Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

denis19
21. okt 2009

kuspitka
a chodíš celé tehul do práce? či jsi na PN?

kuspitka
21. okt 2009

denis ved aj ja sa tesim.chcem take pekne fotky s manzelom tak dufam,ze sa podaria este budem aj novy uces tak to bude sranda..
neboj budes ich mat dost.

romy01
21. okt 2009

denis zmen si v nastaveni ze si snazilka zadaj si ze cakas babo

kuspitka
21. okt 2009

denis som na urade prace.ked som bola tehu tak som prisla aj o pracu.

denkap
21. okt 2009

ja mam tiez na plane naskocit na tehotensky vlacik, ktory sa tu rozbehol 🙂

denis19
21. okt 2009

romy, vykonám,ale chci mít jistotu od úterý!!!!Tak prosím o schovívavost 😀
kuspitka, tak to je také super, ti povím a jak to potom je s materskou?

romy01
21. okt 2009

kuspitka a ako to riesis, lebo aj ja som prisla o pracu , zatial nie som na urade lebo som sla hned v ochrannej dobe na PNku ale budem musiet riesit matersku

domika9
21. okt 2009

ahojte tak ja som už aj doma dnes som bola na krv na šž ale je mi nejako blbo asi mi klesa tlak tak si pojdem lahnuť
kiara super teším sa s tebou teraz ešte par týždnou oddychovať

romy01
21. okt 2009

domka tak si pekne oddychni

kuspitka
21. okt 2009

denkap a ako ste daleko?
romy tak ja uz som nebola ochrannej dobe.isla som na urad zobrala som papiere co mi trebalo zaevidovali ma a potom som sa chodila podpisavat raz do mesiaca.
domika ako sa citis?

domika9
21. okt 2009

kuspitka nejako mi je miestami nie moc dobre asi je to fakt tlakom mam doma tlakomer tak si idem skusiť občas premerať a idem sa hodiť na gauč tak zatial pa ale ved ja tu ešte nakuknem 😉

romy01
21. okt 2009

aha a kuspit platis si DNP?

denkap
21. okt 2009

v podstate na zaciatku, mame za sebou zakladne vysetrenia a druhy cyklus skusame planovany styk.

kuspitka
21. okt 2009

domika aj mne je tak stale nanic.
romy nie,lebo ked som bola na pnke nemohla som a ked som bola tehotna tak uz mi je to nanic platne

romy01
21. okt 2009

kuspitka to je divne lebo mne na socialke povedali ze DNP si mozem platit aj pocas PN, ze PN na to nema vplyv a aj denis je na PNke a plati si to

denis19
21. okt 2009

ano,potvrzuji.

romy01
21. okt 2009

denis este stale nemas pri nicku tt ale snž

kuspitka
21. okt 2009

tak to uz neviem.viem len to ,ze uz mi je to nanic platit som uz skoro pred porodom

denis19
21. okt 2009

kuspitka
tak ted už ano, to máš pravdu!!!!
Romy 🙂 dám si to tam až v úterý, když to bude černé na bílem i s počtem detí 😀 😀 pro jistotu, jsem dosti poverčivá

kuspitka
21. okt 2009

romy ako sa citis?nieje ti zle?

romy01
21. okt 2009

to hej, uz to nestihnes, ale poradim ti este jednu vec - ak si na pnke a nie na podpore, tak zbehni na socialku a popytaj sa na moznost platit si poistenie pre nezamestnanych a ked ti skonci po 26tyzdnoch materska budes mat narok ist na podporu a nemusis ostat na rodicovskom prispevku. Ak si das max vymeriavaci zyklad tak si dvihnes prijem o nejakych 10 tis sk minimalne ale musis si preverit ci soplnis vsetky podmienky

kuspitka
21. okt 2009

romy to viem,ale chcem si to zacat platit ,ked sa mala narodi skor nie.ja nemam narok na matersku len na rodickovsky prispevok

denis19
21. okt 2009

kuspitka
ale hezky ten náš stát podporuje mladé rodiny, že???? 😠

kuspitka
21. okt 2009

denis hej.ved ked zvysia ten prispevok pre matky ja tam aj tak nepatrim a podla mna je to nefer.

lucula73
21. okt 2009

ahojte babulky,
aj ja dnes polihujem,nejak mi tvrdne brucho,hádam nič vážne 😒

veru,kiara je tehulka ,ozve sa až večer,som s ňou volala,všetko je ok,viac nech vám povie sama 🙂 🙂

kuspitka
21. okt 2009

lucula ja som mala zas velke bolesti v noci .mas magne B6 ak ano tak si to daj.

viktoria77
21. okt 2009

Ahojte, po dlhšej dobe vás pozdravujem. Včera bola v Heliose u koordinátorky a od najbližšej mrchy, ktorá by mala prísť na budúci týždeň začínam so stimulkou. Lieky mám už doma tak len psychicky pripraviť na pichanie injekcií. Dúfam, že mrcha mi nebude dlho meškať, lebo ak by to vychádzalo cez vianočné sviatky tak ma presunie až na január.

lucula73
21. okt 2009

kuspit,mám magnezko,dala som si,už som ho začala brať poctivo každý deň,lebo sa mi to nejak nepáči,do poradne idem v pondelok,tak uvidím...ty to už nejak vydrž,máš to za pár....

kuspitka
21. okt 2009

viktoria to je super.
lucula a kolko beries denne?

denis19
21. okt 2009

kuspitka
a podle čeho se to určuje, ten úríspevek, když tam nepatríš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre