Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
2. okt 2009

baby a pytali ste sa niektore v heliose dr. ci tie chilli papricky pomoxu alebo je to len taka povera ?

surviver
2. okt 2009

kiari a rozmrazuju ich všetky tri naraz,či ako???

wolfi,tak asi "mužska teoria" neplati 😉 Ale držim palce,aby si už čoskoro mala tt, 😵 a posielam tttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvttttttttttttttttttttttt
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvttttttttttttttttttttttttttttttttttttttvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv,tak papaj,to nebude štipat ako tie papričky 😀

kuspitka
2. okt 2009

wolfi ja som to ani nespomenula,ze beriem cili neviem oni maju nato svoj nazor.
kiara posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
wolfiTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
a ostatne TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

wolfskinka
2. okt 2009

survi dakujeeeeeeeeeeeeeemmmm no to fakt nestipe ...

kuspit ja som kupila zavarane tie su makke ... a kuspit ty si ich pri stimulke jedla ?

kuspitka
2. okt 2009

hej ja som ich jedla az pokial som nesla na vklad a predtym 3dni som jedla dve aj try .aby som mala viacej prekrvenu maternicu aj vino cervene som pila 😀

ozaj mam otazku moze sa tehotenstve pit cierne pivo:::

wolfskinka
2. okt 2009

kuspit ja sa na to asi spytam dr. gatovej dnes

kuspitka
2. okt 2009

skus som zveda co ti povie.kedy prides na net ,aby som tu bola???

kuspitka
2. okt 2009

musim si ist lahnut je mi nanic.ozvem sa dnes etse,ale neskor.papa

surviver
2. okt 2009

kuspi podla mna ak si daš deci,tak sa Ti nič nestane,ale ja by som neriskovala,lebo pivo obsahuje kvasinky a mykozy su v tehu časte,tak načo im este vytvarat lepšie podmienky...a každy alkohol zabija novovytvorene bunky,tak načo ničit bunky ktore rastu 😉 Ale to vyzera ,že robim protialkoholovu kampan,ale ani neviete ako sa tešim ,že si dam niekedy v jari konečne taky fajnovy gin -sprite 😀

kuspitka
2. okt 2009

surviver ved budes kojit pit nemozes este rok pokial budes kojit.
idem uz ma vsetko boli

surviver
2. okt 2009

ale hadam jeden 😎 ,šak bude lepšie spat 😉 kuspi,tak si oddychni...

wolfskinka
2. okt 2009

kuspit ked sa vratim tak vam dam vediet ako som pochodila

kiara15
2. okt 2009

suri nie rozmrazovat budu dve a potom ak by sa niektore vzdalo potom dalsie 😉

kuspi berem si teraz ich budem potrebovat daaakuuujeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

wolfi neboj dopadne to dobre doky vie co robi 😉

orsulka
2. okt 2009

sorry...ale co su to tie kvasinky?????

domika9
2. okt 2009

orsul tiež ti neviem čo to je už som to počula ale ako na to prídeš že maš kvasinky tak to veru
neviem

no zemiačky su postavene slaninka je nakrajana ale ako tak pozeram tak isto nestihnemobed urobiť
na 12-tu no čo už ale aspon mamnachystane a teraz pašem pistacie 😝

romy01
2. okt 2009

kiara a ides dat odmrazit všetky tie embrijka?
baby ked uz tolko hovorite o cili paprickach tak som jednu malu nakladanu teraz zblajzla - teda stipe ma jazyk ako čert - ale nech aj to moje miminko ma na co spominat 😀

orsulka
2. okt 2009

romy...ty sa už kasli na tie papricky......dobre???????
radsej.... 😉

ta povie mi niekto niečo o tých kvasinkach.....????????

domika.....aj dnes by som sa dala k tebe pozvať...včera na kavicku, dnes na obedik .-)))))))

orsulka
2. okt 2009

kiari.....gratulacia super sliznička, aj maternička.....aj vsetko....mooooja...takže streda?????? no on to je aj "zástrčkový den".....takže to bude v pohodičke 😉 😉 😉

romy01
2. okt 2009

mná by to tiez zaujimalo co su to tie kvasinky

liviaf14
2. okt 2009

čaute helinky,
to sa vážne pýtate, čo sú kvasinky?

domika9
2. okt 2009

no orsul asi sa nedočkame
ale na obed ťa čakam ale bohužial bryndzu použiť nemožem mm ju nema rad tak robim plnku zemiačky +syr a ochutim to
prave som hladal či sa možu pistacie v tehotenstve ale zase som našla že ano aj že nie ale mne chutia takže podla mna sa možu 😀 😀

orsulka
2. okt 2009

livia...no vážne

romy01
2. okt 2009

ja určite nechcem rozoberať taketo veci ale tu na konikovi som sa s tym stretla prvy krat a ani ma nikdy nenapadlo, že take nieco je. Ale kuknem na nete, nemusime o tom hovorit

liviaf14
2. okt 2009

no, kvasinky sú baktérie, ktoré žijú v našich črevách a u žien aj v pošve. keď sa naruší prostredie, že sa napr. premnožia, tak v pošve nastane svrbenie, pálenie , výtok - volá sa to kandidóza alebo mykóza. ja som to tam dolu mala asi 100x, aj teraz cez tehu beriem už 4. lieky na vkladanie brrrr. radšej nevedieť čo to je 😀

minka051
2. okt 2009

Ahojte tak konečne som nakukla aj sem lebo robím ako včelička nech môžem byť doma od pondelka

A prvu ijekciu už mám za sebou a v útorok idem do Helíku.

liviaf14
2. okt 2009

domika- keď si spomínala obedík, ja práve pečiem jaternice, k tomu kyslé uhorky 😀 mňam 😀
inak domi, daj dnes ty mne tip na obed na sobotu, minule sme si tu vypisovali, teraz ma nič nenapadá....

surviver
2. okt 2009

orsulka,domika isto ste vedeli,čo su to kvasinky,len nie pod tymto nazvom,ale poznali ste to akože sa to vola mykoza/plesnove ochorenie 😉

kiari,tak dufam,že sa to pekne rozmrazi a ten zvyšny snehuliak,to ak by si chcela tych detičiek ešte viac,tak maš do zasoby 😀 držkaj sa

a dala som novu foto domčeka 😉 ,len tak mimochodom 26tt a pomaly sa zvačšujeme plus 8kg 😀

surviver
2. okt 2009

a ked už o tom jedeni reč,tak ja som ešte neobedovala,ale už sa mi to pečie 🙂 rychle a jednoduche -zapečene zemiaky a rybyčka panginus,vsetko na pekač posolit,okorenit a za 70minut dobru chut,ešte musim chvilu počkat,ale som už hladna....

surviver
2. okt 2009

vidim ,že samomluva je nakazliva 😅 Asi obedujete,tak dobru chut 🙂 Zatial sa majte fajn......

orsulka
2. okt 2009

survi...tak si to presne trafila...ako mykoza ano......ale kvasinky????? to som fakt pocula 1x......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre