Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
24. sep 2009

domika,jasne,že dam vediet 😉

orsulka
24. sep 2009

domika...mala som ti aj ten moj...keby som dorazila z prace, tak by už bol obaleny, len na panvicu s nim 😀 😀 😀 ta čo, sak urobim, ked dojdem domov 😉

orsulka
24. sep 2009

asteewetgfdhdfh adfghasetasedg

kamka17
24. sep 2009

orsul...??????? 😅 😨 😨 kurz strojopisu ??

kamka17
24. sep 2009

a láskavo mi nerobte chute s tým karfiolom, lebo ja zo srdca neznášam obaľovanie čohokoľvek ale vyprážaný karfiol milujeeeeemmmm...a zabudla som včera vytiahnuť maso z mrazáku 😒 😖 ...tak nič, tak ho budem variť zajtra

romy01
24. sep 2009

ja robim dnes spagety

orsulka
24. sep 2009

kamka................to ola skuska, lebo mi nesiel pridat prispevok.....a ked som napisala hakybaky...tak odrazu to preslo 😀 😀 😀

kurz mam za sebou už od strednej skoly 😀

kamka17
24. sep 2009

orsul...asi sa adminom nepáčilo, čo píšeš, hihi 😉 😉

orsulka
24. sep 2009

romy.................na spagety som si kupila veci , tak možno na sobotu......alebo na niekedy .-))))) mortadella kupena, aj kecup....... takže to vydrži aj týžden......este uvidim kedy ich urobim... 😉

kamka.......prispevky mi este nemažu, zato fotky ano!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 a to som tam dala foto len mojej najdrahsej polovicky........
a vraj.....bola zmazana.....

kamka17
24. sep 2009

no veď sa tu ja komarik kedysi sťažovala, že mazali fotky aj príspevok, čo mala v albume...no neviem veru, čo im na tom vadí, asi majú svoju logiku alebo tiež vtedy mali menzes 😅
a hlavne nechápem, že sa im to chce kontrolovať...alebo teda neviem, ako to robia, že na to prídu, keď tam je niečo, čo sa im nepáči

orsulka
24. sep 2009

kamka......ni asi jedine tak, že to sleduju...a to pravidelne.....a zrejme musia dodržiavať nejake aj nepisane zákony, aby mohli ako stranka fungovat, a nemohol ich nik napadnut...a podobne.....
to je taka mrvava praca..... 😉

komarik
24. sep 2009

luculka, len sa ty nestresuj. Ja tiež mávam bolesti ako surviver. Včera podvečer sme sa boli prejsť a už počas prechádzky ma bolela pravá a ľavá strana maternice. Kým som došla domov už ma bolel spodok maternice, mala som pocit že mi malé vypadne von. Manžel chcel ísť so mnou aj na pohotovosť ale ja som nechcela. V noci som mohla ležať len na bokoch, na chrbte sa mi nedalo lebo to bolelo. Ani som toho veľa nenaspala a keď sa podarilo tak sa mi taký sen sníval že po prebudení som musela zapáliť nočnú lampu a hodinku rozdýchavať. Snívalo sa mi že sa mi zjavil duch mojej starkej a povedal mi že moje dieťatko bude mať veľký problém so svojou rečou. Je to divne povedané ale pochopila som to tak že bude nemé, hluché alebo autista alebo niečo také. No a spi potom ďalej. Ráno som bola šťastná keď manželovi zazvonil budík, že noc skončila. Teraz už také silné bolesti nemám ale celá som unavená a chodím po byte ako mátoha.

wolfi, takých kolegov som mala aj ja keď som po škole nastúpila do práce ako sekretárka informatikov na jednom úrade. Normálne mi otvoril procesor a kázal vymeniť pamäť na počítači. Vraj nepôjdem domov kým to neurobím. Ja 18r. dievča čo som vtedy ovládala na počítači akurát tak windovs. Tí chlapi si len dokazujú akí sú múdri a pri tom to nie je pravda. Inteligentný chlap sa tak nespráva. Verím že to nejako zvládneš a nenechaj sa s nimi vyprovokovať.

surviver, daj vedieť keď ti tie vecičky prídu, som zvedavá aká bude kvalita a ako dlho to trvá. Pozerala si aj topánočky. Ak budem mať chlapca tak ich hneď kupujem.

komarik
24. sep 2009

romy, ja som dnes tiež robila špagety 😝 😀

domika, karfiol je dobrý nápad. Možno v sobotu. 😉

surviver
24. sep 2009

komarik,no tie sny 😒 už na to nemysli.......a nie že by som bola rada,že aj Ty maš bolesti,ale ked je nas viac,asi je to normalne...topanočky som nepozerala,ale hned kuknem 😉

surviver
24. sep 2009

už som pozrela aj topanočky,pekne a aj super cena...

orsulka
24. sep 2009

komarik......tak to su veci, to ti poviem......... ale je to len a len sen.......tak ani cez den nepremyslaj na d bobostami, aby sa ti v noci taketo nesnivalo...... nedaj podvedomiu žiadnu šancu na nočnu realizáciu!!!! 😀 😀

komarik
24. sep 2009

orsul, vôbec netuším prečo sa mi niečo také snívalo. Ale teraz som v pohode a nemyslím na to. 😎

orsulka
24. sep 2009

😎 😎 tak oki komarik.......

len tak ďalej 😉 😉

komarik
24. sep 2009

orsul 😵

surviver, čo si si objednávala?

lucula73
24. sep 2009

survi,komarik - trochu ste ma "potešili" 🙂 ,že aj vás bolieva brucho....jedno nemožné 😠

a čo ste objednávali?nejak som to tu nenašla....

surviver
24. sep 2009

komarik,no pačilo sa mi tam všeličo 😀 ,ale kedže som nechcela riskovat,lebo neviem čo su zač,tak som spravila len taky "mini nakup" jedny biele polodupačky,biely kabatik-taky s vyšivkou a taku 4dielnu bielu supravičku,tiež s takou peknou vyšivkou, no so zvedava 😎

domika9
24. sep 2009

no baby som riadne nasrata ten stroj vobec nezodpoveda tomu čo o nom bolo písane normalne ešte idem počakť pokial príde mm domov a pekne im tam zavolam či maju vobec ponatia čo tam píšu a že sato vobec nezhoduje blazni tak ja teraz musím na svoje naklady poslať balík naspäť a objednať si druhy a samozrejme znova zaplatiť kuriera 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
toto im nedarujem preplatia to cele oni a pošlem im definíciu čo je jednokrokove vyšívanie gombíkovej dierky blazni no mam dosť

no karfiol - som mala riadne šoky pokial som ho vypražila neviem čo za super prímes davaju do oleja ale tento čo mam teraz prska ako šibnuty stala som 2 metre od linky a mam cele steny poprskane od oleja neviem či tam šuchli vodu ale to boli rany ako z dela zakaždym ma tak trhlo no dakujem pekne a vraj mam mať klud ako možeš mať klud ked ťa striasa 20x pri peci na take rany ešte šťastie že ma neoprskal inač vždy kupujem riadny olej takže ton ieje nejaky šmejdom a samozrejme to najväčšie balenie tak pokial ho domínam tak super -našťastie z tohto balenia tam už nemam vela
a panvicu som mala suchu nebolaprave umysta takže tam voda určite nebola
každy den mam nejake šoky -kruci včera mi tak treslo okno že sommyslela že je rozbite no akomožem mať klud a potom si nadavam že salakam ababu to škodi
porazeny stroj skazil mi naladu na cely den

surviver
24. sep 2009

domi,no to mi je luto s tym strojom ☹ ale nestresuj,babo je doležitejšie... ja sa preto vždy bojim objednavat cez net,lebo jeden nikdy nevie čo pride 😨 A aj kočiar som pozerala,že cez net by vyšiel lacnejšie ako v obchode,ale kto vie čo by prišlo...

komarik
24. sep 2009

domika, to chce klídek. Daj si fajný karfiol a už na olej a stroj nemysli. Keď príde manžel tak to doriešite 😉

lucula, kukni túto stránku: http://kojenecke.eu/zbozi/capacky/
Včera sme sa o nej bavili.

domika9
24. sep 2009

no už som trošku kludnejšia bola som si dať ešte raz šalat fajne som vypila z neho štavu a som kludna 😉
dnes šiel mm do polska tak som mu kazala nech mrkne na ten obchod čo som vysnorila a či tam maju casualplay a kolko stoji 2 kombinacia tak sa neviem dočkať či ten obchod našiel
dnes sa mi aj snívalo s tym kočiarom že som si ho bola pozrieť a bol nejaky hrdzavy a cely rozhegany že som bola velmi sklamana a potom sa začala vojna a mm musel ísť bojovať ☹ a to som najskor nemohlazaspať a potom sami bludy snívaju to bude asi hormonami 😒

komarik
24. sep 2009

Máš pravdu, tie naše sny budú asi spôsobené hormónami.

mzuzka
24. sep 2009

tak ja zas po 5tich hodinach spanku sedim a citam konika. normalne uz rozmyslam, ci ta nespavost nie je zavislost na konikovi 😀 😀

lucul ja mavam tiez stale bolesti v podbrusku. krajko mi povedal, ze to mozem mat este pol roka po porode. najskor sa rychlo nafukli vajecniky, potom dvojicky rychlo roztahuju maternicu a kym sa to porodom vsetko popravi, tak to moze trvat aj pol roka. ☹ pokila su vraj bolesti klave a sem tam, tak je to v poriadku.

romy01
24. sep 2009

teda baby vy máte teda besne sny, hahaha že rozhegany kocik - to mi pripomína nočnu moru hahaha asi odpadnem

domika9
24. sep 2009

no baby tak mm sa vratil s polska aj ked viem že vy to mate asi na nakup do polska daleko ale my byvame kusok od hranice takže nam sa to oplatí ale len tak pre informaciu tak ten casualplay stoji u naskonplet 27 tisic v polsku stoji komplet 3kombinacia 18tisíc takže som pevne rozhodnuta že tam si pojdem nakupiť ked príde čas inač že to je 3 poschodovy obchodny dom čisto s detskymi vecami no už sa neviem dočkať ,bože to musí byť raj sa tam prechadzať cely den aobchytkavať die mikro vecičky a ešte mm vravel že tenobchodak bol totalne plny a bol plnyobchodak slovakov tak asi keby pohli naši podnikatelia rozumom a take niečo by otvorili u nas tak ale s normylnymi cenami tak asi by sa niekam pohla naša ekonomika ale čo už rozumu nenaleješ 😉

wolfskinka
24. sep 2009

no konecne som tu

mbaby je to horor ... ale cosi som urobila ale boli ma hlava ako kona

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre