Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wolfskinka
19. okt 2009

katarina ... no my s alicou to tahame spolu ako za socializmu na vecne casy a nikdy inak, stimulku mame na rovnako, davky mame rovnake, kontrolu rovnako, interne vysetrenia rovnako, OPU rovnako tak mi z toho nic ine nevychadza iba to ze 25.7. rodime spolu 😀 😀 😀 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wolfskinka
19. okt 2009

a alicka ma tiez dvojicky ... krajko mi povedal, ze keby bolo na nom tak hned aj 4 a ze sa bude snazit mi upatlat dvojicky tak ho beriem za slovo

domika9
19. okt 2009

no ahojte tak som doma zatial všetko ok tak som rada babo važi už 140 gramov a ja som schudla 1,5kg potom hodím foto

wolfskinka
19. okt 2009

domi no super

lucula73
19. okt 2009

domi,tak super,ale údaj o váhe som od mojho doktora ešte teda nepočula....

wolfi,tak predbežne gratulujem k tým dvojkám 😀 😀 😀

wolfskinka
19. okt 2009

lucul a preco iba mne ved aj alicka ma dvojky chlapceka aj dievcatko, my sme v tom spolu .... 😵 😵 😵 sice alic skonstatovala ze sme v "lahsej postihnutej kategorii" ze su aj horsie co maju vybavicku nakupenu este pred tehu, a ze my dve si dame len tt

domika9
19. okt 2009

no lucul celkom ma to prekvapilo lebo na internete sa píše že v 14 tt ma cca 40 gramov tak som nečakala že až 140 🙂
wolfi ta ja som teraz nechapala pozeram čo mi ušlo ale už mi to došlo mojím vedením asi som mala kabel okolo stoličky omotany 😀 😀 😀

domika9
19. okt 2009

no fotečka je v albume
inač vy ste chodili na krv presne v 16tt lebo ja idem na krv až 16+5tt tak ale aj doktor vravel že bud v 16 tom alebo 17tom
aj poradnu mi teraz dal o 3 týždne nie o 4 tak mi to rychlejšie zbehne bože to už budem v 17tt ty brdo dobre to letí ahned su tu vianoce

domika9
19. okt 2009

wolfi ja sa idem snažiť trafiť do datumu narodenia cikytkynej Silvinky a ty sa pekne snaž porodiť nie 25.7 ale 19.7 ver mi to je lepší datum vtedy mam narodky ja takže moja 19.7 😀 😀 😀 😉 😉 😉

lucula73
19. okt 2009

wolfi ,ale ja alicu vobec nepoznám.... 😒

domika,aj mne sa to vidí veľmi veľa,on sa asi pomýlil,no neviem...alebo to bude riadny maco 😀

wolfskinka
19. okt 2009

domika to nemozem rozhodnut sama len tak dirnix mirnix to sa musime s alickou dohodnut, to neni len tak, ja ju nemozem nechat v stichu .. ked spolu ta spolu 😀 😀 😀

domika9
19. okt 2009

no tak to vysvetli aj alicke že čo je vo veci že toho 25.7 nieje velmi dobry napad 😀

jerryjanka
19. okt 2009

ahojte helinky
tak ja si idem zajtra po vysledky a na uzv - myslite na mna prosim ☹

minka051
19. okt 2009

jerryjanka ahoj jasné budeme a držíme palce. Aj ja idem zajtra do Helíku na pohovor ale až na tretiu.

surviver
19. okt 2009

domika,tak to bude maly valibučik 😉 Super,že je všetko ok. Hned sa Ti bude lepšie spat...

surviver
19. okt 2009

jerry a minka zajtra vela štastia v Heliku 🙂

romy01
19. okt 2009

dpmla super, malinke je OK a je jasne že to bude chlap ako hora 😀 😀 😀
minka ja ti strasne moc drzim palceky, nech ta nejk poposunu alebo co a jerryjanka aj ty sa drzkaj mojko.
wolfi ty si to s alicou riadne roztocila 😀 to inak ako tehu vyjst ani nemoze 😀

kiara15
19. okt 2009

pekny vecer vidim ze debata je tu riadne plodna 😉 😉 😉

larati
19. okt 2009

ahojte kocky, mam taku otazocku, mala by som mat vklad v stredu al. vo stvrtok. Od kedy sa rataju tt. ? od vkladu, al. od kedy sa zarobili nasi bojovnici. ja som veru v tomto uplne mimo.....

domika9
19. okt 2009

žienky ktore idete do heliku tak vela šťastia 😉
kiari ako mojko špinenie ustupuje?
romy ja si od začiatku myslím že to bude chlapec neviem prečo aj dnes som bola v tescu a rovno som pozerala modre vecičky tak neviem ale v podstate je to jedno len nech je všetko ok
larati tt sa ti rataju asi normalne od mrchy začiatok cyklu je začiatok tehotenstva

kiara15
19. okt 2009

larity od prveho dna mrchy 😉

domi ano spinenie ustupilo 🙂

domika9
19. okt 2009

kiari tak super teším sa s tebou bože len aby to pekne všetko postupne vyšlo všetkym ktore idu na ked na ivf velmi na vas myslím
dnes som si chcela urobiť nejaky ulovok v tescu pre drobca ale nič ma tam až tak nejako velmi neohurilo mali malo detskeho tovaru ponožky až jeden druh a len čisto žlte body nič moc asi sa chystaju na akciu uvidíme

domika9
19. okt 2009

no dievčata tak ked tu niesom rano prva tak som občas aspon posledna tak dobru noc vam a pekne sničky a zajtra sa opäť uvidíme 😉 😉 😉 🙂

surviver
19. okt 2009

nie si posledna 😉

surviver
19. okt 2009

tak sladke sny všetkym 😵

wolfskinka
19. okt 2009

lucul alicka je z inej temicky ale chodime spolu de heliku ... spolu to tahame a sme rozhodnute to dotiahnut az do porodu, zaciname v stredu rovnakou davkou a kontrolu mame tiez naraz a interne predooperacne takytak ... vsetkko spolu a k tomu tt sme dosli spolocne ze nech mame aspon enjaku motivaciu

romy to si pis ze my to s alicou dotiahneme na jeden den porodu ... 😀 😀 chudaci doktori 😀 😀 😀 dve strestene sa im tam stretnu 😀 😀

jerryjanka
19. okt 2009

babulky ani sa mi neda spať od strachu - normalne ma tu klepe ☹

bakosko
19. okt 2009

nehnevaj sa ze sa pitam ale preco mas strach 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre