Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
14. sep 2009

ahojte vsetci 🙂 🙂 🙂

orsulik tak dnes to plati o17.00hod extrem 😉 😀

kiara15
14. sep 2009

katy7 ahoj mojko mam sa ako tak chystam sa na ketko a ty ako?? 😉

orsulka
14. sep 2009

Kiari...ano...tesim sa....vsetko plati, teda asi Janula nepride ale to ty už asi vies 😉 😉

surviver
14. sep 2009

Ahojte Helinky 🙂
asi tu dnes nikto nie je 😠 . Tak aspon nech nie sme na druhej strane 😉

surviver
14. sep 2009

a prajem všetkym pekny oddychovy zajtrajšok 😵 😎

wolfskinka
14. sep 2009

orsulik dik ... no snad nie, to zvladnem zvladla som horsie 😀 😀 😀 😀 napr. ist do roboty po 1,5 roku co som bola doma nezamestnana 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mzuzka
14. sep 2009

ahojte, pekny zaciatok tyzdna.
prievidzske helinky, som s vami extreeeme.

domika9
14. sep 2009

ahojte helinky tak dnes som bola u pana doktora naordinoval mi kloktadlo fest je on zlatik tak rada si s nim pokecam

romy01
14. sep 2009

ahojte kočky, zdravím všetky 🙂

liviaf14
14. sep 2009

ahoj helinky,
domika- tak pekne kloktaj, nech si OK. jesene, zimy a chladných dní sa bojím, lebo nádcha a hrdlo to je moje, tak som zvedavá, ako to budem zvládať. nosový sprej s morskou vodou si dávam stále, posmrkávam aj v lete,mám super dutiny....
ahoj romy 🙂 posielam tehu vírusíky:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

romy01
14. sep 2009

😀 jjeeeeeejjjj ďakujem liviaf 😀 😀

domika9
14. sep 2009

dievčata neviete mi poradiť ako by som dostala do mojho albumu ten program čo by mi tam ukazovalo ako babätko prave vyzera a kolko ešte ostava do porodu?

surviver
14. sep 2009

ahoj domika,neviem presne,ale ak si v profile niekoho,kto to tam ma,tak len klikni na to /tda na ten obrazok/ a potom sa dostaneš do toho programu a ono Ta to uz bude navigovat dalej...skus,možno sa to podari 😉

romy01
14. sep 2009

domi o aky program ide? to som nevidela

domika9
14. sep 2009

romy skus pozrieť nahodne niektorym babam do albumu čo čakaju a tam sa ti hned na začiatku ukaže ako presne vyzera babov tom ktorom týždni
survi skušala som ale maximalne som sa dostala po bod že som zadala termín porodu ukazalo ako vyzera ale neviem to dostať do mojho albumu lebo kedkliknem na moj alum da sa tam dať iba fotka

surviver
14. sep 2009

domika,no maš pravdu,ja som to tiež teraz skušala a dostala som sa asi tam kde Ty 😒 tak som Ti asi velmi nepomohla 😨 Ale ak to tam chceš mat,tak bude najlepsie ak napišeš nejakej kočke čo to ma a ta Ti isto vysvetli čo a ako 😉

domika9
14. sep 2009

no asi ano a možno sa na to vykašlem ja si aj tak stale pozeram na tehotenskej kalkulačke 🙂
len sa mi to celkom pačilo

surviver
14. sep 2009

no je to pekne,take mile 😵 ale ma to skoro každy...ak daš fotečku babatkovho domčeka,tak to bude orginal 😉 tak šup s nou do albumu....

gabika24
14. sep 2009

ahojte.
ja len na skok,už som sa dlho neozvala, nejako sa mi nedá.
- wolfi vitaj, potom pošli foto z dovolenky, nech kuknem. ozvem sa ti 😉
Všetky pekne sledujem, krásne vám pribúdajú tt. mzuzka, veď tebe to riadne letí. Orsulka, vy idete kedy po mrazáčika? Viem, že si hovorila o nejakej pauze, no potom mi nejako ušlo, že akej 😅
Tak sa všetky držkajte, dobrú nôcku 😵

cikyta
14. sep 2009

Gabika-Orsulka ide 28.9.na pohovor s koordinátorkou a potom šup ho ku nám pozrieť moju Sisi 😀

romy01
15. sep 2009

Ahojte helinky.
domka, je to pekný ten program , ale na mňa asi tiež komlikovaný

domika9
15. sep 2009

ahojte helinky
survi bude aj fotečka ale ešte trošku počkam
včera som vošla do detskeho obchodu a bola som velmi sklamana 2 kočiare a všade povešane take veci už pre väčšie detičky take ročne -dvojročne žiadne čaro miminka ☹

surviver
15. sep 2009

Ahojte 🙂
Domika my si počkame,neboj, 🙂 ved my čo sme tak dlho čakali sme na čakanie zvyknute 😉 no aj mna už laka nakupovat...v tescu teraz mali dobre vypredaje 🙂

ostatnym pekny zvyšok volneho dna 😵

domika9
15. sep 2009

jaj ved zajtra idem na kontrolu na hematologiu a nedaleko je tesco tiež sa chystam že pojdem aspon poobchytkavať -no čo už uchylka je uchylka a možno aj niečo ulovím chichi 😀 😀

komarik
15. sep 2009

ahojte,

baby tak ja si na kupovanie detských vecičiek nechávam zájsť chuť. Presne ako surviver napísala počkáme si. Už sme sa naučili čakať. Obzerať chodím aj ja ale zatiaľ som ešte nič nekúpila. Akurát dnes mi moja starká dala velikánsky pakel pravých bavlnených plienok z ktorých sa veľmi vytešujem. Také plienky sú na nezaplatenie. 😉

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mzuzka
15. sep 2009

ahojte. dnes je tu tych prispevkov niako poriedko. ja nakupovat uz pomaly nemam co, pretoze ja som sa tak utvrdzovala, ze budeme mat miminko, ze som zacala este pred tehu a teraz uz mame skoro vsetko. mozno aj 4ky by som obliekla 😀 uz len okukavam kociky a postielky, ale na to mam naozaj este casuuuuuuuuuuu, takze len prekladam obzeram v skrini 😀

komarik, to je pravda, taka starka to je ozaj poklad 😅 katarinka, my mame termin presne v ten isty den 😉
dnes som akurat kukala do papierov co som dostala od midwife, tak od 25.12. uz mozem ist na matersku. uz aby to bolo,jaaak budem doma spaaat celuuuu noc, neviem sa dockat.

prievidzanky vy ste sa opili na stretrku ked vas tu dnes nieto?

domika9
15. sep 2009

ja som tiež rozhodnuta že velke veci nebudem kupovať až po vianociach ale zatial nejake drobnosti
a okrem toho musím mm pripraviť na to kolko take detske vecičky stoja on si myslí že tak kus 0,50 eura postielka 10 eur 😀 😀 😉
myslím že bude riadne prekvapeny čo to všetko stojí

domika9
15. sep 2009

no veru ani sa neprišli pochvaliť ako dopadli myslím že dospavaju opicu
zuzi zato ja mam spanku haaaabadej prespím celu noc a pravidelne poobede aspon na 20 minut jak fajne že som doma

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre