Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

minka051
31. okt 2009

No nevadí že sa nedarí ved aj snaha sa počíta 😀 😀 😀 😀

Ak treba radu tak rada 🙂

minka051
31. okt 2009

Aj svinky musia mať hody 🙂 🙂

domika9
31. okt 2009

jaj minka vitaj ani mi nehovor tolko roboty a nažrata bude svina 😒
a som zvedava o chvílu pojdem odkrojiť eštez toho druheho čo to je zač ak sa ani ten nebude dať jesť vyhodím všetky plechy do koša a viac nepečiem

minka051
31. okt 2009

No ved to nieje katastrofa 😀 😀 Proste si dnes nemala den 😀 😀 ja zas trávim den na WC má dietu a dnes len mlieko tak viac von ako dnu 😀 😀

Ale inak fajn 😀 😀
čo za koláčik si to robila?? Je to niečo ako jablkový naopak? 🙂

domika9
31. okt 2009

no niečo take tiež sa to pečie obratene
no len najhoršie je na tom to že mm ho chcel brať do roboty kedže ma v pondelok narodeniny

minka051
31. okt 2009

Tak ešte je len sobota a ak chceš poradím niečo rýchle a dobré len neviem čo máš všetko doma

domika9
31. okt 2009

no to asi nie lebo ja byvam na dedine a tu je problempozhanať aj upečene medove platy take tu v obchode nepoznaju
😒

minka051
31. okt 2009

No je to na tebe v obchode nemusia byť a niečo slané by nemohol zobrať stačí ak máš doma tvrdý syr a drožie. nejaké maslo alebo palmarín.

minka051
31. okt 2009

poradím ti koláč ja super stačí ti jeden zaváraný kompót a vštko sa len zmieša aj mal deti to dokáž a je super. Ak chceš napíšem t recept.. Ten urobí aj tá čo nikdy nepiekla. 🙂 🙂

domika9
31. okt 2009

pošli , pošli

minka051
31. okt 2009

dobre pošlem ti dnes už určite nebudeš piecť ale ráno aj s presným postupom budeš mať v IP a vyber si čo sa ti bude páčiť. ja mám asi milió receptov lebo pečiem stále.. Keby si nebola tak daleko tak ti upečiem. 🙂

domika9
31. okt 2009

jaj ved aj ja niekedy pečiem toto nebol prvy pokus takma to kus štve mala somtie jablka vyžmykať

domika9
31. okt 2009

no našťastie ten druhy može byť 🙂 takže dnes 50 na 50 😀

minka051
31. okt 2009

neboj niečo vymyslíme? ked nie sladké tak slané a hlavne lahké a rýchle 😀 😀 😀

Už si to chystám a ráno ja skoro stávam tak ked tu budeš tak si prečítaš a uvidíš 🙂 🙂 🙂

domika9
31. okt 2009

druhy som robila takys tvarohom aten sa celkom podaril našťastie

domika9
31. okt 2009

a dik za recepty 😉

minka051
31. okt 2009

Tak to je fajn ráno určite nejaké pošlem teraz sa mi nechce moc písať, lebo chcem aby si to mala presne a vedela ako na to.

Ten si robila aký, taký so strúhaným cestom?? Tem je lahký a dobrý..

gabika24
31. okt 2009

ahojte.
wolfi, vidíš, aj ja som ti písala, že aj z jedného vajka môže byť tehotnosť, poznám také, čo mali 16 a neostali tehotné, ale aj takú, čo mala 2 a tehotná ostala. A ešte raz opakujem, aj my sme mali len dve (teda dve oplodnené) a máme dvojičky. Krajkovi sa vtedy zdalo, že bude minimálne 10-13 veľmi kvalitných vajok a boli len štyri - dve jednotkové, dve dvojkové. Možno sa je u teba po tých skúsenostiach opatrnejší a nechce ti dávať príliš nádej počtom a nakoniec budete prekvapení. Moooooooooc držím palce - už dlho, veď vieš. Si bojovníčka, preskákala si už veľa, tak sa nevzdávaj, veď na slzy je času dosť - no verím, že budú len od šťastia. tak sa držkaj 😵
Pekný večer všetkým..., čítam, no nestíham písať pri tých našich zázrakov, všetky vás zdravím 😉

minka051
31. okt 2009

gabika pekný večer a zázraky sa dejú 🙂 🙂 🙂

minka051
31. okt 2009

tak ja už idem do hajan zajtra pekný dník nás čaká 🙂 🙂 🙂 🙂

gabika24
31. okt 2009

minka, ja viem, že sa dejú, tri zázraky máme doma. Dúfam, že už aj tvoja stimulka bude to pravé orechové. 😵

wolfskinka
31. okt 2009

baby dik moc za podporu, neviem co by som bez vas robila ... uz nech je utorok nech to mam vonku a nech viem ze tam su vajka .... drzte mi palce

romy bodaj by si mala pravdu

gabika krajko tam nebol ale gatova a po tych rokoch to uz viem z toho sona aj sama odmerat tie foliky .. videla som kolko ich bolo na obrazovke pred sebou,

jajulaa
31. okt 2009

Wolfi, dobre si urobila, že pokračuješ. Držím všetko čo mám 🙂 🙂 .
Hlavne veriť, veriť, veriť ......
Thuj-thuj.

wolfskinka
31. okt 2009

jajulaaaaaaa stale rozmyslam ci som dbre urobila ze idem dalej ci nebolo rozumnejsie stopnut to .. ale aj znami nam povedali vecer ze to teba dotiahnut dokonca

tak snad ked to vsetci tvrdite ze bolo lepsie ist na OPU tak snad som sa nezmylila a hadam tam nejake to jedno vajko bude

minka051
1. nov 2009

Ahojte
gabika ja už stimulovať nebudem...Ja si už musím počkať en na darované vajíčka 🙂

gabika24
1. nov 2009

ahojte. wolfi, aj ja som si myslela, že po toľkých rokoch to vidím na sone aj ja a sekla som sa - ale neva, lebo máme doma zlatinká 😉 Určite si dobre urobila, že pokračuješ, aj ja by som išla ďalej 😉
aha, minka, tak nech dlho nečakáš, nejako som to asi prehliadla, keď si to sem písala. O to silnejšie držím palce 😉
Peknú nedeľu, wolfi, držkaj sa (vlastne všetky sa držkajte) 🙂

romy01
1. nov 2009

dobré ránko helinky.
wolfka inak ja by som do toho tiez isla, a mam takeho citáka, že tych vajok tam bude mozno viac - mozn o ako gabika a verim ze nejaky ten bojovnik tam bude ten pravy. Kedy pichas pregnyl ? Asi dnes, ze ? Takze do dnes este nieco urcite podrastli. Neboj, to vyhráš.
snažilkám posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

romy01
1. nov 2009

gabika kukla som tvoj fotoalbum a tvoje slniecka sú rozkošné, priam na zjedenie 😀 😀 😀

domika9
1. nov 2009

ahojte pekny dník dokonca aj slnečny
minka dik za recepty , ten druhy som robila take kakaove cesto 2 platy a medzi tym plnka - v smotane som rozpustila bielu čokoladu nechala vychladnuť -vyšlahala do toho tvarok a želatína a dala som medzi platy a aj na vryh a postruhala som na vrch bielu čokoladu ten je fajny tak som rada že apo niečo mi vyšlo ale do večera ešte možno niečo spichnem ak stihnem lebo čakame ešte navštevu a a chceme ísť ešte na cintorín

minka051
1. nov 2009

domika nieje zač ak by si niečo potrebovala kludne napíš poradím rada 🙂

Tak príjemnu nedelnú návštevu a prijemnú prechádzku. Ja zapálim sviečky len doma 🙂 🙂
Ešte ti napíšem také syrové rohlíčky. Možno to aj pozáš je to lahké..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre