Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

dana10
7. okt 2009

Janicca aj ja chodím do Heliosu od 7/2009.Držím Ti palce ak pôjdeš znova na IUI a aby Ti to vyšlo. 😉 A možno sa aj poznáme.

janicca
7. okt 2009

dana - my chodíme do helíku od 6/08 ...na IUI som nebola a ani sa zatial nechystáme..bola som na IVF bohužial neúspešne... máme podanú žiadosť na druhé IVF zatial ešte nie je schválená tak uvidíme kedy bude...rok 2010 to istí 😉

zuzanabb
7. okt 2009

romy dakujem 🙂 ... ja viem, ze to nam uviedol asi maximalnu sumu - aspon dufam 😅 a ze to zalezi od mnozstva vajok. Chlap ma morfologiu 0,5% dobrych. Krajko povedal, ze budeme vidiet od mnozstva vajok, a ak ich bude vela, tak polovicu napichaju aby sme mali istotu a polovicku nechaju nech sa same spoja.
katy7 tak to fakt mozno pojdeme spolu 😉 ty si budes pichat ake injekcie?

dahra
7. okt 2009

Ahojte,
Zuzanabb,
my ideme na 1.IVF koncom oktobra. Manzel ma 0% dobrych. Sme na tom podobne. Vy uz mate IVF schvalene?

lucula73
7. okt 2009

pekný večer,

už tu asi nikto nie,idem vás aspoň prečítať.... 😉

lucula73
7. okt 2009

domika - už sme jej to povedali,ešte cez víkend....najprv povedala,že tomu neverí,že ju klameme,tým debata skončila...............no v nedelu jej to asi vrtalo furt v hlave,tak zas začala,či je to pravda,tak som jej ukázala fotočku,aj v knižke obrázok,asi ako vyzerá to malé...ona na to že či viem čo to bude,tak som jej povedala.........prvá reakcia,že nevadí 😀 /ona chcela totiž sestričku/,tak začala vymýšľať meno,no mali sme zábavu.Teraz príde hocikedy a chytí ma za bruško a povie môj.... 😉 tak uvidíme ďalej....

no aby som sa nenaučila aj ja samomluve,prajem dobrú nocku a krásne sníčky všetkým tehulkám,snažilká,maminkám aj ostatným 🙂 😔

mzuzka
7. okt 2009

aj tebe lucka a vsetkym helinkam, dnes budem hajat aj ja, ale mm nas postrazi vsetky 😉

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
minka051
7. okt 2009

Nkukla som ale ako vidím vštky idú do hajan tak idem aj ja . Prajem pekné sníčky 🙂

mzuzka
8. okt 2009

dobre ranko, dnes prvaaaaaa orsulka. 😉 😉 za chvilku zacnes pracovat tak krasny dnik a nech to rychlo uteka.

janicca
8. okt 2009

druháááááááá dobré ránko prajem 😉

kamka17
8. okt 2009

dobréé ránko aj ja prajem všetkým... 🙂 🙂
a idem vás dočítať, včera som nestíhala...

larati
8. okt 2009

dobre ranko kocky,

tak pozeram ze stimuliek teraz v oktobri je tu dost. idete niektora v nedelu do Heliku?

kamka17
8. okt 2009

larati čau, dlho si sa neukázala...vy ste už tiež na stimulke ?? a ako sa vám darí ??

lucul...som sa musela zasmiať na malej..."že môj"... 🙂 🙂

mzuzka...neboj, hádam bude všetko tak ako má byť a vydržíš bez operácie až do pôrodu, veď nemôžu svištíkom zbúrať domček 😉

mzuzka
8. okt 2009

kami ahoj moja, ty uz v praci? no aj ja tomu verim, tak uvidime.

veru teraz sa vam rozbehlo stimulkovanie, helikovska rodinka sa nam rozrasta, uz pomaly zacinam stracat prehlad 🙂

mzuzka
8. okt 2009

Anglican, Švéd a Slovák sa rozhodli darovat manželkám zlaté lyžicky. Na Anglicanovej lyzicke bol nápis: Mojej anglickej ruži. Na Švédovej: Mojej švédskej orchidei. Na Slovákovej: Hotel Reduta.

larati
8. okt 2009

kamka ahojky, no veru uz sme v stimulke, snad na bud. tyzden bude operacia, a potom uz len cakat. zatim je vsetko ok. a ty ako? nebue ivf?

larati
8. okt 2009

uz ani pisat neviem 🙂))........nebude som xcela napisat 🙂))))

orsulka
8. okt 2009

dobre ranko....mzuzka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mzuzka....talizmanik je stale na svojom rozhladnom mieste..... 🙂 🙂 🙂

kamka17
8. okt 2009

inak zuzi...ty čo ešte nespíš, šak v práci si nebola, tak si užívaj...a ozaj, dcéra ako dlho bude u vás ?

larati...ja som mala trochu pauzu, nejaké problémy s krčkom a tak, ale v november alebo december asi ešte jedno iui a ak nevyjde tak pohovor na ivf...tebe držím palce, nech vám to vyjde, potom daj vedieť...a pracuješ alebo si pn ??

orsul...bréé ránko 😎 😎

lucula73
8. okt 2009

dobré ránko,

zase som sama doma,tak sa vytešujem,že si budem robiť čo chcem 😀

kamka,orsul,mzuzka.... ahojte 🙂

lucula73
8. okt 2009

a ktovie čo naša kiara,možno sa dnes ozve,aby nemala preležaniny z postele 😉

orsulka
8. okt 2009

luculka...kamka......ahojte pokladiky moje...🙂))))

mzuzka...už urcite pripravuje ranajočky pre rodinku, ked ich má takto pokope 😵 😵 😵

kiarka sa zatial neozvala.....ale hadam sa dnes na chvilku pripoji .-)))))) ak bude mat chut..... 😉 😉

ja budem od poobedia do nedele sama domka......slamenná vdova ....čo zmanená oddych od vareniaaaaa 😀 😀

lucula73
8. okt 2009

orsul ty sa máš,ja si od varenia oddýchnem len dnes,moj má od zajtra zase dva týždne dovolenku,ide ma šľačik trafiť ☹

kamka17
8. okt 2009

orsul, lucul...no trochu samoty doma by som tiež prijala...

orsulka
8. okt 2009

kamka...vypytaj sa na vylet do PD.....na vikend ku mne 🙂 🙂 pojdeme pozriet lucul 🙂 🙂

kamka17
8. okt 2009

hiiii to je nápad...no ale ja robím v sobotu...ale len do 15.00, tak hádam nejaký autobus pôjde...no orsul..chrobák v hlave sa tomu hovorí 😨 😨

janicca
8. okt 2009

mzuzka 😀

kamka,orsul,lucul,kirka 😉 kde sa stratila naša wolfi 😉

orsul - tebe bude hej aj jy by som potrebovala mm poslať sem tam do kelu nech mám na chvílu pokoj 😀

orsulka
8. okt 2009

kamka....to bol ciel !!! 😀 😀 😀 a medzi ZA a PD chodi veeela autobusov...🙂))))))) porozmyslaj .-)))

wolfi...sem tam zavita tak trosku do inych tem......co som postrehla.... 😉 😉 ale ona pride...ved aj vcera pisala 🙂))

kuspitka
8. okt 2009

Ahojte,ako sa mate?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre