Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tinkaza
8. jún 2009

mzuzka- otehuvirusujem je genialne slovo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinkaza
8. jún 2009

idem už dom, majte sa ženušky a pekný podvečer, či čo to je teraz, vám prajem..
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

wolfskinka
8. jún 2009

mzuzka no presne tak ....neda sa byt chuda a aj tehotna ... 😀 😀 😀

mzuzka
8. jún 2009

ahoj tinka, aj tebe pekny zvysok dna

wolfi,ved cim inym si mame pokazit postavu ak nie tuhu? ved my to kvoli nicomu inemu nerobime,len aby sme sa mohli sladko oddavat chutkam, sikanovaniu manzelov, ked ich o polnoci vysleme zohnat langos a na kazdu nerest pouzit ako vyhovorku svistika. 😀 😀 😀

kiara15
8. jún 2009

mzuzka ty tak priberes ved si furt drevena 😀 inak ahojte babule 🙂

wolfskinka
8. jún 2009

mzuzka ... no to je dobry napad ako ovladnut a par mesiacov poprehanat manzela

mzuzka
8. jún 2009

ahoj kiarka. co hovoris, urazas ma? 😀 😀 😀

kiara15
8. jún 2009

sak ta poznam a pozeram aj foto teraz a vobec si nepribrala chcela by som mat tvoj metabolizmus 😀 😀 😀

mzuzka
8. jún 2009

ty nevies co je to fotomontaz? to sa este musis vela ucit 😉 😉 nebioj, pridem zasvetim ta 😀

kiara15
8. jún 2009

ozaj kedy presne prides a kolko tu budes potom sa nezabudni ozvat ohladom kisel.list.dufam ze si na mna nezabudla? 😅

mzuzka
8. jún 2009

prosiiim ta,ja a zabudnut? a ozvat sa ozvem, ved stretko predsa musi byt. pridem tak do 10 dni max. mrska ma prist okolo 10teho a na 4ty den mrsky letim.zalezi ako pride, ci nacas,alebo ma vyslisi a trosicenka pocka

mzuzka
8. jún 2009

a budem tak cca tri tyzdne

kiara15
8. jún 2009

tak super bude stihu aj pokecat a jasne ze bude stretko ved predsa ZA nas nemoze predbehnut 😀 😀 😀

mzuzka
8. jún 2009

nasla som celkom zaujimavu infosku

Môže pohlavný styk pred transferom alebo insemináciou ovplyvniť úspešnosť uhniezdenia embrya v maternici?

Niektoré pracoviská sexuálny styk dokonca odporúčajú večer pred prenosom embrya a udávajú, že im to zvyšuje úspešnosť. Dokážu to samozrejme zdôvodniť aj teoreticky, hoci aj bez odborného vzdelania je jasné, že milovanie pomáha prekrviť oblasť panvy a reprodukčné orgány, zbavuje stresu a preto platí, že ak máte chuť sa milovať, nič vám v tom nebráni, naopak, spojenie milovania s počatím je prirodzené a krásne.

mzuzka
8. jún 2009

aj toto je zaujimava info

1. Absolvovala som IVF. Po stimulácii mi odobrali osem vajíčok, oplodnené však napokon boli len dve. Prečo?

Každé vajíčko má svoj genetický cyklus. Prítomnosť spermie akceptuje len v určitom časovom intervale svojho cyklu, či už po spontánnej IVF, alebo po vpichnutí, čiže ICSI. Delenie nastáva jedine v prípade, ak je spermiou oplodnené vajíčko s jedným vylúčeným poolovým telieskom. Percento takýchto zrelých, resp. použiteľných vajíčok z celkového počtu všetkých získaných vajíčok môže byť v rozmedzí od 0 do 100%, najčastejšie je to okolo 70%. Podľa najnovších trendov je možné až 50% vajíčok nechať dozrieť laboratórne a niektoré slovenské centrá sa snažia túto metodiku uviesť do praxe. Fertilizácia pri spontánnej IVF je v priemere 60%.

cikyta
8. jún 2009

Ejha,mrkla som bajočkom a mám taký pocit , že sa schyluje ku stretku,čo?
Joj,tak rada by som vypadla aj ja na také posedenie...snád nabuduce....ked budete bruškate.OK? A to bude za chvílu,tak sa teším. 😉

mzuzka
8. jún 2009

ahoj ciky, no ty mas prijemnejsie povinnosti ako my. tak my zatial len takto a o rok nam budes davat rady pri bezsennych nociach

kamka17
8. jún 2009

žianky čaute, tak aj ja sa hlásim už z domu...dnes to bolo vpráci na mašľu, však som nič nestíhala...

mzuzka...tak som rada,že si na mňa s tým tehuľkovaním nezabudla 😉 😉 a hádam ti to s tým pobosorovaním vyjde aspoň pri wolfi 🙂
a neviem, o akej fotomontáži kiarku presviedčaš...však som ťa minulý meisac videla v helíku, tak možem dosvedčiť, že si chudunká ako prútik...

orsul...bola by to festovná bomba, keby si sa dovalila v tú stredu a zober aj ostatné baby z PD

pakný večerinak všetkým prajem 😎

cikyta
8. jún 2009

Mzuzka,no príjemnejšie 😀 Od 1 vnoci ju čičíkam.Za toho pána nechce spať,len občas reváááť!

Ráno idem na hematologiu na krv.Dufam,že ked bude na obed výsledok,tak mi povedia,že končím z injekciami.Joj,tak si to prajem.Ved už nemám miesto na ne 😒

kamka17
8. jún 2009

ciky čau...veď ak chceš, tak ťa dojdeme pozrieť my do martina...aspoň uvidíme silvinku a tebe spravíme trochu spoločnosť...alebo by si každá čo ide do helíku mala poctivo nájsť čas a ísť na návštevu k tebe, aby ti nebolo tak smutno 😉

cikyta
8. jún 2009

Až teraz som umyla riady od rána!!!!!!!!!!!!!Ked mi došiel muž.
Tož,neni kedy 😀
Kamka ahoj.

mzuzka
8. jún 2009

ciky,alebo mam napad, ked pojdeme do heliku, dohodneme sa, a ktora bude moct, tak jednoducho bude silvinku cicikat 2 hodiny vonku ,aby si si mohla umyt riad skor ako z neho oklepes zbytky. a teraz tto myslim vazne. proste take obcasne heliosacke au pair ky.

kamka, nebonzuj 😉

mzuzka
8. jún 2009

ciky,predstav si ,teraz som sa docitala, ze ked kojis,nemas jest CERSTVE OVOCIE A ZELENINU 😨 tak to je pre mna osobne novinka. vraj to byva vo velkej vacsine pripadov dovodom kolik u babatiek

kamka17
8. jún 2009

inak ciky, práve som sa pobavila na silvinkyných nových fotkách...fest milé...hlavne tá "ja nič, ja muzikant"... 😀 😀

cikyta
8. jún 2009

😀 😀 😀 Jáj ste zlate,ale také veci si môžem dohodnuť,až ked vyrastie z týchto ošialov urevaných...Normálne mám strach niekedy,či som jej niečo nezlomila,alebo čo.Také revy to sú.
Zachvílu si nebudem musieť ani farbiť na blond,lebo budem prírodne šedivá 😀 😀 😀 A to nieje velký rozdiel 😀 😀 😀
Ale ked z toho vyrastieme,tak to roztočíme 😉

cikyta
8. jún 2009

Mzuzka,ved normálne som aj ja prekvapená..........zakázane je jesť snád už všetko!
Ja nejem vobec ovocie a zeleninu 😅 Za 1.nieje kedy,za 2.som lajdák.

Kamka,dík 😀 😀 😀 k tým fotkám.To som dnes fotila tie urevané 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cikyta
8. jún 2009

Katka,tak si aspon oddýchneš a to je to najpodstatnejšie 😉

mzuzka
8. jún 2009

baby nestraste ma tym decapeptyom. ma niektora skusenost s diphereline? lebo ja mam aj ten. ja som to poplietla, myslela som si ze si mam kupit aj aj nie bud jeden alebo druhy ☹

kamka17
8. jún 2009

ciky 🙂 🙂 😀 treba fakt toto obdobie prestáť a o pár dní to isto už bude dobré...len je fakt škoda,že ste sa na ňu tak veeeeľmi tešili a ona potvorka si to neváži...asi sa jej viac páčilo u teba v brušku...a neboj, na to horšie sa vždy zabudne, takže až vyrastie, tak budete spomínať len na to dobré
a zajtra držím palce na tú hematológiu, nech aspoň toto už máš riadne z krku, držkaj sa mamina naša 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre