Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
20. okt 2009

orsul po nedeli takze mozno uz aj v pondelok ?

kamka my s alickou budeme mat 3.11. asi OPU podla mojich vypoctov 😀 takze zilina si dava rande v heliku 😀 😀 😀

domika9
20. okt 2009

kamka čaves 😉
no čo zase v praci alebo tewntokrat maš volno?

surviver
20. okt 2009

kamka,tak sa vam to pohne pekne dopredu a už vieš na čo by si šla? chceš skusit ešte jedni iui?

surviver
20. okt 2009

A zase možme povedat,že čim neskor niečo prerabate,tym to bude modernejšie 😉 tak neni kde ponahlat 😎

wolfskinka
20. okt 2009

surviver no to to ...

surviver
20. okt 2009

wolfi,čo sa Ti nezda?? zle som napisala?? 😀

kamka17
20. okt 2009

domi..jasne, v práci, zato som sa tak neskoro ozvala, lebo šak...nestíham...

survi...asi ešte jedno iui...furt myslím na bývalého kolegu, im to vyšlo na 2iui, tak verím aj nám...a asi hneď žiadosť na ivf vypíšeme, podľa toho čo krajko povie

a s tým našim bytom, však my keď sme sa sťahovali, tak podlahy aj jadro aj okná sa prerábali, ale taká debilná dispozícia bytu, že nemám šancu tam vtrepať do spálne vstavanú skriňu, do chodby ani riadny vešiak a nehovorím o kuchyni, lebo tam by sa vmestila aj rohová, ale vzhľadom na to, že sme vtedy nemali ani čas, ani peniaze, tak sa narýchlo kúpila obyčajná...no a teraz síce čas je, ale 80tisíc na novú na mieru isto nemáme...takže tak...ale hádam časom sa niečo udeje a bude všetko ako si predstavujem 😉 😉 😎

orsulka
20. okt 2009

kamka....no tak to su super spravicky!!!!!! juj tešim sa .-))))

domi....... 😀 😀 v notri ......... dnes ideeeeeeeeeeeees !!!!!!! 😀 😀 😀
3,5 m???? dlhááááá....no fasa...tolko moja splana nema ani na sirku!!!!! 😀 😀 😀

wolfskinka
20. okt 2009

to no toto som som myslela na to ze to modernejsie

domika9
20. okt 2009

no orsul vnotri ako moravak píšem 😀 - veds časti som 😉 😉
kamka my prerabame už asi 4roky takže žiaden stres všetko ma svoj čas v jeden rok sme spravili viac v iní zase menej a šli smeradšej na dovolenku a tak ale poviem ti som rada že je to za nami ešte nam tiež zopar veci treba dotiahnuť ale su už take 2 týždnove zaležitosti všetko ale evrikov to stoji požehnane som zvedava kolko si zapytaju za dokončenie kuchyne 😠

orsulka
20. okt 2009

wolfi....v pondelok asi nie....... možno stred týždna....alebo tak nejak......alebo fakt neviem..... 😕

surviver
20. okt 2009

wolfi ,no a nie je to pravda?? ved bytovy dizajn ide tak strašne rychlo dopredu,že nestiham sledovat 😎 Ale podla mna je doležite aby sa v byte citil dobre ten čo tam byva,ono každy ma iny vkus a čo sa jednemu pači tak druhy by nechcel ani zadarmo...

kamka,tak dufam že aj vy budete ,ako ten tvoj kolega,bolo by to super,lebo predsa na ivf je treba do organizmu trepat viac chemie...tak držim palce,nech to vyjde, No v tych panelakoch je to s priestorom vačšinou take biedne 😒 My sme tiež kupili byt v "povodnom" stave a trvalo skoro pol roka kym sme sa nastahovali a dali to laty...

domika,v dome je furt čo robit,aspon sa nenudite 😀

wolfskinka
20. okt 2009

survi ved je to pravda .. to sa nehadam a niekedy az moc prehnane moderne az je to chladne, moj muz si teraz vymyslel premalovat obyvacku jednu stenu na bordovocervenu, lebo mame bielu kjozenu sedacku a ze to bude dobre vyzerat ... no neviem si to predstavit

surviver
20. okt 2009

wolfi bude to pekne,mi mame tiež bielu sedačku a stena za nou je čokoladovo hneda 😉 Mne sa to pači,ale napr.svokrovcom nie a o babke už ani nehovorim 😀

domika9
20. okt 2009

žienky pozeram tak vnašich starších temičkach čo sme to tu už všetko popísali a viete čo somnašla ?-natrafila somna elu av pase ma napísane 1D a ma 1týžden a 4dni -myslím
minule sme ju spomínali tak ela je už mamička 🙂

surviver
20. okt 2009

ja elu nepoznam 😒 Ale vždy poteši sprava,ked ma už niekto babo a hlavne,ked na neho musel dlho čakat ,ale dočkal sa 🙂

domika9
20. okt 2009

ela bola prvym zazrakom v našej teme pred začatím prípravy na ivf ostala tehotna a potom to už šlo 😉

wolfskinka
20. okt 2009

survi no neviem si to predstavit ale nech si robi co chce ja sa zdekujem na predlzeny vikend s kamoskou do kupelov do lucok a nech sa realizuje 😀 😀 😀

surviver
20. okt 2009

wolfi budeš milo prekvapena,uvidiš..potom daj vediet 😉

surviver
20. okt 2009

domika,vdaka ,že si ma uviedla do obrazu 😎

lucula73
20. okt 2009

domi - no ja si na elu spomínam,lebo mala ísť na stimulku mesiac pred nami...a čo má,nevieš?tuším mala mať chlapčeka,ale nie som si istá.....

romy01
20. okt 2009

orsulka ked ste tak rozbehnuty tak na rok by ste mohli prerobit aj u nas, co ty na to ?

domika9
20. okt 2009

ano chlapca ma ale meno teraz si neviem spomenuť ake tam bolonapísane tuší Adam alebo Samko no fakt neviem

wolfskinka
20. okt 2009

surviver .. ja si myslim ze to az take zhave nebude, on o tom rozprava uz rok 😀

no baby ja dufam, ze sa to nezastavi a potiahneme sa aj my dalsie

wolfskinka
20. okt 2009

baby uz som dnes do seba dostala 2,3 litra vody, kavy, caju, kolko ste pili pocas stimulky

romy01
20. okt 2009

wolfka ja som pila od 3 do 4 litrov denne. niekedy som bola fest smadna a inokedy somto liala do seba nasilu

wolfskinka
20. okt 2009

romy tak dnes mam 2,6 litra ☹ no dokonca pracovnej doby hadam stiahnem este liter

domika9
20. okt 2009

romy až teraz som si prečítala že ake si mala hcg sa mi zda dosť vysoke - či nebudu dvojičky 🙂

romy01
20. okt 2009

domka vcera mi dve kocky poslali na IP tebulku podla ktorej to mozno budu dvojky - to by bol gol 😀 😀 😀

kiara15
20. okt 2009

romy a ako ti to podla tej tabulky vyslo??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre