Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
22. sep 2009

ten sa mi pači už fest dlho tak uvidime

surviver
22. sep 2009

zlatko a mali ste len ivf,či ste absolvovali aj nejake inseminacie? Ja som tiež niekde čitala,že druhe ivf su štatisticky uspešnejšie,ale myslim si,že je to individualne,tažko to zovšeobecnovat....ale dufam,že Ta to neodradilo od dalšieho snaženia,lebo su tu aj take čo sa zadarilo prirodzene aj ked lekari im velku šancu nedavali 😉 Takže človek nikdy nevie...len netreba stracat nadej,lebo potom to je este horšie....

surviver
22. sep 2009

zlatko,no my sme mali jednotkove embryo v štadiu hečujucej blastocysty

zlatko6911
22. sep 2009

Mali sme len IVF, tak som verila, ze to vyjde, urobila som preto vsetko, a nevyslo to, ani neviem preco, doktor mi nic nepovedal a kazal mi prist o mesiac.

surviver
22. sep 2009

domika pekny ,aj mne sa pači takyto štyl kočika 😉

surviver
22. sep 2009

a viete,kde je u vas problem? zlatko,len sa nezačni obvinovat,to,že to nevyšlo na prvy krat nie je tvoja chyba

zlatko6911
22. sep 2009

Ja viem, ze to nieje moja chyba, asi je to osud, dufam, ze na druhy krat to vyjde, mozno som sa vela stresovala.

komarik
22. sep 2009

domika, kasual play S4 je snom asi každej tehulky. Aj ja som o ňom snívala ale stále viac som presvedčená že ho nekúpim lebo je zbytočne veľmi drahý. ☹

komarik
22. sep 2009

Ale sú nádherné. Ja by som chcela ten zeleno-červený alebo ten petrolejovo-modrý.

zlatko6911
22. sep 2009

Dufam, ze vas moc neotravujem, ale potrebovala som s niekym pokecat. ☹

komarik
22. sep 2009

zlatko, jasné že neotravuješ, každý tu potrebuje pokecať, utešiť...

zlatko6911
22. sep 2009

Myslite, ze sa da otehotniet aj s dvojkovym embrijkom, alebo je to mensia sanca?

surviver
22. sep 2009

zlatko a kolko maš rokov,ak to teda nie je tajne? Možno,že ten stres zohral svoje..ja ked som absolvovala tie dve inseminacie,tak som to velmi preživala a velmi som chcela a verila tomu,že to vyjde a budem tehu,a nič z toho nebolo 😒 A ked som išla na ivf,tak pravdupovediac som velmi neverila,že by to mohlo dobre dopadnut,dokonca som na toto leto mala uplne ine plany 😉 len som tajne dufala,že ak to aj nevyjde,len ,aby ostali nejake mraziačiky a snad KET sa potom podari,a vyšlo to 😵 a ani neviem ako...

zlatko6911
22. sep 2009

Mam 27 rokov.

komarik
22. sep 2009

domika, aj tento je fajn len keby bol 4-kolka. Vraj sú ľahšie ovládateľné:
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

komarik
22. sep 2009

zlatko, aj dvojkové vedia milo prekvapiť. Myslím že cykita mala pri ET jednotkové - to sa nepodarilo a KET s dvojkovým a teraz má krásnu Silvinku.

surviver
22. sep 2009

zlatko ,neviem presne,aly Cykitka mala tušim dvojkove embryjko a dnes je z toho krasna slečna Sisi 😉 dufam,že som to nedoplietla,ak ano tak ma cykitka opravi,ak bude čitat...27,ved to si este mlada...

surviver
22. sep 2009

komarik 😀

zlatko6911
22. sep 2009

Ste super, ako viete potesit, ja si nemam s kym pokecat, lebo v mojom okoli nikto s takymto problemom nieje, a nevedia to pochopit, iba ta ktora to zazije, vie ake su to pocity.

komarik
22. sep 2009

surviver, čítame si myšlienky? 😀 Ale bola som prvá 😝 😀

Na dnes vás musím opustiť. Zajtra ráno idem na kontrolu štítnej žľazy a ešte sa musím ospršiť, hlavu zmyť atď...

surviver
22. sep 2009

no to je jasne,kto nezažil nepochopi ☹ a ja som sa o tom v mojom okoli ani s nikym nebavila,len s dvoma kamoškami,a tie su zatial singel,tak sa to s nimi dalo,ale s tymi čo maju deturence, som o tom ani nediskutovala...načo??? tu je to fajn,vieme o čom hovorime,a nie su to len kecy,lebo všetky sme si niečim podobnym prešli.....tak je fajn,že si nas našla 😀

surviver
22. sep 2009

komarik tak paaaaaaa a sladke sničky 😵 😵 😵

surviver
22. sep 2009

Asi som tu už ostala sama ☹ 😀 tak prajem všetkym dobru nocku 🙂

kiara15
22. sep 2009

komarik a dominka kociky su krasne 😉 😉

zlatko vitaj a kludne sa pytaj 🙂 🙂

suriver ja som tu este 😉

mzuzka
22. sep 2009

ahojte. ja som bola skoro cely den v posteli, vidim nove snazilky vitajte medzi nami.

zatial sa tu uspesne rozbieha kocikovo sa mi zda.moja oblubena tema 😉

kiara15
22. sep 2009

mzuzi ahoj pozrela som si vecicky su krasne 🙂 🙂

jankajs
22. sep 2009

Ahojte heliosky 😎 , tiež som tu zavítala v trochu mizernej nálade. V auguste som bola na druhý KET, znova nevyšiel... a navyše sme pri rozmrazovaní prišli o ďalšie štyri detičky.... ostali len dve v jednej slamke, takže posledný pokus - a ja mám strach naň ísť. Toto druhé mimi bolo veľmi nádejné, aj embryologička hovorila, že má veľké šance, aby sa ujalo, už sa vlastne "kľulo" von, len sa uchytiť. Sliznicu som mala vysokú, aj keď som šla v prirodzenom cykle a napriek veľkým nádejám sa drobčekovi u mamy nepodarilo ostať. Neviem, či mám znova nasadiť pred KET lieky alebo ísť bez nich... skúsila som oboje, neúspešne. Zajtra idem kúpiť vit. doplnky Baby plan a asi začnem bombardovať nebo, nech sa zmiluje. 😔
Vďaka, že som sa mohla vyžalovať 😔

surviver
22. sep 2009

kiari a Tebe už je lepšie??

mzuzka,Ty fakt vyzeraš ako emanova sestra...

surviver
22. sep 2009

teda Emanova

surviver
22. sep 2009

jankajs a prve babo mate prirodzene?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre