Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
4. sep 2009

tak ahojte už sme domaskor sa nedalo
chcela som si vybehať aj mojho obvodneho doktora no predstavte si skoro som skolabovala 😀 volam -číslo zrušene , prídem tam a tam ani znamky že by tam niekedy ten doktor mal ordinaciu - pytam sa jednej pani ona že nevie že tak som sa šla pytať do lekarne ale už som bola cela zmetena že čo to ma znamenať tak aspon necham na dverach nacapeny lístok že sa presťahovali alebo niečo , no nie? tak v lekarni mi povedali že sa presťahoval tak som šla tam a tam další šok uplne ina sestrička pytamsa jednej pani či ma novu sestru a ona že nie že tu mal stale - tak to som už bolacelkom mimo tak sajej pre istotu pytam či tu ma on ordinaciu tak že ano ma , asi ma dve sestričky a ja som vždy natrafila ne jednu no ale aj tak som sa nevybavila lebo robí až od jednej takže si musím zavolať a objednať sa na pondelok -no

a teraz ku kontrole ...... kamen zo srdca mi spadol riadny , všetko ok rastieme presne na den takže zatial ok tak sme sa v Martine rozlučili a až vonku mi došlo že sa tam viac asi nevratim - teda aspon zatial
a ešte jedna vec myslím že som stretla dundu ale ona ma asi nepozna lebo sme spolu asi ani nepísali zatial a je tuteraz malo , takže tolko dnešny den

domika9
4. sep 2009

no idem trošku nohy vystrieť lebo od rana sa len natriasam ale za chvílku sem nakuknem 😉

komarik
4. sep 2009

domika, no vidíš, gratulujem k 8tt a hlavne k srdiečku. 😵

romy01
4. sep 2009

Ahoj domka

je skvelé že je všetko Ok nijak inak to predsa ani nemôže byť 😀 😀 😀 Teda ti poviem je to na nervy takto sa naháňať za lekármi, že? Ale hlavne že to máš všetko za sebou a teraz si pekne oddýchni

domika9
4. sep 2009

zatial neisom v 8tt mala som neskor ovulaciu podla sona som 6+4tt a termín mi vyratali na 24.4 takže sa to trošku odlišuje ale len par dní

domika9
4. sep 2009

ale teší ma že tam mam 8tt tak si to tak necham 😀

domika9
4. sep 2009

no ale dnes mam dosť a ked si predstavím buduci týžden mi treba ísť ku mojmu gynek. potom s marodkou do roboty potom na socialnu poisťovnu a ešte mi bude treba ísť na hematologiu tak a ževraj sa mam šetriť ved lietam skoro ako v robote a z tych ciest som vytrasena ani nehovorím 🙂

cikyta
4. sep 2009

Domika,tak gratulujem ku dobrým výsledkom.
Šetri sa mojko,ale zároven si to aj uži.Potom sa už s bábom nehneš nikde,len ku pediatričke 😀 lebo sa to už moc nebude dať a ak to len trošku pôjde,všade pošleš mužíčka miesto seba. 🙂

domika9
4. sep 2009

tak prave som volala sestričke aby som sa objednala na pondelok ku dr. tak ta až jačala od šťastia do telefonu že ona vie ktora ja som a že je fest rada a že sa mam šetriť a aj keby ma nemala kam šupnuť tak že pre mne miestečko urobí - no nieje zlatik
ovela lepšie ako ked som chodilaku tomu predtym tam som platila 700 alebo 600 sk ročne a vobec neviem za čo a čo raz to bolo horšie tak som rada že som zmenila lekara 🙂

domika9
4. sep 2009

jaj ale by ste mi neverili aka som rada ešte nikdy som sa nedostala takto daleko 😅

kiara15
4. sep 2009

domi super ja som vedela ze vsetko bude ok ale vybavuj pomaly a postupne 🙂 🙂 🙂

komarik veru dnes sa hram na kucharku ale zato vikend bude jednoduhsi 😉

ciky ahoj ako sa mas?? 😎

domika9
4. sep 2009

kiara čo fajne varíš ?
no rada by som si to rozdelila ale všetko mam budv Poprade alebo v Kežmarku a ja byvam 20 km od popradu na druhu stranu takže ked idem do pp tak sa musím snažiť tovybaviť čo najviac ale ved auto ma odvezie

domika9
4. sep 2009

ku večeru hodím nove foto

kiara15
4. sep 2009

domi pisala som to na predchadzajucej strane tak si to pozry.Jasne ked sa clovek dostane do ulic s snazi vybavyt co najviac 🙂

domika9
4. sep 2009

u nas budu tiež rizečky tuto nedelu 🙂
no už isto idem oddychovať

orsulka
4. sep 2009

kiari...ano klasika na Chvojku.......ideme cez akekolvek pocasko.... 😉

janicca
4. sep 2009

ahojte babule prajem fajn deň aj keď trošku upršaný 😉

kiarka - ahoj kuchárka naša mňam také rizoto by som si hneď dala aj taký koláčik by bodol 😉

orsul - nám ide zase chatovať a jašiť sa s detičkami aspoň tak som to kdesi pred tým čítala normálne závidím ty si také akčné žieňa chcela by som mať tvoju energiu 😉

komárik,domika,dunda,mzuzka...teraz ohlásili že su tehu a už toľko tt majú za sebou neskutočne ten čas letí ale prajem len to naj a držím palčoky do úspešného konca 😵

tija - hallooooooooooooo celebrita naša kde si 😀

naša statočná Wolfi si užíva Egypt a možno nás príde aj kuknúť 😉

kamka,cikytka,denis,romy... a ostatné helinky ahojte 🙂

surviver
4. sep 2009

Domika,zo srdiečka blahoželam k Tvojmu malemu srdiečku,čo už teraz bude stale s Tebou... 😵

domika9
4. sep 2009

dievčatka velmi pekne dakujem za podporu 😉

dnes som aj v heliku povedala že toboli veeelmi dlhe dva týždne ale prešli neviem sadočkať kedy drobca zase uvidím ale myslím že moj dr. mi isto spraví sono ked tam v pondelok prídem

liviaf14
4. sep 2009

ahojte helinky 😎
domika - vedela som, že srdiečko bude, to je supéééér, vitaj medzi nami tehuľkami 🙂 ja som mala tiež taký divný pocit, keď som odchádzala z poslednej návštevy v heliose, vtedy mi sonom potvrdili tehu v 5.týždni, bolo to neskutočné a nádherné, nechcelo sa mi tomu ani veriť. môj doky mi týždeň na to robil tiež sono, obaja sme boli zvedaví, či je všetko v poriadku. zo začiatku som chodila aj na častejšie kontroly, od 12tt už normálne každé 4 týždne. tak sa držte a samé pozitívne správy želám 😉

komarik
4. sep 2009

liviaf, potvrdzujem že u nás to bolo tak isto aj s tými kontrolami.

lucula73
4. sep 2009

ahojte 🙂

domika gratulujem ku srdiečku,len sa pekne opatruj,aby bolo všetko aj naďalej ok...

komarik ahoj,aj ja chodím na kontrolu každé 4 týždne... 😉
ja som to dnes prehnala,maľovala som celú obývačku,chcela som prekvapiť mm,bol v práci,no dorobila som samé machule a navyše ma bolia kríže ako šlak ☹ tak som si to vyskúšala prvý a posledný raz,idem oddychovať.

liviaf14
4. sep 2009

ahoj komarik, rada ťa tu vidím 🙂 ako sa máš? my dnes kopkáme "o sto-dvesto" 😉

romy01
4. sep 2009

Baby ale flákate posielanie vírusíkov!!! 😀

surviver
4. sep 2009

romy 01 tak posielam TTTTTTTTTTTTVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV 😉 😉 😉 a posielam aj trocha lepidla,nech sa to lepšie chyti 😉

tija28
4. sep 2009

dobry vecer bambulky.....................uz vas dost zanedbavam, ale nie zamerne, uz mam kopu prace a tak, a som rada, ked vecer vypnem.....a som uz leniva aj si vas poctivo docitat, tak mi prosim niektora napiste, ze co - kto - kde - s kym - ako - kedy - a tak 😀 😀 😀 ............nech vas mozem pochvalit 😀

domika - aj ja sa pripajam ku gratulacii so srdieckom, tak sa nam opatrujte obaja 😉

a zdravim vsetky nase nove helinky 🙂 🙂 🙂............a nielen nove, ale aj nase stare inventare ako som aj ja 😀

no tak ja sa zase odporucam,..................a ved mozno cez vikend vas pridem skontrolovat 😀 tak pekny vecer vsetkym 😀 😀 😀 😀 😀

surviver
4. sep 2009

no ahoj Tija 🙂 Tak dufam,že prevadzka sa vam pekne rozbehla....

liviaf14
4. sep 2009

aj ja vám posielam tehu vírusíky :
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tak čo, stačí 🙂

domika9
4. sep 2009

jej ja som celkom zabudla že som nositelkou TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak si berte plnym priehrštím 😉

romy01
4. sep 2009

Baby tak ja si teda beriem . dakujeeeem 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre