Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

denis19
28. okt 2009

orsulka
správne, jen pozor v tomto období na cokoliv z citrusu, ikdyž to jsou zdravé grapefruitové semínka!
omlouvám se za poučování,ale jsem magor na stravování

orsulka
28. okt 2009

wolfi...tak to muselo vyzerat super..... 🙂

už by hádam každu chvilku mohla byt spat aj Kiarka z Heliku........

wolfskinka
28. okt 2009

denis s mierou ale ked som smadna co mam robit

romy01
28. okt 2009

jeeeeej wolfka to je super emocionalny zazitok 😀 😀 😀
denis ja sa radsej pytam, lebo ma v heliku vcera zvozili ze som si na ten kutik dala zovirax, tak dufam ze to neuskodilo plodu

kuspitka
28. okt 2009

romy môžeš ho už začať piť aj teraz.dá sa kúpiť aj granulovaný čaj.

wolfskinka
28. okt 2009

no som aj ja zvedava na kiarku

orsulka
28. okt 2009

denis......ja to beriem kvli tomu, že som bola prechladnuta, a aby som podporila imunitny system....
a preco pozor v tomto obdobi na citrusy???????
tu su take tie kvapky ako vyťažok z grapových semiacok.....dava sa par kvapiek do vody...a vypit....

denis19
28. okt 2009

wolfskinka
to proto že tolik piješ,organizmus je v podstate temer dehydrovaný,protže to tebou pri takovém množství jen proteče a nic nezustane, zkus to o tretinu snížit postupne....
romy ver že ne!!!!bylo to jen dvakrát!!!!!! 🙂 klid mamčo

wolfskinka
28. okt 2009

romy no to hej super zazitok ale lepsi by bol keby tie tenisky mal kto u nas nosit ☹

romy01
28. okt 2009

denis, preco nie citrusy? inak ja som dostala kutik ked som zula pomaranc ale na vitamin C su citrusy dobre nie ?

denis19
28. okt 2009

orsulka..............no v období stimulace a v tehotenství by se nemeli konzumovat citrusové plody! vyvolávají následne alergie....ale jak ríkám, berte mne radeji s rezervou, už lezu s tímto i rodine na nervy,ale prátelé i mnž si už zvykli 😀

denis19
28. okt 2009

citrusy v podstate obsahuji dosti málo vitamínu C,pokud by jsi chtela do sebe vpravit denní dávku céčka, musela by jsi sníst približne 450g čistého citronu a ten obsahuje céčka nejdvíc, v závesu za ním je grapefruit,ale ten vyvolává stahy, tak není vubec doporučován v tehotenství,alemimo tehotenství je jako jediný citrus neutrální ,tak je OK 🙂
na céčko tu máme kapustičku, papriku a obarené rajče

orsulka
28. okt 2009

denis....takže kvoli alergiam v podstate.......chááápem.....
no pri nasich dovozových schopnostiach, a s tym, že vsetky taketo plody su chemicky ošetrovane, je to uplne jasne........

orsulka
28. okt 2009

denis...tak obarene rajče, by som nezjedla 😝 😝 😝

denis19
28. okt 2009

orsulka
i z tohoto hlediska v podstae ano! je to smutné, ale je to tak
nejlépe jablíčka ze zahrádky

wolfskinka
28. okt 2009

no tak to ani ja by som nezjedla taky blivajz ... sorry za vyraz

orsulka
28. okt 2009

wolfi.....tak ale osobne si tiež myslim že 6 l je dost vela.....trosku uber.......

denis19
28. okt 2009

orsulka
ani nevíš jaké budeš mít v tehul chute........ 😀 😀 😀
ale na tom holky nic není, stačí si rajče lehce zalít horkou vodou,stáhnout ho z kuže a je to 😅

wolfskinka
28. okt 2009

orsul, denis rozkaz uberiem, ale ked som smadna co mam robit ... ako poviete uberiem na tempe

orsulka
28. okt 2009

denis...tak ja vo vseobecnosti nemám rada zeleninu v teplom stave...predovsetkym rajciny, papriky, uhorky....takže mne nejake to lečo vobec nehrozi......ked niečo taketo tak v surovom stave....a toho možem aj na kilá 😀 😀 😀 nemám rada toto a ni na grile....
ale....možno..... 😉

wolfskinka
28. okt 2009

orsul tak ani ja nemusim taketo zeleniny .. este tak zeleninovu polievku a;le ani na grile nemusim zeleninu ...

denis19
28. okt 2009

tak na grile, že to by nemusel nikdo, je to max nezdravé 😲

janicca
28. okt 2009

ahojte babule vidím debata v plnom prúde no mala som problém vás prečítať ... 😉 a to je ešte len ráno prajem fajn deň..... 😉 😉 trošku som sa pri vás ukľudnila lebo v práci to dnes vyzerá na mašľu 😠

cikyta
28. okt 2009

Ahojte.Wolfi bacha na tu vodu.Všetkeho vela škodí....
Ked som sa pýtala Krajka,či mám vypiť vážne 3-4 L vody denne,tak mi povedal,že nie.Vzhladok k mojej telesnej stránke su 2 L až až.(To som mala 59kg)
Kuspit,tak predsa žltý? No,na jar a v lete si na mna spomenieš,že som ti chcela dobre ohladne hmyzu.

orsulka
28. okt 2009

denis!!!!! ja už ti nič nenapisem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janicca........predstav si tu maslu ružovučku.....a hádam to pojde lahsie .-)))))))))

orsulka
28. okt 2009

ciky... mááááássss velky podrav od mojej polovičky 🙂 🙂 🙂

romy01
28. okt 2009

denis tak to je skoda ze si s tym nevyrukovala skor, lebo ja mam doma kilo pomarancov a 3 grapefruity- co teraz ? A na kapustu nemam chut aj ked ju milujem, lebo ked som si ju dala pred dvoma tyzdnami tak som dostala neskutocne krce do brucha az som si myslela ze miminko kvoli tomu odide - od vtedy som na nu ani nedostala chut

wolfskinka
28. okt 2009

ciky lenze ja mam 85 kil a nie 59 😀 😀 😀 ale obmedzim , tie chilli papricky do seba nedostanem ani za nic

janicca
28. okt 2009

orsul ja by som potreboval také poriadne námornícke lano veď vieš 80 kg to je niečo .... 😀 😀 už si predstavujem .... 😵 😵 😵

romy01
28. okt 2009

baby prisla niekedy k vam na kontrolu socialka kvoli Pnka? som uz druhy mesiac na PNke a chcem si vybehnut von lebo nie vzdy mi vyhovuju tie vychadzky ako ich mam stanovene a bojim sa ze co ak pridu .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre