Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

denis19
23. okt 2009

orsulka
tak to je úžasný manželský pár!!!! ješte že se ty podlahy dají delat už svépomocne 😀 😀 a kam všude jste se rozhodli je dát???

kiara15
23. okt 2009

orsul tak sa pekne dnerska liec nech si fit vsak vies ako som ja vyzerala aj herpesi som mala 😀

kuspitka
23. okt 2009

ahoj orsulka.
ako sa dnes mate?ja som tak ubolena a je mi nanic

denis19
23. okt 2009

kuspitka
neboj nič, to čo chvíla prejde 😀 a bude dobre, potom se už jen nevyspíš 😀 😀

orsulka
23. okt 2009

denis.....no onisi robili podlahy sami doma dvaja.....a tak sme to využili, že ked už maju prax 🙂)))) len namiesto jej ako pomocnice bude pomocnik moj drahy .-))))))))) my skor bude v kuchyni 🙂)))

kiari....tak davam sa do poriadku...ale mna v podstate trapi len kasel...a mam sem tam taky zachvat kasla....že ma až nadrapuje.....neviem to potom nejak ukludnit.....musi to same ustupit....inak v pohode, ani sople, ani horucka, ani hrdlo, nic.....a este citim hlavu..... ako myslim, že bolest 😀 😀 😀 😀 😀

kuspi..takže asi takto sa mam.....preco ti je nanic???????????

kuspitka
23. okt 2009

denis hej to je pravda.len mi tvrdne brusko .a zas som zacala kaslat.

denis19
23. okt 2009

tak s kašláním opatrne!!!! 😲 no a na to pbríško nemám radu, jedine magnézium,ale to je vaše rada a klid a no stress!!!! a verit, že život to zarídí!!!!

larati
23. okt 2009

Ahojte Helinky,

rada by som sa vas spytala nieco 🙂))
som 3 den po Ket, mam jedneho bojovnika, ale...ja necitim ziadnu bolest, ani pichanie, nic, je to normalne?
akurat ma trapia sem tam migreny, a trosku ma bolia prsia.... 😝

kuspitka
23. okt 2009

mala teraz kope ,ale tak silno nohov .
tak magnezium papam 5krat denne.
kaslem uz dost dlho obcas to prejde a teraz zas sa mi to vratilo aj mam sucho v nose tak sa mi horsie dycha

kuspitka
23. okt 2009

ahoj larati.
obcas necitis nic ani to ci si v tehu.
u kazdeho je to ine.kedy mas dostat mrchu o kolko dni?

kiara15
23. okt 2009

orsul neboj bude doma skus si spravit to medicinku cibula acukor velmi to pomaha 😉

larity to je este malo 3dni ale vies kazda sme ina uvidis neskor ako sa to bude vyvijat 😉

denis19
23. okt 2009

kuspitka
tu cibuli a cukr doporučuji, já chytla pri stimulaci hroznou virozu a jsem se desila, kašel a na tri dny jsem ztratila hlas a cibule cukr perfektne zabralo, budeš smrdet,alebudeš zdravá
larati
jak ríkají holky, já 3 den po ET určite mimo stresu a radosti v jednom necítila nic, až potom mne začalo pnout bricho,alefakt jsme každá jiná! držím palec a dej vedet!!!! 😀

larati
23. okt 2009

kuspitka, az bud. sobotu ma prist mrcha....ja neznasam to cakanie...

orsulka
23. okt 2009

larati...........podla mna nemusiš citiť nic, nesleduj sa tolko, a hlavne asi vela oddychuj, aby to vsetko dopadlo na vybornu a tu bola dalsia tehulka 😉 😉

domika9
23. okt 2009

nu tak som vas došítala dnes som ani nemala vela roboty s tym takže pekne ranko všetkym prajem 🙂
mne už moja nadcha prechadza tak snad to ani vas nebude dlho držať
larati to že ťa bolia prsia je dobre znamenie mna začali bolieť 4 dni po pregnyle a bola som tehotna 😉
ostatne kočky ahojte , za chvílu idem do obchodu a potom variť takže tiež tu dnes nebudem dlho 😉

kuspitka
23. okt 2009

denis skusim aj ked to nemam rada.
uz musim sa dostat stoho aj mala je nervozna ,ked som chora.
este si dam sirup co mam na kasel.nechodim ani vonka poriadne a som chora.
vetram vsetko ,aby tu nebol bacil aj tak nieco chytim

kuspitka
23. okt 2009

larati tak pockaj do soboty.a potom budes mudrejsia

domika9
23. okt 2009

larati a kedy ideš testovať?

denis19
23. okt 2009

kuspitka
verím Ti to,ale dej tu cibuli, zabere na vše, uvidíš!!!! já jsešte používám škoduv bylinkový sirup, je také na obrannyschopnost organizmu a hlavne ho doporučují jako jesennú kúru a i pro tehulky

minka051
23. okt 2009

kuspitka.. denis má pravdu ja mám podobný recep a vždy zabral Nakrájať cibulu zaliať medom a asi po dvoch hodinách vytlačiť na to citrón. A tú štavičku pomali chlípkať. Ja som to deťom aj sebe robila stále a aj robím.

kuspitka
23. okt 2009

denis ja mam homeolieky a tie beriem.
skusim to sobotu ,ked budem doma sediet na zadku.

domika9
23. okt 2009

denis bilinky by sa v tehotenstve nemali vobec - to mi povedali v lekarni

surviver
23. okt 2009

Pekne ranko 🙂
kuspitka a už maš novy učes 😉
orsulka,Ty si len pekne oddychuj a zajtra nech to "kutilom" ide pekne od ruky 😀

všetky ostatne pekny dniček prajem 😵

kuspitka
23. okt 2009

surviver ano uz mam len sa uz odfótiti.
to ma bude moj muz fotit

surviver
23. okt 2009

domika a Ty si už nazad z obchodu?? 😅

surviver
23. okt 2009

kuspi,tak Ty sa takto paradiš aby si sa maličkej pačila? 😉 aj ja budem potom v decembri musiet niečo so sebou urobit 😠

kuspitka
23. okt 2009

surviver musim sa dat doporiadku ,aby ma mala poznala pekne.
chcela som sa dat doporiadku uz mi aj trebalo.

surviver
23. okt 2009

kuspi a ešte otazočka,teraz ked to bruško už začalo tak viac rast nemaš pocit takej ťažoby na žaludku,myslim to tak,že ked zjem normalnu porciu jedla,tak mi je potom strašne zle,taky divny pocit ako na zvracanie...mysliš ,že je to normalne??? lebo som to pred tym nemala a teraz posledny tyžden je to take divne... 😒

denis19
23. okt 2009

surviver
tak tento pocit jsem presne mela já tak druhý týden po ET! Byla to hruza,ale já i zvracela 😝 ale prodiskutovala bych to s dr.
dominika,ale i tehoteské čaje jsou z bylin??? jde o to z jakých, podle mne. já bych potom čaje vubec nemohla pít, ovocný nevypiju a černý také ne.

surviver
23. okt 2009

denis no po ET som to mala aj ja,asi tak do 14tt,nikdy som nezvracala,ale bolo mi furt na grc 😖 ale potom to prešlo a teraz sa to zasa objavilo,mam pocit,že mi drobec asi tlači na žaludok,čreva...ale na buduci piatok idem do poradne tak spytam...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre