Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

denis19
23. okt 2009

surviver
to bude nejlpeší se zeptat,ale tvá teorie je logická, takže uvidíš, jé holky tak jak vás tak čtu, tak vidím co mne vše čeká a nemine, jen aby to bylo 😀

kuspitka
23. okt 2009

surviver mam to ako ty.len ja neviem obcas kedy mam dno.inak ja to mam aj ked nejem obcas mi ostane strasne zle mala tlaci niekde a potom mi je zle.
tebe este netrpne brusko?
mne obcas zacne ked mi tlaci na nerv.
ja som skoro stale hladna a tak papam ovocie ked sa da.

denis19
23. okt 2009

kuspi, tak to si malá určuje co ji chutná 😀
holky, kolik jste nabrali kg????? pokud se mohu ptát...

cikyta
23. okt 2009

Denis ja som mala na konci 20kg navyše.(Ale bolo to fajn,lebo predtým som bola ako kosť a koža,takže mi tehotenstvo prospelo.)

denis19
23. okt 2009

cikyta tak to je super, jedna známá na tom byla podobne, kost a kuže, v tehotenství +22 kg a ted je zase kost a kuže!!!! to by se mne určite stát nemohlo 😀

kiara15
23. okt 2009

ciky to si stych stastnych ani mne sa to nemoze stat 😀 😀

kuspitka
23. okt 2009

http://www.soi.sk/sk/Vyhladavanie.soi?s=kočík
pozrite si toto moj muz to nasiel tam su kociky nebezpecne.

romy01
23. okt 2009

tak uz som doma a varim to rizoto

kiara15
23. okt 2009

romy ja brokolicu na kyslo 😉

romy01
23. okt 2009

hmm brokolica je zdrava - no s tou zeleninou neviem urobit vobec nic

kiara15
23. okt 2009

joj ja ju papam teraz dost casto da sa na kyslo alebo na sladko alebo len udusit a priloha k niecomu no mne strasne chuti 😉

domika9
23. okt 2009

no tak už som tu cestou som sa zastavila pri st. mame nejako im je dosť blbo asi ešte pojdu na pohotovosť
potom ešte nejake sestričkovske povinnosti - pichať inzulín no a konečne som doma a konečne som sa naranajkovala
aj ja som dnes chcela robiť zeleninove rizoto ale nakoniec som sa rozhodla že idem spraviť zemiakove placky zo zeleninou
žienky ja som zatial schudla 1,5 kg čo ma celkom teší lebo sa dosť obavam že naberiem vela a už sa toho nezbavím a bude ma lepšie preskočiť ako obísť tak sa snažím neprejedať tak som zvedava ako to bude so mnou do apríla 🙂

romy01
23. okt 2009

domka daj navod ako chudnes - lebo ja som iba na zaciatku no uz teraz som pribrala pri stimulke nejake 2 kila a za posledne dva tyzdne dalsie kilo, ak to pojde takto dalej, je so mnou amen tma

surviver
23. okt 2009

kuspi,vdaka za tu stranku s nebezpečnymi kočikmi,zaujimave 😨 A čo sa toho trpnutia bruška tyka,tak ja neviem,tvrdne niekedy,ale žeby trplo?? to mysliš,že ako ked Ti strpne ruka-take to mravčenie?? ak to,tak zatial ma to obchadza...

denis ja som to pisala včera,zatial som pribrala 10kg 😅

romy a Ty teraz nestresuj s chudnutim 😀 ...potom zhodiš,ale teraz musi babo pekne rast 😵

romy01
23. okt 2009

neboj surviver - urcite sa na dietu nechcem dat, chcem aby bolo miminko silne a zdrave - no rada by som sa venovala aspon trosku planovaniu toho co zjem, lebo ja normalne zozerem vsetko co neujde az kym mi nie je zle

surviver
23. okt 2009

romy nie si jedina... 😉 je nas viac,ver mi...

romy01
23. okt 2009

no ved jasne - ja rada papam ale mojim zlozvykom je ze jem bez rozmyslu - a teraz ked som doma a nenahanam sa v robote by som sa tomu trosku chcela venovat a ak by sa mi darilo, mozno ani moc nepriberiem

surviver
23. okt 2009

no maš pravdu,ked je clovek doma ,tak toho zje viac ako ked chodi do roboty...ja som v robote vedela vydržat na dvoch jogurtoch od rana až do 2-3hodky po obede a teraz...škoda reči 😠

surviver
23. okt 2009

a dnes mi prišiel nakup z kojenckeho,kuk album 😉

romy01
23. okt 2009

je to tak, preto naberam ako prasiatko - musim s tym nieco urobit

surviver
23. okt 2009

romy a inak Ti nie zle,alebo ako sa citiš?

romy01
23. okt 2009

dnes ma dost nad ranom bolelo brusko ako na ms ale potom to preslo. Zle mi nebyva - teda zatiel nemam ranne nevolnosti z tehu no ked sa riadne natrepem ako dne naobed tak to musim riadne predychavat

domika9
23. okt 2009

romy ja to nijako nerobím aj teraz mam 80kg a vyška 164 ako male pivo takže sa fakt obavam aby som si neprižrala dalších 20kg
ja som naraz pribrala pred par rokmi (asi pred 5-timi) cca20 kg a nemožem to dať dole a pravdepodobne spolu s mojím obžerstvom mi k tomu dopomohla šž ale ťažko povedať
ked sme mali stužkovu som važila 54kg a odvtedysa mi lepí a lepí a teraz tych 80 to som ani nečakalamyslela som si že mam tak 73 takže to bol pre mna celkom aj šok a budem mať čo robiť aby som to všetko po porode zhodila
ale ty sa netrap ved ty si chudučka

domcek
23. okt 2009

Ahojte,
surviver pekny nakup. 🙂
domika chudnut budes po porode.
Ja som zatial pribrala 10kg.
Mam 170cm a 66kg

romy01
23. okt 2009

tak to teda nie som, ja mam 162cm a mam 68kg, pred dvoma rokmi som mala 59 no o rok som pribrala kila, potom vlani pri clostile dalsich 3-4 a teraz uz dalsie 2-3 necitim sa preto moc dobre, stve ma to

surviver
23. okt 2009

domika,ale Ty nemožeš mat 80,isto mate zlu vahu...fakt na fotke vobec nevyzeraš...

romy ja mam taku svoju štatistiku čo som odsledovala na tehulkach okolo,že ktora zvracia na začiatku bude mat dievčatko a kto nie tak chlapček...takže ak si zatial bez zvracania,tak to vyzera na chalana 😉

surviver
23. okt 2009

domček dakujem 🙂 a s tou vahou sme na tom asi rovnako 😉

romy01
23. okt 2009

surviver, ja som uz presvedcena ze to bude chlapec, lebo som sa docitala ze chlapcenske spermie su rychlejsie ako tie dievcenske a kedze mal mm pomale spermie tak teta embriologicku urcite vybrala tu najrychlejsiu a teda to bude chlapec 😀

domika9
23. okt 2009

no survi určite mam tolko fotka klame keby som sa odvažila doma isto by som mala ešte viac

by ste sa so mna teraz zasmiali aka som blba robím placky koštujem prvu a vravím si niečo mi tam chyba tak som prisolila koštujem dalej a až potom mi došlo ---ja som tam zabudla dať cesnak 😀 😀 😀

surviver
23. okt 2009

romy 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre