Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

katy7
15. jún 2009

kamka bola by som najstastnejsia na svete... No co, tak budeme bojovat, ved sme nejake baby no nie?

kamka17
15. jún 2009

už len 2x sa vyspíš a budeš najšťastnejšia na svete 😉 😉

a pozitívna správa: pod strečnom už je cesta vraj bez kolón a voľne prejazdná...

katy7
15. jún 2009

super sprava, uz sme s mm rozmyslali, ze pojdeme cez Terchovu

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katy7
15. jún 2009

katarina33 tak sa ti to uz krati, len nech je co najviac fulikulikov 😉

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katy7
15. jún 2009

to hej, robia co sa da. Tebe sa to vyvija pekne, len tak dalej a ta cysta nevadi, ked sa to da vyfuknut, tak je to v pohode. Aj ja som mala pri prvom IVF cystu zvascenu (ja uz ju mam dlhe roky, len niekedy je vascia, inokedy malinka), ale po OPU tam uz nebola, asi mi ju tiez vyfukli, len sme sa s dokim o tom nebavili.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katy7
15. jún 2009

katarinka dakujem, aj ja tebe 😉 😉 😉

kiara15
15. jún 2009

ahojte vsetky konecne mi to tu ide strasne volaco 😠

tijuska super ze si sa ozvala len pekne odychuj veru sa nenamahaj 😉

katy a ty este nezufaj aj zazraky sa deju 😉

lucul ahoj dnes som bola v Bojnicach u zubara ☹

orsul uz sa ozyvam zo stretkom suhlasim 🙂

mzuzka v stredu idem na interne este len 😒 a v stvrtok k Hudecovi potom budem vediet co a ako 😒

inak zdravym vsetky nove heliosacky 😀 😀 😀 uz budem mat zo vsetkeho riadny gulas v hlave 😀

katy7
15. jún 2009

ahoj kiari, v e r i m e

kiara15
15. jún 2009

katy ja viem ze je to hrozne ked ti davaju sancu este aj ja som takto trpla ale u mna sa ten zazrak neuskutocnil ☹ ale ty mozes byt ina

lucula73
15. jún 2009

kiarka čaves,tak v stredu na teba budem myslieť....už aj vieš kedy asi pojdeš na laparku?

kamka ahojček...aj ostatné babulky...

katy7
15. jún 2009

kiarka je to fakt divne, su to neskutocne zmiesane pocity, som ako na hojdacke, raz hore raz dole ... streda to vyriesi

kiara15
15. jún 2009

este nie 🙂

kiara15
15. jún 2009

katy to ano ale neboj raz to musi vyst si myslim 🙂 tak po tom tuzim az som stoho hotova

wolfskinka
15. jún 2009

ahojte

lucula nic netreba iba povies ze chces ist na krv a sono ze ti vysiel pozit test, to je vsetko

kiara15
15. jún 2009

wolfi ahoj 🙂

lucula73
15. jún 2009

wolfi a ty to odkiaľ vieš,že mi vyšiel pozitívny test? 😉 no už som objednaná,idem v stredu ráno....

mzuzka
15. jún 2009

ahojte, este sa 2x nevyspim a 1x vyspim a idem pozriet krajka 😉

mzuzka
15. jún 2009

lucul a vysiel? 😨 ze by predsa naraz?

kiara15
15. jún 2009

mzuzi tak si tu cubi dub 😎 😎 😎

kiara15
15. jún 2009

lucul 😉 😉 😉 😅 😅 😅

mzuzka
15. jún 2009

ahoj kiarri, ano v PD som vecernym rychlikom z BA.vo stvrtok rano do heliku a poobede ti zavolam 😉

lucula73
15. jún 2009

mzuzka ahoj- no už sa na teba teším.....ja už nič neriešim,v stredu uvidím a dám vedieť...

kiara15
15. jún 2009

lucul si stastny clovek 😉 🙂

mzuzka ok len sa ozvy 🙂

lucula73
15. jún 2009

mzuzka a ty budeš mať pripojenie na net aj na SK?

wolfskinka
16. jún 2009

dobre ranko ... dnes opat prva

sa mi snivalo v noci ze nam ani to tretie umele nevyjde ...
mam pocit ako pred kramami ... takze asi to zase nevyslo

orsulka
16. jún 2009

ahojte.......no kurnik toto su infoškyyyyyyyyyyy......včera to opravovali, upravovali alebo čo to tu robili.....a čo to dnes citkam??????
wolfi....... sny su od toho aby sa plnili.....už más mrchu??? nie!!! tak čo!!!!!! 😀

lucula...tak robila ten test, alebo nerobila ten test???????????? 😕 😕 😕 a to akože teraz mám čakať do stredy????? a to ako mám vydržať????? a to ako??a to prečo?????
lucul.....daj boh...!!!!!!!!!!!!!!!!! držim place 😀

wolfskinka
16. jún 2009

orsul ... nemam nemam ale urcite bude ... uz sa citim tak ako pred mrchou takze zazrak sa zase nekonal, no nemam ale ja mavam dlhy cyklus takze ju este ani nemam mat az zajtra alebo vo stvrtok a to tak presne sedi ... s tymi syndrommi a pocitmi

tinkaza ako ? dunda sa vyvaluje na plazi a kamka ma dnes chudiatko zase poobednu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre