Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
28. júl 2009

tri mesiace urcite........ 😉

lusina
28. júl 2009

dobrá správa orsulik 😉

lusina
28. júl 2009

oršul, kukla som si tvoj albumík, kde ste boli v grecku? na ostrove či pevnina?
inak, na tej fotke, v tých paradnych šatách vyzeráš veľmi dobre. 🙂

wolfskinka
28. júl 2009

orsulka mne ak to nevyjde v auguste tak podla mojich cca odhadov s proverou zacnem na konci septembra, cize cely oktober budem pichat tak ty asi tak nejako budes ketovat ... takze ideme do toho spolu ??? teda radsej by som nie, ale ked to nevyjde v auguste tak mi bude cest bojovat po tvojom boku 😀 😀 😀

orsulka
28. júl 2009

lusina...no...boli cas...boli 🙂))))))) ked som aj tak vyzerala 😀 😀 toto sme boli na pevnine, Apeninský poloostrov cca 150 km pod Atenami, oproti ostrovu Hydra.....hotel Porto Hydra 🙂))))

wolfiiiiiiiiiiiiiiiii.....jaskaaaaaaaaaaaaaa 😉

wolfskinka
28. júl 2009

no radsej by som ta popluvala TTTTT a vynimocne len pre Teba ale ked to nevyjde tak stare harcovnicky pojdu do toho spolu

orsulka
28. júl 2009

wolfi...ale kludne ti tem mesiac skor prenechávam.....!!!!! 😉 😉

lusina
28. júl 2009

hm...tak tam som nembola.
ja mám veľmi rada grécko ,preto sa pýtam. ale ja navštevujem prevažne ostrovy. tie su úžasne.

wolfskinka
28. júl 2009

no ja viem ... uvidime co sa udeje .. teraz hltam to svonstvo este 35 tabletiek , zajtra bude 23 den a este 17 dni .... fuj br humus

lusina
28. júl 2009

wolfi a čo hutaš?

wolfskinka
28. júl 2009

doxyhexal, probion max, lamotrigin sandoz chudiatko moja pecen

lusina
28. júl 2009

preboha, sááák to je celé lekváreň 😀 ,
a to kuliva čemuže?hm?

wolfskinka
28. júl 2009

lusina a k tomu kyselinu listovu a zinok

lusina
28. júl 2009

ved ty už musíš svetielkovať z toľkých liekov.
a to kvoli čomu?

orsulka
28. júl 2009

boli sme aj na ostrovoch........ale Turecku sa to nevyrovnaaaaaa 😀 😀 ale nie srandujem, samoška vsade je fajn, ked je aj dobra partia , pocasko, strava....a vsetko okolo toho..🙂)))

no prchám domov........a vy si tu este dovolenkujte 🙂))))

pa
pa
pa

wolfskinka
28. júl 2009

mas v IP kvoli comu

lusina
28. júl 2009

jo, dik, už mi to je drobátko jasné.
mám kámošku čo ma borelku a nevie sa jej zbaviť.
držím palce

wolfskinka
28. júl 2009

orsulik papa

lusina ja sa jej dufam zbavim alebo som sa uz zbavila

mzuzka
28. júl 2009

kiarka, ty si riadny kabrnak, ja som sa neodvazila pichnut ani jednu jedinu injekciu. aj som uz uvazovala, ked sa mi nechcelo rano skoro vstavat ku svagrinej, ale nezvladla som. obliekla som sa a cupi dupi k svagrinke. ja som strachoprt. a to sa chystam, sama rodit. 😀 😀

orsulka
28. júl 2009

mzuzka...ty si nepichala sama??????? to som celkom prekvapkana z toho.... 😀 😀

domika9
28. júl 2009

čaute kočky
kiara carevo je trošku južnejšie od Kitenu dobre vedieť nabuduce pojdeme tam -nebola si nahodou cez ck DARNE?
orsul to poznam že nestihnem ani odpísať a sedím uplne inde ako pred sekundou 😀
mzuzka viem o tej stranke už som ju aj pozerala ale nejako sa na to neviažem lebo to potom nerobí dobre už som bola celkom tak nastavena že som fičala na ,,detskych,, strankach a nevedie to k ničomu tak viem pači sa mi ked tobude potrebne budem ho realnejšie riešiť 🙂 zuzka a kedy to budeš vlastne vedieť či jedno alebo dve?

mzuzka
28. júl 2009

nie orsul, som srab. bala som sa. ani jednu. inak my sme tiez boli v careve na dovplenke, teplucke more, malicke plaze, nepreplnene, proste oaza na oddych. a plaze lemuju nadherne hory, po veceroch tichucko, ziadny nocny ruch,ako stvorene pre romantiku. a popri plazi sa daju najst miestecka pre dvoch na suuukromie 😉

domika idem 5.8. na sono, mala bysom byt cez 7t tehu a malo by to byt uz vsetko jasne, mali by byt uz aj srdiecka aj jasno co a ako.

domika9
28. júl 2009

zuzka a to ideš do heliku? alebo tam u vas

mzuzka
28. júl 2009

tu u nas. do MT az cez dovcu posledne 2 aug.tyzdne som na SR.

orsulka
28. júl 2009

mzuzka....ale vobec nie si srab!!!!! to ani nehovor takto....vopred dik 😀 😀
aj ja...aj ja som bola v Bulharsku....1x v Primorsku, uplne dole na juhu......a 2x kusok od Zlatych pieskov cca 15 min peso...ale super...spokojnost nadovsetko...co by som chcela, tekila za 19 SK -teda vtedy este Sk 😀 😀 😀

kiara15
28. júl 2009

mzuzi cauko uz som s sem konecne dostala starala som s o moje krsniatko nemozem sa nikdy od neho odtrhnut 🙂

le coby pasak tak ma to stvalo ze to nedokazem ale som si povedala dalsi krok k uspesnosti 🙂

orsul aj mi sme boli v Primorsku to je vsetko okolo seba aj Carevo ,Kiten a aj Lozenec.

dominka boli sme cez ck hechter a boli sme spokojny 😎

domika9
28. júl 2009

orsul v kitene ak si dobre pamätam stala tekila 11sk tak som sa zmontovala 😅 čo som si nemohla ani kukuricu potom toho uja popytať čo ju predaval na ulici a tie bohovsky dobre palacinky za 20 sk mnam
my sme boli v bulharsku s ck darne a tiež sme boli spokojní asi viac ako s koala tours ale ani s nimi nebolo zle všade bolo niečo lepšie a niečo horšie ,najbližšie by sme hceli ísť do grecka tak uvidíme kedy to bude 🙂

brmbolcek
29. júl 2009

dobre ranko , dnes je streda 😀 😀 😀 😀 a dnes byy to slo ako v jednom filme ktory sa vola kamenak 😀 😀

viktoria77
29. júl 2009

Dobré ránko prajem. Včera ráno bola v Heliose na krv a sono, okolo siedmej. Nebol tam náhodou aj niekto z vás?

wolfskinka
29. júl 2009

dobre ranko

orsulka ... zase som ta predbehla

tak stretko dopadlo super ... kamka, alicao a ja
brmbolcek a ty co si neprisla ????

Dnes isla alicka na IUI ... drzime moc a moc palce, aby sa Dr.Gatovej smyklo 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre