Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

romy01
23. sep 2009

mas pravdu, na jednej strane im verim ale na druhej strane je mi jedno aké majú štatistiky, ja aj tak chcem dve deticky, takže to risknem - ved uz aj tak s tymi hormonmi riskujem, tak o co ide, ze ?

kamka17
23. sep 2009

no domi...tebe dnes ide... 😀
orsul...som sa bola iba strihať, lebo moje rovné vlásky sa nevedeli skoordinovať, takže aj tú fúkanú by som zvládla 😉 😉

orsulka
23. sep 2009

romy...........presne tak..... 🙂 🙂

kamka........ 😀 😀 😀

kamka17
23. sep 2009

no sa mizdá, že po dobrom obede to tu trochu zaspalo...ja inak tiež tu driemem, ale už len nejakú hodku a pol a ide sa domov 😉 😉

minka051
23. sep 2009

No ja už to balím v práci tiež ešte skočím s dokladmi na sociálku a idem variť ..Dnes vypražím vatovca. Dostala som takého obrovského že sa mi asi ani na panvicu nezmestí 😀

orsulka
23. sep 2009

tak ja este hodku a pol...a tiež trielim.........tak ja som kupila karfiol, a podla toho co povie moj doma, tak ho spravim.....teraz myslim ten karfiol..... 😀 😀 😀 bud vypražim, alebo zapečiem.......zas myslim ten karfiol 😀 😀

domika9
23. sep 2009

mnam vypražany karfiol a uhorkovy šalat no myslím že viem čobudem zajtra variť 😉

orsulka
23. sep 2009

😉 😉 😉

jeeeeeeeeeej...dik domika...sak som zabudla, že aj uhorku mam.....na šalát .-))))))

domika9
23. sep 2009

🙂

domika9
23. sep 2009

ked si predstavím tu vodu octovu zo šalatu tak sa mi slinky zbiehaju

orsulka
23. sep 2009

tak ja to pijem !!!!!!!!!! musi mdavat pozor,aby som ju nevychlontala celu a aby neostali uhorky suche 😀 😀 😀 😀

domika9
23. sep 2009

ja to tiež zbožnujem už som písala mm aby šiel na nakup ja vždy urobím vela tej vody aby som to mohla vypiť mnam

domika9
23. sep 2009

dnes som po 100rokoch vytiahlavyšívanie že dokončím taky peknučny obraz take tulipany vo vaze a cele pozadie je take tienovane tak teraz ked mam čas aby som si neprižrala nejakych 20-30 kilo tak sa musím zamestnavať 😀 😀 😀
ked som bola v poradni tak po postaveni na vahu som sestričke povedal že ju maju pokazenu lebo mi ukazuje 80kg no to je des fuj to mi chyba len 20 a budem mať 100 to sa nikdy nesmie stať 😅 😀

orsulka
23. sep 2009

domi...hihihihihih...........takže ideš vyšivavať, aby si sa "neprežrala" ku 100-vke???? 😀 😀 😀
ale to myslim, že nehrozi..... 😉 😉

lusina
23. sep 2009

čafte baby, poraďte niečo na spustenie mrchy. už som uvarene víno pila, cvičila, ani sexom sa nepustila.
chcem začať s prípravou na ketko, ale nemúúúžu 😒

orsulka
23. sep 2009

lusi...tak ešte pobehaj hooore-dooole po schodoch..... horuca vana......

alebo potom teh.test..... 😉 😉

lusina
23. sep 2009

oršul, ta vaňa aj mňa terazky napadla, asi skusim, aj ked to nemám rada.fuj,je mi vždy teplo ako slonovi vo vreci.
teh. test???? z toho som vyrástla 😀

orsulka
23. sep 2009

lusi.... 😀 😀 😀 😀 aspon som ťa pobavila 🙂)))
a vanu nemusim ani ja.....ja neviem co tam mám robit, je mi teplo a nudim sa!!! 😀 😀 😀 ale ak to má pomoct......

lusina
23. sep 2009

presne oršul, nudím sa a je mi horko,
ale presne, ked to má pomôcť, tak sa obetujem a urobím si vlastný vývar. 😀
pozerám tvoj pas, budeš to mať teraz krásne, 4xIVF 4xKET, to je priam magické, to ti už musí vyjsť. 😉

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romy01
23. sep 2009

ahojte tak mi volali a znížili mi dávku na 150 jednotiek a kontrolu mam v nedelu. Momentalne to vypada na OPU v utorok

zlatko6911
23. sep 2009

Caute snazilky, vy sa nudite vo vani? Ja zboznujem horuce kupele, zoberiem si nejaku dobru knihu a sedim tam aj dve hodiny. To je pre mna najlepsi relax.

mzuzka
23. sep 2009

ahojte,no ja som zase akoze vyspana ☹ a dnes idem este aj do skoly, takze vecer uz nezdriemnem. uz som sa od 12tej nutila spat ,ale nejde to.

orsul, konecne zacinas, tak s kiarkou budete bojovat spolu. tesiiim sa.

paradnice, sa vam chvali, ja vyzeram ako metla. 😀 😀 😀 dobre odrata 😀 😀

katka mame rovnaky termin porodu na den a ty uz mas 16tt a ja 15.nie je to pocitadlo cudne? 😕 😕
ze by to bolo zadanim roznej dlzky cyklu?

romy ukludni mm ,ze im o peniaze nejde. mam s tym vlastnu skusenost. manzel mal zly spg tak sa liecil, ale kedze sme v zahranici, nebolo mozne urobit kontrolny, ci sa to popravilo ci nie. prisiel iba presne na OPU. s embryologickou som bola dohodnuta, ze ak sa to popravilo, pustime to prirodzene ak nie , tak ICSI na vsetky vajka.
mala som 14vajok a pustila to prirodzene. keby im islo o prachy, tak by povedala ICSI a kto by zistil ci by bolo treba alebo nie?nikto. a za 14 vajok by to bola dobra palka.

takisto stimulku, vobec nenatahovali, ked zistili ze reagujem dost rychlo, tak proste spravili OPU. a mohli ma natahovat nizsimi davkami,alebo nieco podobne. ja viem ze to vsetko dost stoji, a clovek nad kadecim uvazuje, ale myslim ze MT ma dost pacientov a vysoke zisky, ze oni si takymto sposobom nenahanaju peniaze. nestalo by im zato, si zbytocne pokazit meno.nepotrebuju to. maju tolko klientiek, ze by zniesli kludne aj menej.

druha vec, bola som uplny samoplatca, cize platila som za kontroly, za sono, za odber krvi a napriek tomu mi na prvy raz doporucil kratky protokol. hoci keby trval na dlhom, ziskaju viac penazi, lebo by som musela viackrat chodit na kontroly, viac krat na sono, viac krat na krv. a to su zas len peniaze pre nich. cize tam vazne pristupuju individualne podla stavu manzelov, nie podla statistik a tabulkovych postupov. v mojom pripade ten kratky odhadol dobre, pretoze pri dlhom by som podla mna vyletela hormonalne este rychlejsie a mozno by aj bolo treba stopnut. ja som za celu stimulku vzala cca 1000 IU gonalu.

je dolezite aby ste im s mm doverovali.

zlatko6911
23. sep 2009

Este by som sa vas chcela opytat, ci ste lezali po transfere, alebo sa netreba az tak setrit, lebo ja som moc nelezala a neviem ci som si to tym nepokazila?

mzuzka
23. sep 2009

zlatko, ja som na druhy den po transfere letela do UK s minimalne 10kg kufrom. trepala som sa s nim sama vlakom do BA, meskalo mi lietadlo a v londyne som nestihla posledny bus ku mne domov , tak som prestupovala hore dole kym som sa dostala domov. z PD som vyrazila o 16,00 hod a doma v kuchyni som sa nachadzala rano okolo pol 5tej.
a o 4dni som nastupila do roboty.

komarik
23. sep 2009

ahojte, vaňu milujem. Je to pre mňa totálny relax hlavne s knihou alebo časopisom v ruke 😉

zlatko, po transfere som sa snažila ležať ale cesta domov autom k nám trvá 1,5 hodiny po panelovej ceste a poriadne ma vytriaslo. Taktiež bývam na 4 poschodí bez výťahu takže to bol tiež zabijak ale doma som už ležala pri telke a chodila len na WC. 🙂

Ja idem ku kaderníčke 28.9. Konečne budem k svetu 😅 . A dnes som bola na kontrole štítnej žľazy. Počas tehu mi ju kázali vysadiť a vraj krvné testy vyšli veľmi dobre. Naďalej nemusím brať tabletky. Je to zvláštne lebo u väčšiny žien sa v tehu štítna zľaza zhorší a berú vyššie dávky liekov a mne sa zlepšila. Vraj môžem viac papať mäska lebo kyselina močová bola vyššia ale nie je to žiadny problém a mám trošku vyšší cholesterol. To vraj tiež nie je problém vraj to v tehu tak býva. Trošku sme sa aj potárali po meste a drahý ma donútil kúpiť si tehu rifličky. Taká klasika aj k teniskám aj na elegantno. Do albumu som pridala foto bruška ktoré začalo záhadne rýchlo rásť (každý deň centimeter), dojčenský vankúšik a tie tehu rifle. 😵

zlatko6911
23. sep 2009

Takze tym to nebolo, a smiem sa ta mzuzka spytat, na kolky krat sa to podarilo tebe?

mzuzka
23. sep 2009

ahoj komarik. mam velmi rada tu farbu ako mas vankusik. taka prijemna, tepla.no a co sa tyka tvojho bruska, pamtam si ako si sa bala, ze nic a vidis, mimi dobieha 🙂 🙂

joj vana...... my mame pokazeny bojler, pridu ho vymenit az niekedy koncom tohoto, alebo buduci tyzden. ja tiez tak milujem vanu.uz sa neviem dockat, kedy do nej zase clupnem. koopa peny, tepla voda, ticho klud, vona. pre mna najlepsi relax.

mzuzka
23. sep 2009

zlatko na prvy

zlatko6911
23. sep 2009

Tak to mas super mne to nevyslo, ale dufam, ze to vyjde na druhy.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre