Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
27. júl 2009

neboj ja som taka ista mo mm mi uz aj hovori ze som zavyslak on ked ma hlada tak vie presne kde sa nachadzam 😀 😀 😀

domika9
27. júl 2009

tak tak žienky moj m tiež len nakukne spoza dverí a povie som si mohol myslieť 😀
kiara a kde to bolo vBulharsku som bola v Kitene ak vieš kde to je
no a orsulke sa snad zasekol len ten zips a nie niečo ine... 😀 😀 😀 orsul, orsul ty beťaru daj pokoj už tej nafukovačke lebo ti praskne a bude po stanovačke 😀
tak dobru noc dievčata idem do hajan ale zajtra som tu zas

mzuzka
27. júl 2009

helinky,ste sa riadne rozbehli, clovek trosku zdriemne a nestiha citat 😉

tijka, na teba som zabudla zlatko je to cyclogest 400 😉

kiraka, ak chces ist v mojich slapajach, tak sup sup ku gatovej, raz som mala kontrolu u nej aj ja. kukla do PC, krajko tam nechal napisane vsetko, vedela ze som z UK, ze mm pride LTT, kukla foliky, zhikla ze ich je vela a velke, ze asi znizi davku, ze mi este zavola. poobede volala osobne a povedala ze volala aj s krajkom, takze znizime davku, aby to neodislo skor ako staci prist mm. cize koordinacia super. a na vklad som zase mala ju, lebo krajko bol v amsterdame ( asi si bol slahnut marikolac z nas 😀 😀 )

domi asi som ti uz spominala, S4 som videla na jednej polskej stranke o dost lacnejsi ako sa predavaju u nas. neskor, ked sa zas budem venovat kukuceniu veciciek, tak ti supnem odkaz

orsuulll zlatkoooo joj, nech je august 😅 😅 tak sa opijeme z babysampusu 😀 😀 😀 tri dni budem grgat

idem pracovat, mysliet na vas a vy krasne snivajte

kiara15
27. júl 2009

dominka bolo to v Careve blizko Kitenu veru to tam poznam potom sme boli v Lozenci a Primorsku a asi tam pojdeme zase ak to bude mozne 🙂

mzuzi veru dnes nam ide karta vsdak sa aj tesim k tej Gatovej zmena nezaskodi 🙂

orsul tebe sa uz aj o nas sniva 😀 😀 😀

wolfskinka
28. júl 2009

dobre ranko ...

orsul prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

tijka to sme sa tak narychlo vychytili a bola s nami aj moja mama ... a navyse ja doma stale nemam pc, takze som ti ani nemala dat ako vediet .. ale ten Laugaricius to je ina kava oproti tym obchodom co su v ziline a hlavne tam mali aj veci pre tucnych ako ja

gabika24
28. júl 2009

dobré ránko všetkým...
wolfi - ty si také ranné vtáča 😀 - či vlastne z "donútenia", čo? - keď si v práci? Ako to, že ešte nemáš doma pc... môžem ja večer chodiť na skype, že ťa vymáknem 😀
pekný deň všetkým 😵

wolfskinka
28. júl 2009

gabi no presne z donutenia .... dnes tu musim vydrzat do 16.00 aby som nadrobila lebo mi do konca mesiaca chyba 1.5 hodiny

wolfskinka
28. júl 2009

gabi pc musi kupit moj muz a akosi na to nema cas ....

gabika24
28. júl 2009

ojoj, tak mu povedz, nech si švihne, lebo nemám s kým po nociach vypisovať - keď deti spia... 😀 😀 😀

wolfskinka
28. júl 2009

no odkazem mu ale ci to bude mat nejaky efektivny dopad to netusim

orsulka
28. júl 2009

dobre ranko.....

kiara...domika...prieser....obe postele sfukujuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!! ☹ ☹ ☹ tak ako neviem čo s tym.....
a drahy odchadza so synovcom vo stvrtok na splav.........do prčic.....
a včera mi sadol za PC, so slovami, že no konči už moja - pusti ma tam...ani som sa nestihla rozlučiť....

wolfi.......čaf 😉

wolfskinka
28. júl 2009

ahojki ...

orsulik tak im daj karimatky a mas po probleme

orsulka
28. júl 2009

noooo...tie postele su inak super......dobre sa na nich spi, su vysoke a urcite by im nebola zima......len ked kurnik stači kamienok a hned je tam dzúrka!!!!!!! 😠 😠 povedal moj, že musi nejake lepidlo kupit a este zalepit, tak hadam to vyjde.....na karimatkých je tvrdo - veliceee

wolfskinka
28. júl 2009

ty orsul ... len tak otazka do mima ... aky maju velky stan ???

lebo ja za mladych cias som bola s partiou a mojim byvalym stanovat a maly sme taky stan ze ked nafukal tu nafukovacku ktora bola sirsia aj dlhsia ako stan a ked ju vopchal do stanu tak stan sa roztiahol a vsetci rehotali, ze ako do neho vlezieme ... ked som si lahla na nafukovacku .. mala som nos na hornej stene stanu ... 😀 😀

wolfskinka
28. júl 2009

este som tu len hodinu a uz sa mi nechce ... dne smusite vela pisat aby ste ma zabavili a rychlo mi to uslo

wolfskinka
28. júl 2009

orsulik co lietas po facebooku okamzite na konika

orsulka
28. júl 2009

AAAAAAAAAAAALE !!!!!! wolfi.... ja stiham, neboj .-))))))

tak stan akurat na tie postele!!!!! už to tak mali aj minuly rok, ked boli splavovat...

tak ja takto po ranu musim skontrolovat vsetko......najskor maili - sukromne.....potom konika...potom facebook, a potom fir. maily...... 😉 😉 medzitym moja kavička a ranajky...potom sefova kavička......
a nenazdam sa a hodinka je za mnou 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
28. júl 2009

no ja budem mat za 15 minut uz 2 hodinky za sebou ... ale este 7 pred sebou ☹

orsulka
28. júl 2009

wolfi...nepocitaj...potom sa ti to bude zdať ešte dlhšie............... 😉 😉 😉
mne dochádza kyselinka listovičková 😀 😀 😀 😀 nutnosť dokupiť ...... len si pripominam aby som nezabudou... 😀

wolfskinka
28. júl 2009

orsulik ... ip

orsulka
28. júl 2009

wolfi...mám 😉 😀

kamka17
28. júl 2009

dobré ránko prajem 😎 😎 slniečkové 😀 😀

orsul...tú kyselinu máš nejakú špeciálnu alebo obyč?? lebo ja keď som jedla ten femibion, tak som aspoň 100kg pribrala a nejde to doleeeee....čo mi ani tak nevadí, len nenavlečiem staré veci...

mzuzka...teším teším, že si sa ukázala, tak sa opatruj a dávaj na seba pozor 😉

kiari...okná dojdi umyť aj mne 😉

a domi, s radosťou dobehnem na tú tvoju novú terasku, tak daj vedieť, keď bude hotová 😉 😉

orsulka
28. júl 2009

kamka...ahoj moja......
taku normalnu mam, žiadnu specialnu.....kyselinku 😉

domi...inak atu terasku beriem aj ja.......aj s kafičkom 😉

kamka...co nove?????????????? pracuješ????????

wolfskinka
28. júl 2009

orsul ... ocuvaj ... ja hltam kyselinu listovu biofolic .. zostalo mi 5 tabletiek, ale mam doma cele balenie calibrum babyplan co keby som ho dala po kyseline listovej a ked ho douzivam tak zase kyselinu listovu, co ty na to ??? a teraz este k tomu vsetkemu som zacala uzivat zinok, lebo po tych antibiotikach a vsetkych tabletkach mi zacali akosi vlasy sa lamat a vypadavat

mzuzka
28. júl 2009

dobre ranko, ja len tak jednym ockom a idem hajat. orsul, ak ti to este pocka, ja som ti uz kupila kyselinku 😉 😉

wolfskinka
28. júl 2009

mzuzka ty kseftujes s kyselinkou ?

chorale
28. júl 2009

dobré ránko,
aj ked som tu dlhšie nepísala, pravidelne som vás každý deň čítala. ale cítila som že si musím od MK trošku oddýchnuť. 2 týždne ubehli ako voda a ja idem zajtra na krvičku. mrcha neprišla ani špinenie neprišlo a test ukázal // koľajničky takže som šťastná a verím že to dobojujeme tentokrát do šťastného konca. iná možnosť jednoducho nie je. počas dvoch týždňov som stihla vytopiť dvoch susedov, odlomilo sa mi zo zuba, operovali mi ocina - takže som to mala perné, ale ked sme prežili toto všetko tak tehuľovanie ľavou zadnou 😀

orsulka
28. júl 2009

mzuzka........milačik, mne????????????????????????? jaké prekvapko........milé....to nevadi, aj tak si nejaku kupim, aby som niečo brala, lebo ved este kym prides....... 😉 ale vopred diky.

orsulka
28. júl 2009

chorale...... 🙂 🙂 🙂 blahoželám.......super, takže zajtra to bude už oficiálne aj potvrdene 😉 😉 určite daj vediet.......... 🙂 🙂
a más pravdu, ked si si za 2 týždne preskákala toto vsetko, to už čo by v tom muselo byt, aby si tehu nezvládla 🙂))))) ved...zlý začiatok - dobrý koniec...hihihih 😀 😀

nooooooooooooooooooooooooo...........tesim sa dalsiej tehulke!!!!!!! 🙂

orsulka
28. júl 2009

chorale.....sorry...tak nejak som zabudla.....to si mala prve IVF?????????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre