Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tija28
29. júl 2009

kiarka - ja mam kusok od domu vsetko vsetucko................a teraz chodim na take posilnovacie cvicenia, i ked to este na mne moc vidiet nie je, vlastne zatial to vobec vidiet nie je, ale snad coskoro bude 😀 😀 😀

kiara15
29. júl 2009

tijus ty s nezdas a mas to super potom ked to mas kusok.A co neni vidiet vsak si chudunka? 😉

tija28
29. júl 2009

kiarka - sak ja mam pneumatiku okolo brucha .........co si mi ju nevidela ????
sak sa jej uz niekolko rokov neviem zbavit, ale dietovat nechcem, lebo jedlo je u mna a pre mna na 2.mieste 😀 tak sa radsej trapim so sportom 🙂 🙂 🙂...................ozaj a ako u Teba prebieha pichanie ???? 😉 pochval sa 🙂

tija28
29. júl 2009

komarik - ozaj ja mam na Teba velmi dolezitu otazocku.......isto si to tu uz pisala, ale moja skleroza je uz dost silna, tak sa pytam..................vam sa to podarilo prirodzene, ze ? a aky ste mali obaja vlastne problem, ze to prirodzene doteraz neslo ? a muz ma dobre spermose ? a Ty si podstupila uz aj laparku alebo nieco ine ???? 🙂

kiara15
29. júl 2009

tijus pichanie m zacalo bavit neviem ci nepojdem za sestricku 😀 😀 😀

a stym chudnutim mi nic nehovr to ja s trapim cely zivot a vzdy naspät priber ale teraz na to trochu kaslem po porode s budem trpit 😀

tija28
29. júl 2009

kiarka - tak to tu mame dalsiu sestricku........parada 😉 a oni v zdravotnictve stale tvrdia, ze maju malo sestriciek, no to este asi neboli na konikovi, ze ?????? 😀 😀 😀
a s tym chudnutim ides nato veru spravne, pekne sa sustred na tehulkovanie a sak tie kila potom pojdu dole aj same, no nie ??? 😉 ............to len k nam stale bocian nechodi, tak mi neostava nic ine, len cvicit a cvicit 🙂 🙂 🙂

kiara15
29. júl 2009

neboj bocian pride ako ja dnes som bola s Luculkou na kave a co nevidim bocian nad nami a potom dalsi aka som bola stastna ked som ich videla hadam to streli teraz 🙂 🙂 🙂

komarik
29. júl 2009

tija, u nás je to také domotané tak sa asi viac rozpíšem.

Snažíme sa 7 rokov. Po 2 rokoch som prirodzene otehotnela ale aj v 11tt potratila. Rok na to som mala cystu na vaječníku ktorá mi praskla a mala som krvácanie do brušnej dutiny. Bola som na operácii. Potom som 2r. nemohla otehotnieť tak som zašla za odborníkom. Ten ma štopal hormónmi a raz som otehotnela, ale bolo to mimomaternicové. Takže sa zistilo že po operácii cisty mi vznikli zrasty ale ďalšiu laparku na priechodnosť vaječníkov som odmietla. Potom sme šli do Heliosu lebo sa mi prestali tvoriť vajíčka a môj lekár nevedel čo má robiť. FSH som mala 13,1 čo znamená že vaječníky sú staré ako u 45r. ženy. Podľa mňa som mala už všetkého dosť a bol to nejaký blok vo mne, no návštevou Heliosu som dostala novú nádej. Vajíčka sa zázračne začali tvoriť ale zase manželovi vyšiel zlý spermiogram. Myslím že aj on už bol z toho unavený. Vyšli mu zdeformované spermie ale nebolo to až také zlé. Boli sme 2x na IUI, 1x IVF. Teraz v júli sme mali ísť na 2IVF. Už aj lieky som mala v chladničke ale najprv nás čakala 3 týždňová dovolenka. Pred dovolenkou som držala dietu a podarilo sa mi schudnúť 10kg. Asi som sa na to veľmi sústredila a neplodnosť išla bokom. Týždeň pred dovolenkou som išla k lekárovi s tým že mi týždeň mešká MS nech mi dá vyvolávačku. Na sone nič nebolo ale pre istotu zobral krv. Na druhý deň mi volal že mám vyššiu hodnotu HCG a možno je to začínajúce tehotenstvo. Hneď som išla aj do Heliosu ale keďže mám už za sebou mimomaternicové teh. a nepriechodné vajcovody tak sa normálne tehu nepredpokladalo. V deň odchodu na dovolenku mi tehu potvrdili. Ten týždeň neistoty bol najhorší v mojom živote ale to je už za nami. Teraz sa sústredíme na to nech je všetko v poriadku.

komarik
29. júl 2009

kiara, tak jeden bocian patril lucule a jeden tebe 😉

jajulaa
29. júl 2009

Čaute baby,
tak som späť z KO a nemám vôbec dobré správy.
Musím ísť na operáciu ŠZ, to znamená, že mi ju musia celú vybrať a potom nastaviť liekmi a už ich budem musieť doživotne brať 😠 😠 .
Tým pádom sa samozrejme IVF-ko odkladá neviem na kedy.
Ale tak rozmýšľam, že čo sa mi ešte tak môže stať. Aj by som sa o zem šmerila, keby to pomohlo.
Ale "nedajbože horšie". No nie ☹ .

komarik
29. júl 2009

jajulaa, a po operácii otehotnieš 🙂

tija28
29. júl 2009

komarik - uffffff, tak to mas divoke roky za sebou veru.......ale dolezite je, ze uz aj Ty pekne tehulkujes 😉
ono je to fakt dost o psychike 😉 a stasti 😉 a zazrakoch 😉

kiarka - sak si mala poslat jedneho bociana aj do TN (ved lucula je uz tehulka, tak sme sa mohli o tych dvoch pekne podelit, teda len za predpokladu, ze nechces dvojicky)...................lebo nam tu nad domom lietaju tak maximalne balony, ale bociany veru ziadne 🙂 🙂 🙂

jajulaa
29. júl 2009

No ak mi to zaručíš tak beriem 😀 😀 😀
Idem na pivo, musím sa trochu resetnuť.

tija28
29. júl 2009

jajulaa - tak to ma velmi mrzi ako si dnes dopadla na kontrole...............ale snad sa to po operacii upravi, a aj napriek tomu dozivotnemu uzivaniu liekov nam aj Ty pekne otehotnies 😉 a hlavne sa este nevzdavaj, ked si to dobojovala az tak daleko, tak snad Ta nejaka SZ nepolozi 😉
........teraz je ale prioritou Tvoje zdravie a ked budes konecne zase fit, aj Ty sa dockas miminka 😉 a ja Ti zelam z celeho srdiecka, aby sa Ti to aj splnilo 😉 tak sa drz hviezda 😉

kiara15
29. júl 2009

jajula komarik ma pravdu po operacii budes tehu 🙂 🙂 🙂

tija veru sa rozdelim tak ho posielam nech tam zaleti 😉

tija28
29. júl 2009

kiarka - diky, no teraz uz len aby trafil spravne 😀 😀 😀

jajulaa
29. júl 2009

Dík baby 😉 .
No už bežím, bo mm vrčí.

katy7
29. júl 2009

ufff babuliatka, ale ste toho popisali, este ma caka8 stran a uz musim letiet prec, tanitani na Zumbu, dnes poslednykrat, lebo je cely august dovolenka, tak fasa, este ze som si kupila permosku a od septembra chcem stimulkovat, takze permoska zostane na pamiatku 😒 Musim si najst iny druh sportu, musim sa moc hybat a upravit stravu, lebo vcera mi merali metabolicky vek a vyslo mi, ze mam 47 rokov 😖 a moj realny vek je 32. No a vraj to je zlou zivotospravou a nedostatkom pohybu, takze fasa, za 3 roky robim oslavu, budem mat 50-tku
😀
pokusim sa k vam este pridat vecer, ak mam mm zasa neprinuti ist na pivo

tija28
29. júl 2009

katy - len chod pekne robit tanitani - to velmi pomaha 😉 ...........a na Tvoju metabolicku 50-ku uz budes mat minimalne dvoch drobcov, tak to ja pridem rada sa s nimi pohrat, aspon sa budes moct venovat hostom 😀 😀 😀

tija28
29. júl 2009

no bambulky............nateraz sa ja od vas odpajam, idem porobit poriadok, umyt riad a tak.......lebo ked pride mm domov, aby si nemyslel, ze sa nam tu cas zastavil 😀 😀 😀 tak pekny vecer vsetkym 😉

kiara15
29. júl 2009

tijus neboj on vie kama ma ist 😀

kiara15
29. júl 2009

tak to ted nie ze sme na druhej strane 😵
baby co sa mi stalo ako tak poctivo upratujem tak som zhodila kvet ktory si moj muz vypestoval z ovocia proste ananas tak mu krasne narastol kazdy sa divil a ja som ho zhodila rychlo som ho davala do kopy dva listy posli dufam ze sa schopy a neskolabuje kym pride 😨 som stoho hotova 😖 asi som tu aj sama 😎

lusina
29. júl 2009

Ahoj, kiari v pondelok 3.8. a ty?

kiara15
29. júl 2009

ja idem v piatok teraz mozno pojdeme spolu aj na vklad 🙂

lusina
29. júl 2009

no možno aj hej. 🙂

kiara15
29. júl 2009

lusina myslela soím aj vyber 😀 zalezi ako nam to bude rast uz som aj zvedava ako v piatok dopadnem. kolko si ds vlozit?

mzuzka
29. júl 2009

cavteeee

kiara15
29. júl 2009

ahoj mzuzi?no ako sa mas? 🙂

mzuzka
29. júl 2009

nakonie som predsa len na PNke. 😒 ako pokracuje samopichanica?

kiara15
29. júl 2009

supeer som na seba hrda 🙂 🙂 😉 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre