Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

romy01
8. sep 2009

ahoj domka

komarik
8. sep 2009

ahojte, pekný dník prajem.

domi, dúfam že už je všetko v poriadku.

janicca
8. sep 2009

ahojte babule vítam nové helinky medzi nami 😉
ja len tak pracovne kuknem že ako sa mi máte a idem het 😉
ešte sa dnes zastavím 😀

domika9
8. sep 2009

no našťastie už to prešlo tak snad už nebude dovod pre paniky -včera som sa teda riadne zlakla ☹

kiara15
8. sep 2009

domi novidis vsetko je ok len sa moc nelakaj
janica ahoj mojko???

janicca
8. sep 2009

ahojte moje krásne kočandy 😉vidím že je tu akosi tichúčko asi každá užíva ešte predposledné lúče slnka 😎

domika - ty sa len pekne opatruj žiadne labzovanie a pekne oddychuj nôžky hore a všetko bude OK je ti to jasné 😉
kiarka - ahoj moja ty ako? dúfam že už sa pekne pripravuješ na KET....mrazáčik šup šup do teplúčka... 😵

orsul - načerpala na dovolenke veĺa energie tu nejaká kontrola nerozhádže no nemám pravdu ? 😉

mzuzka - švistíci pekne rastú to ma teší ani sa nenazdáš a budeš znova mamina držím palce 😉

ostatné maminy ,tehulky ,snažilky ešte raz zdravím a prajem fajn deň 😉

liviaf14
8. sep 2009

ahojte 🙂
prišla som vás pozdraviť a povedať vám novinku. dnes som bola na poradni, na sone bolo vidno, že čakáme chlapčeka 🙂 tak sa tomu tešíme.
domika - super, že to prešlo, všetko bude v poriadku, neboj
komarik - pohyby ešte nezačali? ale aj bublinky hovoria za všetko

romy01
8. sep 2009

🙂 ahojte, kde ste kto??
liviaf gratulujem ku chlapcekovi

liviaf14
8. sep 2009

romy dakujem velmi pekne 🙂

romy01
8. sep 2009

neni zac 😀 😀 uz mas vymyslene meno?

liviaf14
8. sep 2009

ano, my už dlho máme vybraté mená, ale až dnes sme sa dozvedeli čo to bude. takže bude to Tomáško. dievčatko malo byť Sofia 😉

romy01
8. sep 2009

jeej 😀 😀 😀 takže coskoro pribudne na nástenku Tomáško 😀

liviaf14
8. sep 2009

myslíš v Heliose? ja som stihla otehotnieť po plánovanom styku, po 2 mesiacoch, IUI a následné prípadné IVF sme ani nestihli, to bolo také prekvapko pre nás.

romy01
8. sep 2009

aha, no to mas super, o to vacsiu si mala radost, nie? Ale aj tak naplanovali ti ho v heliose? tak tam mozes doniest potom foto,

liviaf14
8. sep 2009

hej naplánovali v heliose, dr. gáťová nám vravela, kedy sa presne snažiť, predtým sme stihli prvotné vyšetrenia, konzultáciu, čakala som na menzes, mala som si nasadiť clostilbegyt a 1 mesiac sa ešte snažilkovať, potom IUI.... ale otehotnelo som aj bez clostilu, ale brala som ho pol roka predtým, od svojho dokyho, než som šla do helíku. my sme sa snažili skoro tri roky, ja mám endometriozu a mužík zhoršený tvar spermií, dr. gáťová nám vravela, že sme 1:1 čo sa zdravotnej stránky týka.

romy01
8. sep 2009

to sme aj my s mojim no zatial sa nepodarilo

liviaf14
8. sep 2009

veľmi vám držím palce, vidíš na mne, zázraky sa dejú. 🙂

romy01
8. sep 2009

ano zazraky sa deju 😀 len si nan musim pockat 😀 😀 😀

surviver
9. sep 2009

Dobre ranko 🙂
nejako sa tu este prazdninuje.... 😎

Orsulka už isto v praci,ale ta ma asi "plnu hlavu kontroly" či už si ich odpratala?? 😀

tak pekny den vsetkym 😵

orsulka
9. sep 2009

dobre ranko...ahoj surviver...🙂)))

som tu pracujem....teda resp...zacinam....ale to by nebolo ono, keby som najskor neprecitala co noveho 😉 😉
teta konktrolorka sa vcera neopzvala, co a ako.....tak možno dnes.......

livia...gratulacia k chlapcekovi Tomáškovi 😉 mne sa velmi paci Sofia - meno....už ddddlllllhooooooo 🙂))))

Kiarka...ahoj srdco mojo.......tak ako sa to dari?????? si stale na PN???????????

surviver
9. sep 2009

cauko orsulka 😵 tak ked sa teta neozvala,tak je asi vsetko jasne a nema už viac slov... a da pokoj 😀 ...nech Ti pekne rychlo ubehne den,aby už bol piatok a budeš svadbovat,viem,že len gratulovat,ale možno sa Ti aj daky kolačik ujde 😉

orsulka
9. sep 2009

survi...to ano.....este pred tym si odtancujeme nejake choreosky pre nevestu...... 😉 😉 to je naša tanečnička...resp. teraz už bude byvala, lebo svadba a aj babo hned bude 😀 😀 ale tesim sa , že si pozrie choreosky, ktore poriadne nevidela, lebo ich vždy tancovala 🙂 🙂

surviver
9. sep 2009

tak to bude taka "tanečna " svadba 😉 ,ale netradična ,že v piatok...

orsulka
9. sep 2009

survi...tak oni to prisposobili darumu...preto v piatok.....vraj aby si manžel zapamatel datum svadby 😀 😀 😀

surviver
9. sep 2009

ale ak by dali 9.9. tak by si to lepšie zapametal,či nie? no ale hadam na taky den sa nezabuda 😀 a je jedno aky ma datum....proste su asi netradični...

komarik
9. sep 2009

dobré ránko orsul a surviver. 😵

Ste dáke akčné hneď z rána. Ja sa len chcem pochváliť že včera mi volal doktor. Tripple testy nám dopadli super a pýtala som sa na pohlavie ale nepamätá si to lebo nás mal naraz 5 žien. Hlavná vec že sme zdraví. Na kontrolu ideme až 30.9. tak sa už možno dozvieme aj to pohlavie, len sa samozrejme nesmiem zabudnúť opýtať.

surviver
9. sep 2009

ahoj komarik,tak blahoželam k vysledkom 🙂 a Ty maš nejaky tušak čo by to mohlo byt?

orsulka
9. sep 2009

komarik......no SUPEEEEEEEEEEER!!!!! 🙂 🙂 ake su to tie tripple testy???????

a podla toho co pises, je teda jasne, že asi chcete vediet čo to bude ..... inak sa mas dobre, nevolnosti už nie su?????

survi......tak oni si povedali, že to hádam bude taka katastrofa ako 11.9. pád dvojiciek v New Yorku...tak preto 😀 😀 😀 😀

surviver
9. sep 2009

orsulka 😀 😀 😀 hadam nie...

orsulka
9. sep 2009

survi.... 😀 😀 😀 ale aspon tak nám to bolo vysvetlene..... 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre