Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

chorale
3. aug 2009

lusina aj ja idem v stredu možno sa uvidíme 🙂 a nestresuj sa dievča zlaté v pohode neboj sa nič sa zastavovať nebude.

mzuzka
3. aug 2009

lusina, ja som tak tiez pichala ako wolfi, 4dni 150 IU, potom 3dni 112,5 a 4dni 75IU a na dalsi odber. nemusi to hned tak skoncit. a na druhej strane, zase napr lucka73 tu stopli, kvoli HsS a pred dalsim cyklom otehu prirodzene 😉
nestracaj vieruuuuuu

mzuzka
3. aug 2009

inak ahoj domi. ako? uz si vysmiata? uz len paaar dni a 😉 😉

domika9
3. aug 2009

eeee mzuzka ešte jeden den domaca uloha , od zajtra dufík 10 dni a ešte čakať 7 dni až tak budem vysmiata 😉
a ty ako?

mzuzka
3. aug 2009

no ja moja este 2dni neistoty a potom dufam budem vysmiata uz ja 😒

orsulka
3. aug 2009

cavo cavo 🙂))))))) idem citat...citat🙂))))

domika9
3. aug 2009

neboj ty si už za vodou , len by bola sranda keby sa aspon jeden ešte rodelil 😀 , alebo rovno obaja tak by ste mali doma o zabavu postarane 😀
a dcere si už povedala či čakaš na sono?

orsulka
3. aug 2009

inak...ciky a sisi su ok, len sa pekne staraju jedna o druhu, a trosku nei je casu...dufam, že sa ciky nenahneva, ked to bonznem, ale vsetko je OK 🙂))))))

mzuzka...tak ja sa auž neviem dočkať tej stredy....možno viac ako ty 🙂))))) no...to sice nie, ale aj tak som zvedavko 🙂)))

mzuzka
3. aug 2009

cakam sono, az potom.

a stym rozdelenim moja, nestras. uz teraz mi tu lekar vravel, ze tu by mi vzhladom na moju postavu ani v jednom centre nevlozili 2 embryja a este k tomu s takym oznacenim ( v sprave s heliosu mam ze vlozene 2 blatoscyty volaco BXX a bla bla, nechce sa mi to hladat,ale podla toho vedel ako boli kvalitne. podla znamkovania som mala 1ky)
dokonca sa ma opytal ci nerozmyslam nad redukciou

orsulka
3. aug 2009

a čo je trhly???????????????????????????????????????? žiadna redukcia!!! 😉 😉 či????? 😕 😕

mzuzka
3. aug 2009

orsuuul,1minutove rozmyslanie a bolo rozhodnute 🙂 meral mi vtedy roztec panvovych kosti a vraj po 2 porodoch je 24cm malo. ale vsak sa niako svisti popracu, verim ze si poradia. budu ako dcera. ta bola az na zaludku. baby to vam poviem, to bola sranda, ja som grcala nie prve 3mesiace,ale posledne. ked som sa najedla, zuzka kopla a sup, vsetko bolo von. neraz som aj nedobehla do zachoda 😀 😀

inak ahoj moja

domika9
3. aug 2009

mzuzka tak na večeru pravidelne slaninku si daj a uvidíš že bude postava aj pre trojčata 🙂
tak super že je všetko ok s ciky
orsul 😲 😲 😲

mzuzka
3. aug 2009

domi, slaninka mi prida suniek, ktorych sa uz v mojom veku len tak lahko potom nezbavim, skor asi skripec na roztiahnutie kosti 😀 😀

lusina
3. aug 2009

Ahojte babule, diki za podporu, už som OK, to bol prvotný šok, ked som počula to slovko STOP, uvidíme.pokusim sa preto urobiť čo najviac a ak nie, tak nie, čo má byť to bude. 🙂 no nie?

mzuzka
3. aug 2009

inak domi, neviem ci spravne dedukujem nick, ale vsetko najlepsie k meninkaaam a krasny darcek 😵

orsulka
3. aug 2009

ahoj milacik Zuzučka.....

domika..co znamena tento smail...alebo čo to je.... 😲 ???????

lusina...držim palce......a dont stres...!!!!!!! lebo ten to len a len zhorsi ....... 😉

orsulka
3. aug 2009

zuzčka...hahahahaha....pardon....malo tam byť ZUZIČKA 🙂)))) pardoooon..........to vidiš, ked sa chcem maznať, už je to zle!! 🙂))))))))

mzuzka
3. aug 2009

baby, neviem co presne sa pise na slovensku o Michaelovi J. ale tu ked to citam, ja tak zuuuurim. kolko on mal zrazu kamosov, obdivovatelov.... kolke zname osobnosti sa tu dusuju, ako sa pricinia o vysetrenie jeho smrti, lebo bol uzasnyyy a bla bla.

ked zil, krista, tak sa ani jeden z nich verejne nepostavil a nevyhlasoval, ze je jeho kamos a ze ci veri alebo neveri v to ze zneuziva decka. jediny, kto ho vtedy podrzal na verejnosti, bola elizabeth taylor a ta jedina sa nezucastnila toho divadla na rozlucke, kde sa vsetci prezentovali neskutocnym smutkom a laskou k nemu.

teraz mu udelili in memory cenu za pomoc detom. prosim pekne teraz, a nechali ho topit v srackach kvoli malym deckam. nikto netusi, ci to robil,alebo nie, nemam nato nazor ani ano, ani nie, ale to pokrytectvo, ten hyenizmus ma vytaca do vyvrtky. Latoya teraz boojuje aby sa nezrusili jeho planovane koncerty,ale ze jeho rodina sa postara, aby jeho piesne zazneli, na jeho pocest, on by si to zelal vraj urcite, pozna ho, je jej milovany brat. to som si prosim precitala v daily sun, presne ta ista latoya , ktora verejne vystupila a distancovala sa od toho, ake zvrhlosti pacha na detoch jej brat a ze ona ani jej rodina, s tym nema nic spolocne.

orsulka
3. aug 2009

mzuzka.......tak ja vobec neviem, lebo som to prestala sledovat, dalo sa čakať, že to bude presne taketo....mne je z toho len špatne a preto to radsej nehladam ani necitam.....

mzuzka
3. aug 2009

ja ktore noviny pozrem, na prvej strane sa niekto bucha do prs

orsulka
3. aug 2009

tak to je na figu.....ja okrem ineho nekupujem noviny ani žiadne časopisy.... 😉

mzuzka
3. aug 2009

my musime vela ci tat so synkom. nahlas, vies domaca uloha na prazdniny 😀 😀 a potom sa tu hadame, ako sa to vyslovuje atak... komedia. potom nadavam na to ,co tam pisu... poviem ze uz si nekupim ziadne a potom zas. a tak si tu my nazivame 😀 😀 😀

orsulka
3. aug 2009

prave mi volal drahy priamo z konceru...hihihih...som si spievala s Bonom cez telefon 😀 😀 😀

mzuzka
3. aug 2009

mne tak raz volal marek z ramstein -u , hmm, teraz som si na tom spomenula. to sme boli vtedy este hrdlicky 😀

cikyta
3. aug 2009

Ahojte kočendy.
Domika,ja vas mám pod palcom.Prejdem to tu zrakom a letím na inzercie+IP a už sa hlási Sisi.Bola som 2 týždne uplne sama.Potom ma trápil zub.Behačky po pohotovosti atd...
Orsulík,ja sa nemám na čo hnevať.A ty by si bola asi ten posledný človiečik na svete,na koho by som sa hnevala. 🙂
Len sa držte moje krásne.Všetkým do jedneho vám držím silno palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mzuzka
3. aug 2009

ahoooj moja. ked budes mat kusticek casu,taky malinky, hod zopar novych foto nasej malej superstar. to je nas rodinny meninkovy talizman 😉

uz spinka lepsie?

cikyta
3. aug 2009

Jasne mzuzka.Dnes som pridala dve fotky somnou.
Spinka dobre , ale si posunula časy zaspávania k horšiemu-nuž,stále sa mení.
Tak pa.Letím už het.Držkaj sa!

mzuzka
3. aug 2009

pa, kukla som si zas a cim dalej tym viac chcem aspon jednu hviezdicku.

mzuzka
3. aug 2009

idem uz aj ja ulozit svistikov spinkat 😉 majte sa krasne helinky, moj mm strazi teraz nase sny. 🙂

orsulka
4. aug 2009

dobre ranko heliosačinky 🙂)))))))))ň

wolfi...kde si??????????????????? 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre