred bijucim srdiečkom.Väčšinou každý čaká do srdiečka a už v ten den,ked sa to potvrdí,tak napíšu na PN ,že ju posielaju na pokračovanie tvojmu gynekologovi a ty si ju svojmu gyndošovi sama odovzdáš.

janula18
14. júl 2009

Ďakujem, však uvidím čo mi v piatok povedia, a dúfam že tam bude niečo vidieť, lebo ma porazí. To čakanie je hrozné. Dnes sa mi zdá že mi prsia volako klesli 😒

wolfskinka
14. júl 2009

janula neboj vsetko bude dobreeeeeeeeeeeeeeee a v piatok tam uvidis mimco, len pekne oddychuj

janula18
14. júl 2009

Však mi nič iné nezostála len čakať a dúfať, ale je to ešte horšie ako po transfere.

wolfskinka
14. júl 2009

janula drzim palce ... do piatku sa uz len 3x vyspis ... a budes vidiet miminko

janula18
14. júl 2009

Dúfam a hlavne len jedno 😀

wolfskinka
14. júl 2009

janula no budem drzat palceky ... aby bolo jedno ...

kiara15
14. júl 2009

pekny den vsetkym 🙂 🙂 🙂

janula Hudec ma este tento tyzden a nastupuje do prace potom na dovcu ide Mifkova 😉

orsul veru uz sa to hybe co nevydiet budem tehu 🙂 🙂 🙂

ciky mala Sisi je krasna stale robimna nu kuk co sa tak krasne usmieva cela mama 😅 😅

tijus veru mas tu nejaku odmlku kde si na dovolenke?

jajulaa
14. júl 2009

Čaute dievčatá, uff to dalo práce kým som vás od soboty dočítala 😀 😀 .

Chorale, držím palce na zajtrajší transfer, nech má dr. šťastnú ruku thuj-thuj.

Minka, ak všetko pôjde ako má a ja dúfam, že pôjde, tak by som mala okolo 8. - 10. augusta aj ja začať so stimulkou.
Verím, že dnešné správičky ťa len a len potešia.

A gratulujem tehulkám 🙂 🙂 .

komarik
14. júl 2009

ahojte, iba sa mi to zdá alebo sa to tu začína ztehotnievať - janula, domcek?

My sme od dnes oficiálne na PN a musím povedať že ma dosť vytočilo že tiež ako lucula bez vychádzok. Bývam v bytovke, som sama doma, nakoľko muž teraz chodí na týždňovky ale žiadne výchádzky. To si nemôžem ísť ani nič kúpiť do obchodu? A to nehovorím o venčení psa. Asi sa tu zbláznim.

komarik
14. júl 2009

ozaj, pridala som jednu fotečku do albumu

kiara15
14. júl 2009

komarik ahoj no super srdiecko uz bije a je vsetko ako ma byt 🙂 🙂 🙂

jajula ten august vidim ze nebudem sama a aky mas protokol?

wolfskinka
14. júl 2009

komarik .. ahoj ... ja si myslim ze do obchodu mozes ist a psa ked vyvencis pred bytovkou nikto ti nic nemoze povedat ... ved nemas byt zavreta v byte mozes sediet aj pred bytovkou na lavicke ...

jajulaa
14. júl 2009

Kiara, ja budem mať krátky protokol, už sa tak teším, ale nechcem sa moc, aby som to nezakríkla, bo by ma porazilo.

Komarik, to je teda sila, ja to nechápem, že nemajú všade tie isté pravidlá,
Skús pobrúsiť po nete a možno niečo nájdeš.

Wofli, ako ATB, ako zvládaš nechodiť na slnko? Ja by som tiež nemala, ale nedá sa to úplne.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
orsulka
14. júl 2009

komarik....pekne fotečka 🙂 🙂 🙂 im s tymi vyhcádzkami dobre zahrabava!!!!!!!!!!! nechápem to normalne....ved zas na druhej strane byt tehotna, nie je až taka tragedia.....a hlavne my, by sme urcite neriskovali nejake prebujele vychádzky na cely den niekam preč, pokial sa citime blbo...je jasne, že každa radsej bude domka oddychovat, nech je vsetko v poriadku.....podla mna by mali roulišovať diagnozy...... hlavne takemu co ma nohu zlomenu určite napisu aj 2x po dve hodiny!!!!!!

ciky...tak držim placeky na zajtra......ale ved si poctivo cvičila, tak sa to musi ukazať!!!!!
no...žeby som si vzala tyýden dovolenku a prisla ti pomocť merkovať????? 😀 😀 😀 😀

no ,sledujem, že na august sa tu tiež dost dievčat chysta na stimulku!! 😀 😀 😀

baby.... z PD!!!!! nefunguje mi cislo na Hudeca....že neexistuje.....to čo má byt???????? neviete?????? maju ine cislo??? lebo na nete maju stale to iste vypisane.....

orsulka
14. júl 2009

katarinka...ahoj🙂))))) presne o takej zlomenej nohe som aj ja pisala 😀 😀 😀

kiara15
14. júl 2009

jajula aj ja mam kratky protokol mozno budeme blizko seba 🙂 🙂 🙂

orsul idem pohladat 😉

wolfskinka
14. júl 2009

jajulaa ... antibiotika mam dnes 9ty den, este mi zostalo 63 tabletiek ☹ , no cely den som v robote, takze slnko nehrozi ... a cez vikend bolo skaredo ... vcera som bola na korculiach ale az o 18.30 to uz nebolo take prudke ... takze zatial v pohode, len na vikend mame ist k vode a celu sobotu budem asi musiet sediet v tieni pod slnecnikom zakryta niecim ... no hruza, hadam vo vode to vadit nebude, ... no co uz, dve dni to hadam prezijem, ale inac tie antibiotika znasam dobre , tuk tuk tuk ,ani zaludok ma neboli zatial

orsulka a na september, som zalozila temicku stimullka od septembra a je tam naval ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre