Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
17. júl 2009

orsul...no jasne že v práci...aj keď včera sme si to tu premenovali na saunový svet, lebo nám nefunguje klimoška a ešte ju aj testusjú...čiže okná pozatvárané a pri tých cca 200PC a skoro 80 ľuďoch je to tu radosť žiť... 😝 😝 😖 ale nič s tým nespravíme...tak trpíme, ale už iba dnes, zajtra sme domaaaa....

no a správny prístup k práci...v piatok veru by sa nemalo robiť vôbec, tak si to tam pekne uži 😉 😉

orsulka
17. júl 2009

kamka.......80 ludi v jednej miestnosti??????????????? co ty robis v telocvični???? 😀 😀 😀 😀

kamka17
17. júl 2009

nie.. na call centre...a to je nás tu veruže veeeeľaaaaaaale práve dívam, že je to veľké fakt ak otelocvičňa tá naš plocha pracovná...toto prirovnanie ma veru nikdy nenapadlo 😀 😀

orsulka
17. júl 2009

kamka.....ja travim v celocvični vela času, už veeela rokov 🙂))))) mne to prislo ako prve 😀 😀 😀
to ti teda nezávidím....ja mám sam pre seba peknunku utulnu kancelmáriu, s veeela kvietočkami.....akurát, že klimu nemám vobec, a saunov sa to tiež može nazvať 🙂)))))

kamka17
17. júl 2009

no orsul...ani ja si to tu nezávidím, ale niekedy je aspoň sranda, keď tu človek dookola počúva tie hlášky od kolegov a aj vykecávať sa môžme hocikedy...len keby tí zákazníci toľko neotravovali 😠 😠 ☹

orsulka
17. júl 2009

a čo zákazníci nevedia, že dnes je piatooooooooooook?????????????? 😉 😉 mali by si aj oni urobit volno!! 😀 pošli všetkých na dovolenku, nech daju pokoj.......

kamka17
17. júl 2009

no moja, veď ja ich v duchu v kuse posielam kade ľahšie, ale asi nepoznajú medzizmyslovú komunikáciu, tak sú otravní, ale človek si zvykne aj na to, no nie ??
dnes sa nejdeš presúvať do druhej práce ?? a stále si tam sama ??

práve ma napadlo, že kiara a tija tu dlho neboli...

kamka17
17. júl 2009

a sa mi vidí, že tu dnes máme súkromnú party...nikde nikoho 😅 😅 😨

gabika24
17. júl 2009

ahojte.
janula držím palce.
wolfi, nebudeš sa variť sama, aj my sa v tom teple varíme - chalanom sa nechce ani spať, ani sa im nečudujem...
orsulka, kedy sa chystáte na ket? už fakt strácam prehľad...
pekný deň všetkým.

orsulka
17. júl 2009

asi ano kamka 🙂))))) kecame takto v "sukromi" 😀 😀 😀
veru nai jedna to dlho nebola...
ja som sa presuvala v stredu...vsetko čo sa dalo som si porobila, aby som tam už do konca mesiaca nemusela chodit....len ak by bolo treba niečo výnimočne.....
tu momentálne sama nie som...su tu so mnou dvaja riaditelia, jeden konatel...a jeho návšteva...ale každy vo svojej miestnosti 😀 😀 teraz zistujem, že v rámci THP sme tu konatel, dvaja riaditelia a ja ako personál 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
17. júl 2009

tak som zvedava na tu lucul a janulu.........už aby sa ozvali......

a ktovie ako chorale....dufam, že sa drži dievča a pekne oddychuje, nech sa malinke dobre zahryzne ....vsak chorale??????

katarinka....ta tiež ddllllho nebola....

orsulka
17. júl 2009

gabi.-... ahojček.............. tak ja nejak ten september..... 😉 a vy si ako žijete???? mas pozavrane????? ovocie??? lebo uhorky sa čoskoro bližia 🙂))))

wolfskinka
17. júl 2009

gabi ahoj ... mas email

gabika24
17. júl 2009

Orsul, veď práve, už sa teraz tých uhoriek obávam 😀 😀 😀
ale džemy, výživa, už sú - švagor bavil deti a ja som pracovala 😀 - som si to zariadila.
wolfi, kuknem 🙂

orsulka
17. júl 2009

gabi........ 😀 😀 jasní, základ je si to vedieť zorganizovat .-))))))) 😉
ja moc ovocie nezavaram, raz som skusala broskyne...7 poharov, všetky sa pokazili......ale uhorky ano...my na vlastnu spotrebu potrebujeme minimalne 45-50 poharov.....to už mám odskušane 🙂))))) teram mame doma už len jeden posledny 😀 😀

wolfskinka
17. júl 2009

orsul aj ja tak presne ako ty, ovocie nezavaramndzemy nerobim, tie 3 dzemy co sa u nas minu na kolac za rok, to aj kupim ...

ozaj kolko kil uhoriek kupujes na tych 45-50 poharov ?

orsulka
17. júl 2009

wolfi....10 kg/ 12 kg...ako kedy.....snažim sa take tie maličke......je s tym prplačka, ale su najchutnejsie....
tento rok som rozmyslala, že by som este karfiol s uhorkami.....este som to nerobila, ale postup bude podla mna ten isty...

gabika24
17. júl 2009

ani ja som nezavárala, ale minie sa to - už pri malej a teraz pri týchto - hlavne výživy 😉
uhorky aj my minieme až-až - už tiež beriem z posledného...
takže budem musieť zas zorganizovať čas aj ostatným, aby som ho mala ja 😀 😀 😀

wolfskinka
17. júl 2009

no ja tiez len take malicke ... hej ten isty ... ja by som chcela este na konci leta feferonky zavarit

orsulka
17. júl 2009

gabi...tie vyživy viem, že robila aj kamoška, ked sa jej maly narodil.....lebo ich spotreboval dosť 🙂)))) a oni maju dom a zahradu a tak sa im to určite oplatilo

wolfskinka
17. júl 2009

baby mne sa nechceeeeeeeeeeeeeeeeeee

orsulka
17. júl 2009

wolfi...ani mne.....a hoci mi tu riaditel položil kopec papierov, na ktoré treba vyrobiť faktury....držim sa ranneho hesla: Dnes je piatok......a aj v pondelok je den !!!! 😀 😀 😀

wolfskinka
17. júl 2009

orsul spravne

kamka17
17. júl 2009

no dnes to v tom helíku akosi dlho trvá, lebo nikto tu odtiaľ ešte nie je, tak hádam sa dočkáme...

wolfskinka
17. júl 2009

kamka no hadam hej .. som zvedava ako dopadla janula, dufam, ze dobre

orsulka
17. júl 2009

to teplo spomaluje asi každu činnosť 😀 😀 😀

cikytka......ty sa kde tulas???????????????

orsulka
17. júl 2009

hahahaha...prave k nam dorazila zásielková služba....a na aute maju napis že: " Blesk je náš pomalší brat... " 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
17. júl 2009

😀 orsul no to je dobra zasielkova sluzba

kamka17
17. júl 2009

orsul 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to sa mi páči 😎 😎

komarik
17. júl 2009

wolfi, odpoveď na tvoju IP - som zvedavá ako sa rozhodneš, daj potom vedieť.

stále čakám kedy sa ozve janula a lucula. Dúfam že je všetko v poriadku. 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre