Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

finelka
14. jún 2009

skusim este raz tu stranku...
http://www.fnol.cz/main.jsp?id=232

tija28
14. jún 2009

orsul - diky za spravicky 😀 😀 😀 ............a Ty sa ako mas ? co mas nove ? 😀

orsulka
14. jún 2009

tijuška...ja ani nič noveho nemám...pracujem, trenujem...oddychujem....a taaaaaaaaaaaaak...okolo bytu, okolo draheho.... 😀 😀 😀
Dunda nám dnes cestuje na dovcu do Grecka.... 😀
a lucula sa nám tu dlho neukázala, vobec nevieme čo je s nou...

tak ja idem povešat pradlo a sup ho na trening...mate sa zatím...pa 🙂

tija28
14. jún 2009

orsul - tak si pekne potrenuj a peknu slnieckovu nedelu si uzi 🙂 🙂 🙂

kamka17
14. jún 2009

dobrý deň sa praje... 😎 😎 slniečkový

tijuš čáááááuuu...teším sa, že si v pohode prežila tých pár dní bez nás, ale nezabúdaj sa aj ďalej opatrovať a a žiadny stres a tak...však vieš... 😉 😉
a tinka hádam v pohode prežije OPU a pekne sa k tebe pridá...

brmbolcek
14. jún 2009

zdravim vas a zelam pekny slnecny dnik 🙂 🙂

kamka mas IP 🙂 🙂

brmbolcek
14. jún 2009

kamka ip-eckoooooooo 😀 😀 😀

katy7
14. jún 2009

finelka - velmi moc ti dakujem za podrobnejsie vysvetlenie, nikto mi to nikdy takto nepodal. Usetrila si mi dalsie starosti, este raz moc dakujem 😉 😉 😉
tijuska - drzkaj sa, moc ti drzim palceky nech to vide 😉, ja som dnes mala iny test a na nom uz ta druha ciarocka nebola ziadna ☹ a stale mam mrchu ale od vecera ma zasa zacalo tahat v brusku ako po transfere a aj mi akosi opuchlo, proste jeden velky zmatok 😒

katy7
14. jún 2009

haloooooo kde ste vsetky?
... nedelne ludoprazdno ...

finelka
14. jún 2009

😀 ja som tu katy na chvilku 😉
no to teda ziram, ze ti to vobec nevysvetlili, katy 😨 ani na genetike? Nemas vobec za co, v tejto oblasti sa uz zial po nasich skusenostiach a tom, co mame za a pred sebou uz celkom slusne vyznam 😖. Takze ked viem, rada poradim 😉.
Kocky, mozem sa este spytat? Zajtra sa chcem objednat na tu sobotu na konzultaciu do Heliosu, objednaju ma ku konkretnemu lekarovi alebo nahodne? Chcela by som ist ku Krajk... ked sme sa s nim uz na jesen bavili, no pozeram, ze su tam este dalsi dvaja, tak neviem...
P.S. aj u vas je tak pekne? 🙂

katy7
14. jún 2009

finelka - zavolaj si tam zajtra, s objednanim nie je problem, kocky na recepcii su strasne zlate, povedz presne co potrebujes a ze chces ku Krajkovi a oni ta objednaju, ale volaj hned z rana, aby uz potom nemali plno
co sa tyka tej genetiky, nakreslili si rodostrom nasich rodin, zobrali nam krv a povedali, ze mame cakat na vysledky, to bolo vsetko 😠

finelka
14. jún 2009

ok, zavolam hned rano 🙂
joj katy a neboli ste nahodou na genetike v Martine? lebo ja mam "uzasne" skusenosti odtial 🤐 , fakt ked som to porovnala napriklad s tym Olomoucom, to bolo 100 a 1, uz len ten pristup... a to nie som nijako narocny clovek

katy7
14. jún 2009

my sme boli v Ziline, no ale ... ved vidis sama, ako dobre som bola informovana 😖

mzuzka
14. jún 2009

to je strasne, ta stranka ako blbne. toto je len pokus ,ci sa daju pridavat prispevky,nech to nepismenkujem dookola ☹

mzuzka
14. jún 2009

no tak hadam posledny pokus, vo stvrtok rano idem do heliosu, tak ci sa tam nahodou nestretnem s niekym,ak ano, ak idete niektora, poslite mi IP, dohodneme si znamenie 😉 (preto IP,lebo vas naozaj nestiham sledovat)

dnes mam za sebou prvy decapeptyl, manzel je dobry zdravotny brat,celkom sme to prezili,ani modrinka nie je. bude mi veru chybat ☹

orsul, ten buduci tyzden v pohode niako to doklepeme hadam do stastneho stretka

finelka vitaj medzi nami - ta sobota sa da objednat aj na konkretneho dokiho,ale oni sa striedaju, takze musis sa prisposobit ty. ak chces presne danu sobotu, tak zalezi ktory doki v sobotu robi. a priplaca sa 16,60 eur.

orsul do iP som chcela, ze mi podas info ako je natom tinkaza(kedy ma OPU),co wolfi,ako sa rozhodla lucul,co ciarky domiky(myslim ze uz pred tyzdnom mali planovane tutu mutu)......
no proste uviest ma do obrazu. kiarka viem ze ide v stredu na laparku,aspon myslim....
zatial ahojte

katy7
14. jún 2009

mzuzka tak si uspesne zacala, prajem ti vela stastia, nech vsetko ide ako po masle 😎 Tebe picha injekcie manzelik? Ja by som to svojmu asi nezverila, aj ked je sikovny, co sa tyka ublizovania si, radsej to urobim sama. A uz som sa to celkom dobre naucila pri tych dvoch IVF. Skoda ze ides vo stvrtok, ja mam test v stredu, aspon niekoho som tam mohla stretnut 😒

domika9
14. jún 2009

mzuzka ano tutu mutu sme mali pred týždnom dobrovolne -nasilu 😀 ale mali no a uvidíme 😀

brmbolcek
14. jún 2009

servuste zelam pekny vecer 🙂 🙂 ....
m zuzka dni ti pomaly ale isto pribudaju ..... 😉 😉 😉

brmbolcek
14. jún 2009

zelam pekny pracovny tyzden pa paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

domika9
14. jún 2009

ahoj brmbolček kam letíš ?

wolfskinka
15. jún 2009

ahojte ...

orsul nie je 11dc ale 11 den po ovulke
😀

vsetkym prajem krasne dobre rano a nech je uz cim skor vikend ... take krasne pocasie a 5 pracovnych dni pred nami ...

dnes 29dc a mrcha nikde drzte palce aby to tak aj zostalo

orsulka
15. jún 2009

dobre ranko....wolfi......no taaaaaaaaaaaaaaaaaak...dokonca 11 DC po ovulke, ani nie od nejakeho ET alebo KET....takže na test možno faaakt skoro..!!!!!! a tie palce držim neboj!!!!!!! nech si ide mrcha kade lahsie....🙂))

wolfskinka
15. jún 2009

orsul dakujem .... ako si vikendovala ?

finelka
15. jún 2009

dobre ranko 🙂

dakujem vam vsetkym dalsim za privitanie a tym, co cakaju momentalne na tie vytuzene // drim palce 😉 .
Kocky, mam otazocku, ja viem, u mna je este skoro 🙂 , ale ked sme boli na jesen v Heliose, dr. vravel, ze sa snazia presadit u pacientiek prenos len 1 embrya, nie viacerych, citala som to aj na ich stranke, aj v inych CAR. Ja chapem sice preco, pripadne komplikacie s dvojcatami a podobne, no napriek tomu stale vidim dost buducich maminiek, ktore sa nenechali "prehovorit" 😀 a skusali to s dvoma. Chcela by som vediet, ako ste sa rozhodovali vy...
dakujem 😉 a prajem krasny dnik

wolfskinka
15. jún 2009

finelka ahoj ... ja som pri prvom IVF vkladala 1 embryo na ET a zostali mi 3 na mrazenie a potom som lutovala lebo z tych 3 zamrazenych sa mi rozmrazilo iba 1, cize 2 odisli a pri 2.IVF som pri ET uz dala 2 a ani 1 sa nechytilo ☹ takze teraz ka pojde vsetko ako ma tak zacnem v juli 3.IVF a budem vkladat 2 ak bude co vkladat

orsulka
15. jún 2009

wolfi....ja v podstate oddychový vikend....nič moc, po včerajsom treningu svalovica...klasika.... 😀 😀 ale ty sa pochval, ako bolo na chate????? bola poriadna žurka?????

finelka..ja si myslim, že maju individuálny pristup.....my sme začali chodit do Heliosu, ked som mala 33 rokov...a hned od začiatku mi aj odporučali vkaldat 2 embryjka.....a vždy sme aj vkladali dve.....mne povedali, že vzhladom k veku, sa to riskne, aby boli hned dve!!!! 😀 😀 😀 takže v podstate na ich odporučania sme suhlasili s dvomi, ale inak je to fakt na každom pare, ako sa rozhodne... 😉

wolfskinka
15. jún 2009

orsul hej bola zurka ... 2 dni som chliapala ale len tak decentne ... a teraz tu zase budem sediet cely tyzden a odratavat hodiny kedy uz bude vikend

wolfskinka
15. jún 2009

tinkaza ma asi dnes OPU ... alebo uz teraz lezi niekde na stole ... som zvedava kolko vajok bude

finelka
15. jún 2009

ja mam tiez akurat 33 orsulka 😀 , no mne prave povedal, ze by mi odporucil jedno, hmmm... no uvidime, ku kolkym pouzitelnym sa vlastne dopracujeme, len aby bolo co vkladat po tom site, ktorym musia prejst 😒
Wolfi, mozno tie co po rozmrazeni neboli ok, by sa ani neuchytili, kto vie... keby clovek vedel veci dopredu, ale by nam bolo ze?

wolfskinka
15. jún 2009

finelka no uvidis

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre