Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
27. júl 2009

no ak tam aj bude sama, tak to nejako budu musieť zvladnuť.....ja sosobne si myslim, že to maju vyriešene....neboj 😉

kiara15
27. júl 2009

le uz by sa im tam zisiel nejaky novy doky no nie? 🙂 orsul a ty ako ides ten september?

domika9
27. júl 2009

ved jasne ale isto stači ked aj jej povieš ako ste sa dohodli s doktorom a bude to určite akceptovať oni su obaja take zlatíčka kolko musia obetovať času ktory by mohli venovať rodine a takto tam su pre nas za čo sme im samozrejme velmi vdačne ale aj tak je to velka obeta si myslím z ich strany piatky -siatky -soboty- nedele aj ked sa striedaju ale aj tak

kiara15
27. júl 2009

domi to mas pravdu uz som Krajka chudaka videla unaveneho raz ked sme tam boli tak poobede bolo to na nom vidno aj mi ho bolo luto 😉

orsulka
27. júl 2009

no tak to ja som ho nikdy nevidela unaveneho.....on furt mi pride ako clovek z nevyčerpatelnou energiou 😉 😉

no myslim že ano...september.....

domika9
27. júl 2009

hm naozaj toho maju vela ked som tam bola pred mesiacom na sono tak sme nešli uplne na začiatku ale sme prišli tak asi o 7.15 alebo tak nejako a naozaj tam mali velmi vela ludi ved sme sa ani nemali kde pomestiť

domika9
27. júl 2009

no nič idem hladať bločik na raklamaciu lebo mamm vyhreší že len tu vysedavam ale za moment som s5 😲
a ta naša maska pridala fotky do albumu a nenapísala nam nič ☹

orsulka
27. júl 2009

ja kaed nemusim naspat do prace, tak som chodila tesne pred osmou hodinou.....ked už to bolo trosku vyprázdnene....... ale po vacsine som makala spat do prace, takže som tam byvala už pred siedmou....potom tam bolo vela....

kiara15
27. júl 2009

orsul tak budeme blizko seba a potom sa stretat s kocikmi 😉
domi ja preto rad chodim skor nech som hotova a idem domov 😉

orsulka
27. júl 2009

domi...kde si nasla jej album??????

tija28
27. júl 2009

dobry podvecer bambulky 😀 😀 😀 ja teraz len na skok, lebo som prave dosla domov a musim dat rychlo prat a este musim ist piect kolac, lebo zajtra grilujeme a to by som potom vsetko naraz nestihla 😉

takze u Hudeca bolo super - zlaty to clovek - zatial to so mnou vyzera tak, ze najskor budem musiet absolvovat HSG, kym sa pustime do laparky a hysterky, vravel - pekne po poriadku......a ja mu doverujem, tak snad to touto novou cestou dotiahneme do uspesneho konca 🙂 🙂 🙂

stretla som sa s kiarkou a janulou 😉 super nahodicka 😉 😉 😉
.........a musim povedat, ze som stastna, ze som konecne spoznala kiarku, je to super baba a sme si aj pekne poklabosili......no proste krasne ranko som mala 😉 ..........a janula sa drzi fakt super, je to silna osobka a ja jej drzim palce, aby sa im to zadarilo aj prirodzene - janula ved zazraky sa deju kazdy den - drz sa 🙂

wolfi - a Ty si bola v nedelu v TN a mne si nedala vediet, a to ako ? haaaaaaaa ? 😉 sme sa mohli aspon na chvilu stretnut................ 😀 😀 😀

orsul - tak Ty si sa pekne cez vikend napchavala, no teda ????? 😀 😀 😀 ale cvicenie to spravi - to poznam 😀 ..........ja som sa na splave napchavala cely cas niecim - sak som aj pribrala......ale hlavne som si poriadne precistila organizmos slivkou a chmelom, hihihihi 😀 😀 😀

domika - podla mna tam uz o tyzden bude vidiet zase nejake to vajko .......presne ako minule, a ak sa aj nezadari tento cyklus, tak dalsi uz isto ano 🙂 🙂 🙂

mzuzka - uz som za Teba normalne nedockava........ci to budu dvojicky, ci jedno 😉 ......ale moj instinkt mi stale vravi, ze dve budu a pekne jedno dievcatko a jeden chlapec 🙂 tak sa drz a ved august je tu co nevidiet 😉

gabika - Ty si pekne oddychni od Tvojich malych ratolesti na chvilu, ved si to uz aj poriadne zasluzis 😉

tak sa hviezdy moje drzte a pekny vecer vsetkym 😀 😀 😀

kiara15
27. júl 2009

orsul akurat som sa aj ja chcela opytat lebo ja to tu nevidim?

orsulka
27. júl 2009

tija...........ty si jednoducho neskutočnááááááááá 😀 😀 😀 nech sa ti zadrí kolacik.... 😉 😉
to HSG- ti budem držať palčeky, nech to dobre dopadne, ale maju vymakane zariadenie na to a pekne si tam uvidis cele vnutro ženských organov.....a dufam, že to nebude moc boliet.... ale je to jedno zo základných vysetreni.....aj u mna to bolo prve, ci mi Hudec povedal,že treba urobit..... 😉

kiara15
27. júl 2009

tijusik ahoj ved mi tolko nelichot ani nezaspim 😀 😀 😀 a kdeze si ty pribrala babule neverte jej 🙂

kiara15
27. júl 2009

inak nechapem preco robia to HSG ked pri laparke sa to da tiez a nic neciti ?takto sa potom len caka a caka...

orsulka
27. júl 2009

kiari...no tak už nie som si vobec ista, či sa to pri laparke robi...lebo ved načo by to potom robili samostatne????? aby zaplatili drahy pristroj, ked už ho maju??????? ved aj to je u nas možne..... 😠

kiara15
27. júl 2009

orsul lebo vlastne pri laparke ti zistia to iste co pri HSG aspon mne prvy krat neviem ci tam je nieco ine?aj luculkou sme sa o tom teraz bavyli a tiez je toho nazoru 😒

orsulka
27. júl 2009

ja neviem aky v tom je rozdiel.....ked som bola na HSG, tak ma napojili na tu kontrastnu latku, a videla som presne kadial ide do vnutra, ako prechadza cez vajcovody až okolo maternice.....normalne sa mi to tam vsetko vyfarbilo, jak na obrazku, ked v skole ucia co a ake su ženske rozmnožovacie organy🙂))))))
a tak možno je to HSG len presnejšie určenie priechodnosti vajcovodov ako pri laparke...fakt neviem....bola som na tom 2x...ja už by som tretikrat ani nesla, hoci ja som to mala skoro bez bolesti, pretože vsetko bolo prechodne a nebolo treba nič "pretláčať"......

domika9
27. júl 2009

no našla som to normalne ked si daš tu zakladnu stranku koníka atam su všetky aktualizacie v albumoch tak tam som spoznala jej album teraz už bude asi na ruhej strane ked si date všetky alb. idem pozrieť na ktorej je strane

domika9
27. júl 2009

takže dajte si -všetky albumy- a hned ako na to kliknete tak na tej strane nazov albumu -vecičky pre kuriatko

domika9
27. júl 2009

bože ja ten kočiar žeriem tak maska mi aspon sprostredkuje všetky informacie o kočiariku a všetky jeho muchy či je dosť velka vanička a tak podobne

domika9
27. júl 2009

ale mne nevadi že si tu dopisujem sama 🙂

domika9
27. júl 2009

tija ved ja som si presne spomenula aka som bola vtedy prekvapena že tam vajko je ale už ma to fakt takneberie ako v sobotu - bude-bude ,nebude- nebude

kiara15
27. júl 2009

neboj nedopisujes?ale idem to kuk 🙂

kiara15
27. júl 2009

domi uz som to aj ja nasla ozaj krasny aj farba je uzstna 🙂 🙂

domika9
27. júl 2009

ale prave som čítala že su dosť reklamacie na nich na tu novu ,, verziu,, čo ma dosť prekvapuje lebo ten kočiar je fakt dosť mastny

orsulka
27. júl 2009

tak idem hladať aj ja 🙂))))))
domika....ved trošku samomluvy nezaškodi.......

moj sa doma čuduje, čo sa si viem cele poobedie pisať s vami 😀 😀

domika9
27. júl 2009

ale ved jasne že nazaškodí aspon som sa vykecala
a mala som pocit že to čítatate zo zatajenym dychom 😀

kiara15
27. júl 2009

domi vsak sme aj citali a nestihali odpisovt 😀 😀 😀

orsul povec baby su baby 😀 😀 😀

orsulka
27. júl 2009

😀 😀 😀 jaskááááááááááááááááá .-))))))))

ten kociar s tromi nohami...to je akože dobre?????????
ja som raz taký šoferovala, a bolo to vcelku náročne........ani tá stabilitka ....no neviem..nič moc...... 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre