Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
10. okt 2009

kamka...máš pravdu je to tak....včera sa pýtam drahého čo je taký tichučký a zakriknutý a on na to že sa psychicky pripravuje na futbalový zápas Slovensko - Slovinsko tyčinky,pivo nakúpil o víkend mám postarané už teraz sa teším .... 😀 to su problémy čo ???

orsulka
10. okt 2009

aaaaaaaaaaaaa...hotovo...ožehlene...opraneee......
zaslúžim si raňajky !!!!!!!

😀 😀 😀 😀

orsulka
10. okt 2009

janica....hihihih......ja dufam, že dens sa ohlasia decka.....a pojdeme vecer niekam von pozriet ten fucik...tiež niekam k pivku......a potom možno aj na nejaku zabavu....abo oslavit postup....abo zapit prehru 😀 😀 😀 dovod urcite bude 😀 😀

janicca
10. okt 2009

tak raňajky už mám za sebou ale robotu žiadnu lebo ma tu stále zabávate ....... 😀 idem aj ja niečo konečne robiť zatial sa mi tu majte krásne 😉

kamka17
10. okt 2009

orsul...šikovnica si riadna, tak teraz už len vegetuj, okej ??

jani...ja dúfam, že sa mi podarí drahého presvedčiť, aby ten fucík pozeral doma, lebo do hospody sa mi po včerajšku veru ísť nechce...okrem opice to ide aj hrozne do peňazí 😒 😅

janicca
10. okt 2009

kamka - moja polovička zahlasila keď mu nedovolím dívať sa doma tak ide kerčmy ale veď ja si nejakú zábavku nájdem......ale už naozaj idem ta het... 😀

orsulka
10. okt 2009

tak som si dala na ksicht nejakutu tvár 😀 😀 😀 a idem sa pozriet do mesta....len tak...na parkety, nove dvere, spalne.......

no a čo ked prsi...bude aspon menej ludi 🙂)))))))

ja priiiiiiiidem ešce....... 😉 😉 😉

dunda80
10. okt 2009

ahojte kočky 🙂 Dlho predlho som tu nebola ☹ .Vidím,že sa to tu pekne rozrastá,to je super 😀

kamka17
10. okt 2009

dunda...no čau...dnes si doma, či poobedná?? babka už prišla ??

orsul...tak si uži mesto a niečo pekné si kúp za odmenu 😉 😉

dunda80
10. okt 2009

ahoj Kamka 🙂 doma doma.Mám 4 dni volno,ale idem dnes na výlet do Blavy 😀 Včera som vypísala v Heliose žiadosť 🙂

kamka17
10. okt 2009

waw, super, tak teraz to už pôjde šup šup a ani sa nenazdáme a budeš stresovať kvôli folíkom, potom kvôli svištíkom v skúmavke a nakoniec nám oznámiš, že si tehu... 😎 😎 😉 tak držím palce, nech je to čím skôr
a do blavy...no dávajte si pozor po ceste, v tomto počasí nič moc jazdiť

dunda80
10. okt 2009

No mne sa už teraz sníva o injekciách 😀 No dúfam,že aj u teba sa to v Novembri už rozbehne 🙂 .Budeme dávať pozor neboj.Tak pekný víkend 😉

kamka17
10. okt 2009

no kdeže ste všetky?? upratovanie, varenie a podobné veci??? ...ja to mám dneska bez...variť ide drahý, že hranolky a smažený syr...z lidla... 😀 😀 tešííííímmmm a už som hladná

janicca
10. okt 2009

tu sooooooooooooom ale len kuk ja makám ....... 😝
kamka ešte chvíľu a ideš domkov to vydržíš ....ozaj tu malú opicu si už vyhnala ??? 😀

kiara15
10. okt 2009

pekny vikend vsetkym helinkam 🙂 🙂 🙂 ja uz tiez varim 😉

kamka17
10. okt 2009

ale jo, ani mi nič nebolo, ide len o to, že som nevyspatá a hladná fest a obed až o 12.00... 😒 😒 😖
čo dobré si varila ?? a bábovka už je na svete ?

komarik
10. okt 2009

ahojte, vidím že vo veľkom už kecáte. Prajem vám krásny víkend aj keď upršaný ale možno o to viac sa budete doma túliť k svojim polovičkám 😉

Ja som uvarila slepý guľáš a znovu idem ležkať lebo ma už zase pobolieva bruško. Pa, pá

kamka17
10. okt 2009

kiari čavo aj tebe...tak už si akčná?? vyoddychovaná...len sa hneď dnes veľmi neprepracuj, máš sa predsa šetriť, tak pomaly 😉

kiara15
10. okt 2009

kamka ja robim strukovu polievku strasna chut mi na nu prisla tak si ju varim 😅

komarik mas pravdu väcsina sa bude tulit k polovickam ja nie mne pride az v stvrtok 😒

jery ahoooj srdiecko budem ti drzkat palcoky nech su vysledky dobre 😉

kamka17
10. okt 2009

komarik...slepý guláš...to je čooooo????

kiara15
10. okt 2009

kamka vsak len to dnes idem robit a dost zase sa idem sanovat 😵

janicca
10. okt 2009

to poznám keď sa nevyspím to je ešte horšie ako opica.....ja som varila včera po dlhej dobe tak mám aj na dnes klasika mäsko na hubách a ryža to ja ľuuubim .... ingrediencie na bábovku sú už kupené len chuť na pečenie chýba 😉
komarik len pekne odychuj a aký to je slepý guláš ??? 😵

kamka17
10. okt 2009

bože baby, však ja som asi debil...struková polievka??? akože z fazuľových strukov ???

janicca
10. okt 2009

ešte som zabudla kiarka ahoooooooooj slnko moje ..... 😉

orsulka
10. okt 2009

kuk!!!!!!!!!!!!!!

kiara15
10. okt 2009

kamka ano ?? 😉

janica ahoj srdiecko ako sa mi mas??

orsul nakupene??? 😉 😉 😉

orsulka
10. okt 2009

no...ani som stym nepocitala....ale mam novu bluzu........ tri nove podprdy....cervenu,sedu a bielu.....a kupila som si este sadu 4 2,5 dcl pohare...obycajne....ale sak za 1,98....tak nekup to.. 😀 😀 😀

nabrala som isnpiraciu na spalnu...ako by mohla vyzerat......aj obyvacka celkom 😉

komarik
10. okt 2009

orsulka, to čo také nákupy? Fííííííííííííííííííííííííííííha 😀

kamka, slepý guľáš je ako guľášová polievka len miesto mäska je nakrájaná špekačka. Veľmi rýchlo sa to urobí a to je výhoda.

kiara15
10. okt 2009

orsul tak si nad nicim ani nevahala 😀 ale treba nabrat aj inspiracie 😉

janicca
10. okt 2009

no nekup to!!!!!!!!!....... tu frázu ja moc dobre poznám a myslím že to poznáte všetky 😀

orsuuuuuuul si dnes urobil radosť ?????? aj ja som bola v meste kúpila som uschovné vaky a robím poriadky z handrami zimné,letné a také čo mi je ľuto vyhodiť ...... tie dám do toho vaku a keď schudnem 15 kg tak ako keby som to našla 😀 ale kedy to bude to ozaj neviem keď porovnávam tie velkost z pred roka a dnes tak mám slzy v očiach 😝 no hlavne je zdravie hovorím.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre