Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
14. júl 2009

orsul mam 046 5433220 to je do ambulancie 😉

orsulka
14. júl 2009

kiara...zahada....teraz už ide......ale doteraz mi to neslo..........................
ale nikto nedviha.......ako to?????????? nechápem

orsulka
14. júl 2009

už mi to zdvihli....takže idem na preventívku 17.9.2009....hihihihihihihihih......

wolfskinka
14. júl 2009

no super orsul ...

kiara15
14. júl 2009

orsul oni ked maju vela roboty nezdvihaju.september?ved ides na KET?nie? 😉

wolfskinka
14. júl 2009

baby ja chcem ist uz na dovolenkuuuuuuuuuuuuuuuuu uz ma to tu nebavi

minka051
14. júl 2009

Ahojte pekný slnečný dník prajem.

jajula Ďakujem Do helíku budem volať až o 13:00. A dúfam že mi doki povie že je všetko ok a oplatí sa niečo začať.

orsulka
14. júl 2009

kiara....ano...tak nejak by som chcela.....ved uvidime......ale ved vidiš, ako sa objednava, ja som chcela k Hudecovi, on vraj nema cas do polovičky augusta a ja zas druhu polovičku augusta...tak to vyslo až na september.....
nejako bolo - nejako bude 🙂))))

wolfi...ver, že ani mna zlatko.......ale mám este mesiac pred sebou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😝

wolfskinka
14. júl 2009

a ja este 6 tyzdnov ☹

orsulka
14. júl 2009

minka...tak verim, že vsetko bude dobre!!!!!!! a že ti to vyjde 😉 urcite daj vediet...

wolfskinka
14. júl 2009

minka drzim palce a daj vediet

kiara15
14. júl 2009

orsul musis pokracovat v tehulkovani ideme postupne kazda za radom 🙂

orsulka
14. júl 2009

kiara.....ja vieeeeeeeeeeem ........ ved aj budem 😀 😉 😉 😉

chorale
14. júl 2009

ahojte, Ďakujem vám babule za držanie palčekov, hlavne zajtra na mňa myslite. verím že to vyjde a o rok už bude doma veselo 😀 dvaja drobčekovia sú na 1, dvoch neohodnotila iba povedala že sú päťbunkové a dve sa začínajú zlievať tým by dala 2/3. idem variť polievočku a podirigovať muža, lebo začal dokončovať našu večnú prerábku. večer kuknem čo nové. papa

orsulka
14. júl 2009

chorale.....super....a kolko das vložiť?????????

kiara15
14. júl 2009

chorale supeer len s drzkajte 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
14. júl 2009

chorale super .... daj si vlozit 2 jednotkove a budem drzat palce, uz dlho tu neboli dvojky naposledy myslim gabika

orsulka
14. júl 2009

.....hihihih......eolfi.-..no este janula a mzuzka nevedia, že kolko ich bude 😀 😀 😀 😀

a kde je moja mzuzanečka dneska??????? ona mala tu skusku rano...tak dufam, že ju tam nedržia doteraz!!!!!! a dufam, že to urobiii...... 🙂 🙂 🙂

zuzanka.h
14. júl 2009

ahojte kvetinky. Chcem Vás len pozdraviť a zaželať príjemné a plodné leto!!!!!!!! 🙂

janula18
14. júl 2009

Ahoj zuzka, už nás nebola dávno pozrieť, ako sa máte?
Ani do albumu si už dávno nedala nič nové.

kiara15
14. júl 2009

zuzanka.h ahoj ako sa ti vodi ake krasne cislo ze 21ttjak to uteka 🙂 🙂 🙂

orsul ozaj ako sa vodi mzuzke dufam ze ju tam neterorizuju 😉

janula18
14. júl 2009

kiara pod na skype

kiara15
14. júl 2009

janula ja som ti uz pisala na skype co ti nic neprislo?

janula18
14. júl 2009

nič, však si není prihlásená ani

jajulaa
14. júl 2009

Kiara, no super, už aby to bolo.

Wolfi, no to je na porazenie do ri...
Ale neboj utečie to rýchlo, ja už nútene pauzujem 8 mesiacov 😠 .

orsulka
14. júl 2009

ahoj zuzanka.....🙂)))) srdiečko nase....ako sa dari????? ste v poriadku????? oddychujete....??? 🙂

wolfskinka
14. júl 2009

jajulaa .. no ved to teraz sa zamestnavam kadejakymi kravinami a vyberam dovolenku ... no horor, sledujem to tu ako trhovy makler, ako kazdy den znizuju ceny ... hotrl co minuly tyzden stal 900 eur tak dnes stoji 531 a odlet buduci tyzden este pojde dole ... musim si to odsledovat aby som vedela kedy je najlepsie kupit dovolenku, do septembra daleko ale sledujem si ceny vybraneho hotela ako ich davaju dole ... niekedy aj 2x za den zhodia cenu 😀 😀

komarik
14. júl 2009

wojfi, tak to máš teda riadny prehľad o hotely. Nakoniec tam pôjdete za totálne smiešnu cenu. To sa oplatí počkať do septembra. 😎

Orsul, čo noha, ešte bolí? 😅

Zuzanka.h, ten čas tráááááááááááášne rýchlo letí. To je neuveriteľné že si v 21tt. 😨

chorale, držím palce. 😉

wolfskinka
14. júl 2009

komarik .. ja len zatial sledujem ceny ... ako najnizsie pojdu s cenou a ked to bude na tej cene tak kupujem ale je rozdiel dat 900 a dat 350

orsulka
14. júl 2009

wolfi...no to je pravda....a pokial chcete ist len dvaja, tak to určite najdes niečo vo velmi dobrej cene za za 5* hotel....

komarik...noha neboli, ale je stale opuchnuta...tak neviem......dnes ju pojdem zas rozcvičiť 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre