Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
15. okt 2009

nahodou minka krasne snezi ............. aspon nieco co sa mi paci

orsulka
15. okt 2009

romyyyyyyyyyyyy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

super...!!!!! gratulujem zlatik!!!!!!!!!!!!!!!!!

lucula73
15. okt 2009

wolfi - no u nás padá dážď so snehom,fuj,bude z toho kopec vody ☹ 😝

wolfskinka
15. okt 2009

romy super gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmm

lucula73
15. okt 2009

romyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy - pusinku posielam,to je kráááááááááááááááááááásna správa,bože,hneď je krajšie ráno 🙂 🙂
ten duch bude silnieť,uvidíš....veľmi sa teším 🙂

wolfskinka
15. okt 2009

tu len snezi krasne velke biele vlozky, skoda ze sa to hned topi

lucula73
15. okt 2009

domikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kde si,teraz nespiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀

romy01
15. okt 2009

baby ja tomu ani neberim, O deviatej mam vychadzku tak pobezim do lekarne kupit este aj ine testy - snad to ukaze nejaky test aj silnejsie 🙂

janicca
15. okt 2009

dobré ránko babule podľa počasia prajem štastné a veselé ..... 😀

romy - tak a je to potvrdené ja som to vedela 😵 😵 😵

romy01
15. okt 2009

klepem sa ako ratlík 😀 😀 😀 😀 😀

lucula73
15. okt 2009

romy že ratlík,to je výstižné 😀 ...pýtaj si s najcitlivejší test....tú 10,

romy01
15. okt 2009

dobre budem si to pytat - to bude super ak sa to potvrdi

orsulka
15. okt 2009

😉 😉 😉 😉 ono to už je super .-))))) ty rastlik 😀 😀 😀 😀

romy01
15. okt 2009

baby kuknite do allbumu

katka444
15. okt 2009

romy srdecne gratulujem 🙂

romy01
15. okt 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cikyta
15. okt 2009

Romy,máš to 100%. A ja ti z celeho srdiečka gratulujem. 😵

minka051
15. okt 2009

romy tak gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 a držkaj sa bude to dobré uvidíš 🙂 🙂 🙂

romy01
15. okt 2009

baby ďakujem, fakt si myslíš cikyta že to je OK ? Ta druha ciarka sa ukazala az po prvej s omeskanim asi pol m inuty, no teší ma to a dalo mi to nadej, zajtra testnem zas 😀

alicao
15. okt 2009

romy, co tu riesis pol minuty??? co si pipi? 😀 😀 keby sa ta toto iste opytala ina baba co by si jej odpovedala? 😀

romy01
15. okt 2009

ze je pipi - to je jasne 😀

wolfskinka
15. okt 2009

nieco na pobavenie

sa tu rehoceme moji kolegovia ucili toho naseho nemca, co chodi ku nam na oddelenie z nemecka slovicko k...t ... a ked odchadzal tak povedal ahoj k....t ..... chudak keby vedel co hovori, sa tu vsetci rehocu, ale ked to povie sefovi ze ahoj k...t, tak to bude ina sranda, on si mysli ze je to ako dobry den ...
ked sa vrati sef z PN a pozdravi ho tak spadne na zadok 😀 ze kto ho zase ucil po slovensky 😀 😀 😀

alicao
15. okt 2009

romy no vidis🙂 tak nevymyslaj a bud kludna, je to tam🙂

cikyta
15. okt 2009

Romy,na výsledok testu sa má čakať 20 minut,takže pol minuty je....no moja zlata.....ved to máš iste 😉
Viem,ako sa cítiš,váhaš,porovnávaš svoj test s albumamy testov druhých báb....juj aj ja som to robila.Je to nádherný pocit 🙂

wolfskinka
15. okt 2009

romy .... zuza nerob paniku... ako v susedoch

minka051
15. okt 2009

wolfskinka

Tak podobné som zažila ked som ja nastupovala ako 19 ročná do práce. Moj šéf sa volal Frankendorfer, ale medzi zamestnacami bol pre každého Frankiš. Tak ked som prišla a pýtala sa kde nájdem vedúceho tak jeden zakričal " NO Frankiša nájdeš na poschodí". Myslela som že sa tak volá. Ešte šťastie že som si pred jeho dverami prečítala menovku lebo keby som mu povedala Dobrý deň pán Frankiš tak by som sa asi mohla otočiť a ísť. Možo to tam aj čakali lebo radi si tam na prevádzke robili srandu.

wolfskinka
15. okt 2009

minka tiez dobra sranda 😀 😀 😀
ale predstav si nemca nahodeneho v obleku a ked takto pozdravi konatelov spolocnosti 😀 😀 😀

minka051
15. okt 2009

No to teda už potom sranda asi nieje. 😀 😀

kamka17
15. okt 2009

pekné ráno prajem...všetkým prítomným aj spiacim.. 😎
romy...gratulujem k // a skús teda ešte jeden, nech si spokojnenjšia a nech tú diaľničku vidíš aj bez brýlí 😎 😎 😉 tak sa opatruj, okej ??

janicca...šťastné a veselé aj tebe 😀

cikyta
15. okt 2009

Zabudla som,kto sa to minule pýtal....tak som dala inzeráty do bazaru medzi overaly+body.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre