Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
27. aug 2009

hava ahoj ... hej niektore poistovne uz maju poradovnik, aj ked ti schvalia poistovne ziadost, tak poistovna ma stanoveny pocet kolko IVF moze centrum urobit za ten konkretny rok, napr. spolocna zdravotna poistovna mala na tento rok 40 ziadosti a v maji ked ju mne schvalili tak som bola 31

hava77
27. aug 2009

no na jesen este nie 😉 to by bolo dost skoro, ale tak jul august to by slo 😎 .....
vidi sa mi ze tam zavolam a uvidim co povedia 🙂

wolfskinka
27. aug 2009

uz teraz beru ziadosti na dalsi rok ...

hava77
27. aug 2009

ahoj wolfi 🙂 ...to tak som to uz mozno aj zmeskala 😠 ...no keby to vyslo tak by som nechcela mat medzi drobcami vbelky rozdiel 😎

domika9
27. aug 2009

wolfi ja idem až 4.9 neviem ako to dovtedy vydržím asi si kupim domov nejaky ultrazvuk aby som sa ukludnila 🙂

domika9
27. aug 2009

ale aspon to ma teší že doteraz som sa nedostala na koniec 6 tt bez problemu ateraz -dnes je koniec 6tt a ani kvapka krvi tak snad bude srdiečko biť toho 4-teho 😉

viktoria77
27. aug 2009

Ahojte.
Dlhšie nepísala, ale čítam Vás. Ja idem s manželom do Heliosu v stredu poobede, na konzultáciu výsledkov vyšetrení. Tak som zvedavá, čo nám navrhne. Ja by chcela skúsiť ešte jedno IUI a pak IVF. Neviete ako tam prebieha IUI?

wolfskinka
27. aug 2009

hava spytaj sa ... nemusi to byt smerodatna informacia ... a mozno na buduci rok navysili kvoty, tazko povedat ...

domika jasne ze bude bit ako zvon

hava77
27. aug 2009

wolfi pri dnesnom zdravotnictve pochybujem 🙄 🙄 🙄
dufam ze ak tam zavolam tak nas na pohovor objednaju este v septembri 😅
a ty ako pokracujes? ides do toho v spt?

liviaf14
27. aug 2009

ahoj baby, chcem vás pozdraviť 😎
to s tou spoločnou ZP je fakt sila, rýchlo sa minulo tých 40 miest na žiadosti o IVF. všeobecná ZP nemá vôbec žiadny poradovník na IVF? kto vie čo bude po tom ich zlúčení........
DOMIKA - neboj sa, srdiečko bude na sone, len mysli pozitívne, žiadne čierne myšlienky. ja som bola tiež dosť nervózna až do 12 tt, ale snažila som sa nepripúšťať si nič zlé. tak držím palce.

wolfskinka
27. aug 2009

hava IP

meli3
27. aug 2009

Pekný deň vám prajem kočandy 😵 😵 Včera som bola v Heliku na kontr.vyšetrenie. A tešikám sa lebo som konečne prestala po dlhom čase krvácať (2 týždne) ááááá od príchodu ďalšieho menzesu začínam S-t-i-m-u-l-k-o-v-a-ť 🙂 🙂
Domika- to srdiečko bude ako zvonček 😵
Ahoje všetky snažilky a tehulky!! 🙂

wolfskinka
27. aug 2009

meli to je supeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrr spraaaaaaaaaaaaaaaaavavava gratulujem

meli3
27. aug 2009

Wolfskinka- ďakujem pekne moja 😵 určite dám vedieť, že kedy začínam 😵 Pekný deň ti prajem!

wolfskinka
27. aug 2009

dik .... no tak to je jasne ze das vediet kedy zacinas ... tu sa pekne o vsetkom informuje nic sa nezatajuje .....

meli3
27. aug 2009

Wolfskinka- 😀 😀

komarik
27. aug 2009

meli3, skvelé, tentoraz sa to podarí....

wolfi, a ty ideš kedy na tú dovolenku?

domika, jasné že srdiečko bude. A zober aj drahého, keď vám doktor pustí srdiečko bude to neopísateľný pocit. Ja som plakala a manžel bol taký hrdý a vysmiaty. 🙂

My ideme na kontrolu 2.9. už teraz stresujem či bude všetko v poriadku.

domika9
27. aug 2009

tak vidíš komarik že nech je ako chce stale sa obavame manžel somnou chodí stale aj dovnutra
komarik a ty ešte chodíš do heliosu alebo už len ku svojeme dr. mne Krajkovič vravel že ked prídeme 4-teho a bude všetko ok tak už pojdem ku mojmu ale aj do martina budem chodiť do 12tt

wolfskinka
27. aug 2009

komarik odlietam v pondelok 00.35 huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

nestresuj preco by nemalo byt v poriadku

meli3
27. aug 2009

Komarik ďakujem a súhlasím tentokrát sa to už musí podariť 😉

komarik
27. aug 2009

domika, keď nám Krajkovič potvrdil srdiečko tak nám napísal aj správu pre môjho lekára a od vtedy chodíme k nemu. Teraz nás čakajú tripple testy a bojím sa výsledkov. Ak budú zlé chcem ísť na 3D do Martina. Amniocentézy sa strašne bojím lebo je tam riziko na poškodenie dieťatka.

wolfi, tak to už máš cestovnú horúčku. Ja už by som mesiac dopredu nakupovala handry, krémy na opaľovanie....

wolfskinka
27. aug 2009

komarik cestovnu horucku ... ved co tam treba par triciek par kratasov a 2-3 plavky, opalovaky som kupila, ved tam bude allinclusive co potrebujem balit ... ideme s 1 kufrom a to tam este mienim narvat veci na potapanie, nafukovacku a alkohol a prenosnu zehlicku ... ja som expert na balenie ... 😀 😀 😀 a nikdy nam nic nechyba vzdy este donesieme ciste veci domov

minka051
27. aug 2009

wolfskinka

No tie dobré správy boli že vzhaldom na môj vek tam 4 celkom peké vajíčka sú a nejaké malé tiež a sliznica je 6cm čo je vraj dobre na 5ty den stimulácie. len tá cysta ale vraj mi to odsajú. Už mi volali v nedelu mám ráno prísť znovu na krv a na UTZ a tú cystu odsajú. tak hádam to bude dobré.

wolfskinka
27. aug 2009

nie 6 cm ale 6mm ... xixi ale to je fuk, hlavne ze je 6 ... jasne ze to bude dobre neboj

minka051
27. aug 2009

No ano ja viem to som napísala somarinu hned som zistila ale až ked som to poslala 😀

wolfskinka
27. aug 2009

to neva hlavne ze je 6 co je pekna sliznica

minka051
27. aug 2009

Uvidím aké to bude v nedelu. Len tá dlhá cesta do Helíku. A ráno o 4.30 sa mi vôbec stávať nechce. 😝

wolfskinka
27. aug 2009

no to vstavanie ti nezavidim ale co by si pre mimino neurobila

wolfskinka
27. aug 2009

minka ale v heliku robia v nedelu az od 8.00

minka051
27. aug 2009

no ved jasné 🙂 Pre miminko všetko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre