Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tija28
12. aug 2009

tak ja uz som aj z cvicenia naspat.....................a vy uz ste za tu chvilku zase popisali 😀 😀 😀

zuzanabb - ja viem, ze cas je nas nepriatel, ale po mojich dvoch neuspesnych IVF-kach............sa snazim poradit z vlastnych skusenosti a vsadit na IUI, aj ked ta sanca je tam minimalna................tak preto ten nazor na IUI, lebo ved co ak si vyminies vsetky tri pokusy na ivf-ko a nic ? co potom ?...........i ked ja by som bola najradsej, keby sa Ti zadarilo hned toto IUI, no ale zivot je nevyspitatelny a my sme v nom len take male figurky 😉 ..........a aj ja som vsadzala na 1000% na ivf-ko, a uz druhe nevyslo a to by som mala byt vraj v poriadku, hmmmm ??? 🙂

wolfskinka
12. aug 2009

tija neprehanas to s tym cvicenim ?

tija28
12. aug 2009

wolfi - ked ja musim kvoli chrbtici.................a ked musim, tak musim 😀 😀 😀 😀 😀

............dneska idem prvy-krat robit ryzovy nakyp - tak snad sa to bude dat jest............tak mi drzte palce 😉

wolfskinka
12. aug 2009

mnam ryzovy nakyp

chorale
12. aug 2009

ja ryžový nemusím, my sme to ani nikdy nevarili lebo to nikto u nás nechcel. ale držím palce nech sa vydarí

wolfskinka
12. aug 2009

ja mam dnes dukatove buchticky mnam mnam

orsulka
12. aug 2009

dobry den !!!!!! 🙂 🙂 že nestiham????? akože vobec ?????? ale teraz kusok volna mám....
takže vsetky pozdravujem.....

take sladke jedla ako ryžový nákyp a dukátove buchtičky ja teda nemusim........keby boli palčinky, prip. parene buchty ....dala by som si povedať......alebo aj sulance s makom či struhankou.....🙂)))

tijus...dnes už konečne aj ja idem zakrepčit na Zumbu, včera sa necvičilo ☹ ☹

wolfskinka
12. aug 2009

orsul vitaj a co si mala za taku "dolezitu" pracu ... ste si s muzikom vymienali geneticke informacie ????????? 😀 😀 😀

orsulka
12. aug 2009

wolfi...kiežby...to by sa mi určite viac páčilo 😀 😀 😀 ale nechávam si takéto záležitosti až na buduci tážden - dovolenkaaaaaa 😉 😉

wolfskinka
12. aug 2009

aha tebe je ... moja dovolenka v nedohladne a tento vikend ... no skoda reci ...

kiara15
12. aug 2009

no ahojte moje som tu na skok lebo idem si lahnut dost som ubolena 😒 tak vybrali zo mna 7folicul stoho 3jednotkove 3dvojkove a 1trojkovy vcelku som spokojna je o 2viac ako minule 🙂

vsetkym dakujem za drzkanie palcekov zajtra volam kolko sa oplodnilo 😉

orsulka
12. aug 2009

kiari.....supeeeeeeeeeeeeeer !!!!!! 🙂 🙂 🙂 jasne, chod si lažkať a oddychuj, ved vieš, že dnes si schopná na žiadne právne ukony 😀 😀 😀 😀
krásny vysledok...som s tebou spokojná 🙂))))))) 😉

wolfskinka
12. aug 2009

kiara no supeeeeeeeeeerrr gratulujem .. nech sa pekne dalej vyvijaju, len pekne oddychuj

a nie vybrali folicul ale vybrali vajicka folikuly su tie kde vajicka rastu .... ale to je jedno, to len odborna terminologia od judr.pudr.mudr. ..........
😀

kiara15
12. aug 2009

dakujem babulky doky povedala ze je to super ze v kazdom su vajicka a uz je na nich co bude dalej 🙂 🙂 🙂

orsulka
12. aug 2009

kiati...prense tak, ale máš aj pekne znamočky, a to je fajn....tfuj-tfuj-tfuj...pre šťastie im posielam 🙂)))
tebe dobru nocku .-)))

wolfskinka
12. aug 2009

kiara nech pekne rastu embryjka a zajtra cakam len a len dobre spravy

lucula73
12. aug 2009

ahojte 😉

kiarka super,to sú pekné čísla aj známky...buď spokojná a v klude oddychuj...inak ráno si vyzerala strašne super,maximálne uvolnená,to sa mi páčilo.... 😉 a teším sa na ďaľšie infošky zajtra ráno.

no wolfi - žilina ma sklamala,tak skoro tam nepojdeme,akurát sme sa tam naobedovali ☹

wolfskinka
12. aug 2009

lucul ved som ti to povedala .... ze tu neni co kupit ... my sme boli v trencine v tom Laugariciu a tam bolo super

orsulka
12. aug 2009

luculka...ahoj mamča 🙂)))) no to vieš, nie vždy sa podarí nakupit ..... 😀 😀 nikedy takr nie je z čoho moc vyberať 🙂))))

drahy mi volal, že po nakupe v SAME v PD...sme vyhrali velký dážnik 🙂))))))) tak ho pojdeme dnes vziať ..... akože dobre, lebo už táááák dávno som nič nevyhrala 😀 😀 😀

lucula73
12. aug 2009

orsul - no super,ja som ešte nevyhrala nič 😒

orsulka
12. aug 2009

som zvedava aky bude 🙂))))))) no aj tak sranda...... ale to preto sme vyhrali, že ja som tam napisala draheho udaje, aj telefon...keby som tam bbola ja...tak určite nič 😀 😀 😀 😀

a dnes som dostala aj čokoládu...hihih..."uplatok" , za to, že som urobila jedno potvrdenie......a to vysvetlujem tým ludom, že ved je to moja práca, nech si nerobia starosti....ale tak čo s nimi......potom sa tu hadrkujem s nimi za jednu čokoládu 😀 😀 😀

lusina
12. aug 2009

Ahojte všetky ženušky z heliosu. 😉
Kiari, super, ja som ti hovorila, že bude len a len dobre.som rada.
tak si pekne pospi.

orsulka
12. aug 2009

lusina.....ty volas zajtra ??????? a mate PK????

wolfskinka
12. aug 2009

lusinia ahoj ... no ako ?

lucula73
12. aug 2009

no na teba lusinka som tiež veľmo zvedavá...končne sa to tu trošku rozbieha....je čo sledovať,len čo oči otvorím,zapínam koňa a moj muž mi ukazuje ťuk-ťuk na čelo 😀

mzuzka
12. aug 2009

no ahojte, vas docitat, to je riadna fuska.

kiaruska tak gratulujem k nasim kraaasnym 7mim statocnyyyyyym. od tejto sekundicky myslim len na kamoskov pre mojich svistikov.

lusi tebe tiez ako to krasne uslo, ty nakoniec vklad skvor ako kiarka, si ju ofukla. 😀 😀 😀 nas tu bude tehuliek zachvilu...

orsulka zlatinko, uz sa nam to bliiizi, za chvilu som taaaammm a tesiiiiiiiiiiim

tijka ,wolfi, maska vsetky nove i tsronove ahojteeeeeee

orsulka
12. aug 2009

mzuzka...ano...ano...anoooo!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

tija28
12. aug 2009

ahojte................tak prisla som sa len pochvalit, ze ryzovy sa mi super podaril - normalne som si aj duplu dala 😀 no co uz, sak ja to zase schudnem niekedy casom 😀 😀 😀

kiarka - krasna spravicka.............aj ja som mala 7 statocnych, tak ma prosim nesklam a nech mas o par dni v brusku aspon dvoch najstatocnejsich bojovnikov.......a potom o dva tyzdne len same dobre spravy chcem od Teba pocut 🙂 🙂 🙂

chorale - tehulka nasa heliosacka............jakto, ze este nemas nahodene v profile tt, haaaaa ????? ako mam teraz vediet, v ktorom si tyzdni ???? haaaaaa ??? 😉

mzuzi - aj si vcera oslavovala meninky ????? a co pekne si dostala ??? 😉

orsul - no teraz uz len ten dazd chyba 😀 😀 😀

wolfskinka
12. aug 2009

tija ved si rano cvicila ako strhana

tija28
12. aug 2009

wolfi - to hej, cvicila...........ale to som nevedela, ze sa mi ten ryzak podari......ale zajtra idem zase cvicit, tak to vybeham - dufam 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre