Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

ybyta
14. júl 2009

no konečne som sa sem dostala Minka super! chorale už sa pripravuj na matersku 😉 🙂 teraz to vynde 😉 Katy aty čo porabaš? buvaš? no TIJUšsa našla hura 😀

mzuzka
14. júl 2009

ahojte,je tu niekto?

mzuzka
14. júl 2009

ja som dnes nemohla ist do roboty,mala som krce v podbrusku, volala som krajkovi, kazal lezat a ak sa to zhorsi tak do spitala ☹

ybyta
14. júl 2009

no Mzuzka naozaj tie nočne nesmieš robyť! a dvojičky su važne rizikove ved tak sisa tešila kašli na robotu teraz tije toto naj naj moja nechaj sa rozmaznavať aležkaj 😉

mzuzka
14. júl 2009

moja, lenze problem nie je moja robota, ale naopak moja rodina. najskor som dostala pred parr dnami trocha necakane zabrat od mojej sestry a dnes ma uspesne rozculil moj pubertalny syn. a som v case menzes, takzze jedno z druhym a skoro sa stalo nestastie. ja mam v robote vacsi klud, ako doma. obcas.

mzuzka
14. júl 2009

tak uz isli vsetky helinky hajat. dnes nebudem strazit vase sny,ale prajem vam ich i tak krasne. ja sa idem snazit tiez zaspat,i ked mi trocha strach akosi nechce dovolit. 😵 😵

ybyta
14. júl 2009

atak jeto toje blbe mali by siťa na rukach nosiť ale tyto zvladneš neboj ty pôsobyš ako riadna bojovnička! a polihuj oddychuj dobru nocku 😔 😔 😔

viktoria77
15. júl 2009

Dobré ráno prajem.....všetkým

wolfskinka
15. júl 2009

dobre ranko ... babyyyyyyyyyyyy

viki vitaj v klube

tijka ked si pisala uz som bola doma

viktoria77
15. júl 2009

wolfskinka ďakujem

wolfskinka
15. júl 2009

viki som zvedava na piatok budem drzat palce aby si dopadla co najlepsie

viktoria77
15. júl 2009

To idem len s mužíkom na úvodnú konzultáciu ku Krajkovi, tak som aj ja zvedavá ako dopadnem

orsulka
15. júl 2009

dobre ranko dievčatka.......tak som tu...a aj v praci, a už teraz tu mam 352 stupnov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀

mzuzka.....prave včera som na teba myslela, vecer....ked som isla spat...neuveriš, ale fakt som myslela na to, že či si v praci...... 😉 a nemohla by si sa zas hodit PN - radsej???????????????? prosim davaj na seba pozor...

chorale......drž sa dievča!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aj tak stale neviem, že ci jedno alebo dve vkladas....ale v podstate je to jedno, nech je to uspesne!!!!!...... 🙂 🙂

viktoria.....takže v piatok ides do heliku???? a viac o sebe nenapises??? je to prva navsteva CAR-u??? alebo ste už niekde niečo skusali????tka nejak o tebe nič nevieme....

viktoria77
15. júl 2009

Ahoj Orsulka. Chodila na Sliač k Dr. Galádovi, mám za sebou laparku aj 1 IUI, bohužial neúspešné a čítala, že v Heliku je super, dobrá starostlivosť tak idem skúsiť štastie tam. Podľa výsledkov ja som v úplnom poriadku, problém je v mojom mužíkovi. Tak snáď tu nám pomôžu. Mám o chvíľu 32 rokov a veľmi by chcela maličké

orsulka
15. júl 2009

viktoria......tak to Vam tam určite pomožu, urobia si svoje vysstrenia pre manžela, spg a pod....... a fakt maju dobre vysledky...... v piatok budete mudrejsi...🙂)))) a teda ides ku Krajkovicovi na konzultaciu??????

viktoria77
15. júl 2009

Však mu donesiem svoje výsledky čo mám, manželove spermiogramy a ďalšie veci, uvidíme čo na to povie. Snáď to nebude také beznádejné, ako nám tvrdili doteraz. A idem ku Krajkovi, prečo?

wolfskinka
15. júl 2009

orsul presne ako ja keby aspon zacal trosku pofukovat vietor ze by nam to tu prefukol trosicku

orsulka
15. júl 2009

viktoria....lebo su tam djava Dr. on a pani doktorka Gatova.....preto som sa pytala 🙂)

viktoria77
15. júl 2009

To viem, že je tam aj tá doktorka, ale keď si dohadovala termín telefonicky, tak sa dala napísať ku Krajkovi. Dúfam, že som urobila dobre. Máš s ním skúsenosti?

wolfskinka
15. júl 2009

baby ledva chodim, ani hore schodami som nemohla vyjst co mam taku svalovicu som vcera bola na korculiach ... som sa ustvala ako sprosta ked na korculiach sa veziem tak ma nic neboli ale ked ich vyzujem s chodenim je dost big problem a to som sa vcera sprchovala vecer v studenej vode a dala si aj acylpirin proti svalovici a prd makovu ... cely clovek ma boli

chorale
15. júl 2009

ahojte, takže o 10,00 hod idem na ET.
Orsulka pár strán dozadu som písala že dávam určite iba jedno, pretože mám problém udržať jedno tak nejdem vymýšľať viac.ale je ti odpustené, ja ti to zopakujem aj viackrát. cmuk 😉
wolfi ty to nepreháňaj s tým cvičením.

orsulka
15. júl 2009

choraleeeeeeee....dakujem krasne....že si zopakovala...mooooooc držim placeky!!!!! o 10,00 hod , na teba myslím!!! 😉 😉 moje pre šťastie tfuj-tfuj-tfuj.......aj ked to nie je tehu virusikove 🙂))))

wolfi.....ak si to prehnala tak, ti ani acylpirin nepomože 😀 😀 ja som sa tiež včera snažila, nech nie som horšia od ostatných, a dnes pri chôdzi dostavvam krče do lýtok 😀 😀 😀 😀 no fasa...no fasa.......ale vydržím, pre krásu treba trpieť 🙂))))))))

wolfskinka
15. júl 2009

chorale ake prehananie, ved ked rozbehnem tych mojich 83 kil to je ako kamion to ide na zotrvacnost dalsich 100m ... 😀 no fucim ako lokomotiva nohy bolia ale inac v pohode ...

orsula ja nemam krce akurat ma bolia kolena ale to sa da prezit pri mojej plastike na jednom a otrhnutom vazibe na druhom je to dost logicke ze bolia 😀 😀 😀

kuspitka
15. júl 2009

Ahojte.co mate nove??
chorale budem drzat palce velmi...

wolfskinka
15. júl 2009

ahoj kuspit ... ja vsetko po starom ... nove boli ma hlava a idem sa uvarit za ziva

kuspitka
15. júl 2009

wolfi ked ti treba korcule...neprehanaj to

jajulaa
15. júl 2009

Dobré ránko dievčatá, Orsul, Wolfi no vy ste teda riadne aktívne a v takýchto horúčavách.
Ja tiež chodím na step aerobic už 9 rokov, ale teraz mám kvôli tej štítnej zákaz, tak už 8 mesiacov kvasím a začínam byť z toho riadne nervózo 😀 .

Chorale, držím na dnes palce 🙂 .

Domika, ja mám zvýšenú činnosť ŠZ, ale už sa to leikmi pekne upravuje, začínala som na 4 denne a momentálne som na 1 denne.

MZUzka, opatruj bruško a nedaj sa ničím rozhádzať.

ybyta
15. júl 2009

ahojte na skok idem pracovať no VIKI aj keby AL MUž 1 SPERMIU tak v Heliku ti pomôžu tomu ver da sa to povie to aj dok. KRAJKO je veľka kapacita chorale držimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 🙂 😉 od dnes si mamina aOršulienka amne sa neprihovoriš? ja ťa mocccc rada čitam! Kamka kdesi aTija?

wolfskinka
15. júl 2009

kuspit neprehanam dnes poobede po robote si idem zaplavat a potom ked trosicku zajde slnko na korcule ... som sa nasrala tak zhodim ... pod tu 80 tu zrazim nech sa robi co sa robi ... mam dost toho mojho sadla

orsul sportu zdar ..............

kuspitka
15. júl 2009

wolfi to hej dufam,ze to dotiahnes do konca.a cim skor budes chuda.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre