Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
26. nov 2009

a mam znamu ktora je z dovjčata jedna je špinavy blond chudučka , utlučka a druha pravy opak vlasy čierne postavou mohutna vysoka a to su dvojčata

minka051
26. nov 2009

no je to v živote všelijaké. Ale teraz pre nás aby boli miminká zdravé. Ja si na to ešte musím počkať a dopracovať sa k tomu. Len musím veriť že sa mi to podarí.

domcek
26. nov 2009

Ahojte.
Tak sa aj ja trosku pripojim k tejto teme.
Ono myslim, ze pre partnera ktory je zastupeny darcom je to vzdy tazsie. Predsa len pocit ze to dieta nieje moje je velmi zvlastny. Jeto o sile osobnosti.
s mojim sme sa o tom bavili povedal ze by do toho siel. aj ked stretli sme sa s nazorom, ze to akoby ho zena podviedla niekde na party alebo vonku na lavicke. 😠

minka051
26. nov 2009

domček každý má na to svoj názor.. Každý je samozrejme aj iný a má iné priority.. Ale inak človek povie aj ked si niečo myslí ked nieje v danej situácii. Je to napr tak. poviem len príklad že žena ktorá už deti má povie ak sa bavia na téme či by ešte chcelal deti a povie že určite nie a že by si do dala preč a tak,tak to povie preto lebo to momentálne nemusí riešiť. Ale môže sa stať že sa to stane a vtedy už človek rozmýšla zas inak. Aj u na je to tak. Ked som si dala robiť sterilizáciu vôbec som netušila že ešte v živote budem chcieť mať deti, ale v mojom živote nastala obrovská zmena a teraz to lutujem lebo vrátiť sa to už nedá.

domika9
26. nov 2009

kočky a kdežeste sa rozutekali? aspon nas hodím na prvu stranu 🙂

minka051
26. nov 2009

no ja som tu ale tu zatial nikto.. 🙂

domika9
26. nov 2009

prave somsi objednala pre babo prve vecičky juchuchu
take krasnučke veci už sa teším ked mi prídu

domika9
26. nov 2009

http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/soupravicky-...

to je take chutnučke už aby sommala tie vecičky doma

denis19
26. nov 2009

domika a kde jsi si je objednala????

denis19
26. nov 2009

tak to jsi jdu mrknout,ale zatím nemám odvahu si neco objednat,ale podívat se mužu🙂

kuspitka
26. nov 2009

ja chcem pre malu objednat nieco cervene ,ale zatial som nic nenasla co by sa mi pacilo

denis19
26. nov 2009

domika
jsou tam hezké vecičky a nemám sice ješte veliký prehled,ale zdá se mi , že jsou tam i fajn ceny.ne?

domika9
26. nov 2009

denis ved prave su to super ceny oproti obchodom

kuspitka
26. nov 2009

domka toto posledne je velmi pekne

denis19
26. nov 2009

domika, tak to je famozní!!!!! a už mi nec neukazuj, nebo kliknu na košík 😝

domika9
26. nov 2009

že , najskor som objednala 0-3 mesiace ale to by sme sa dlho netešili z nosenia lebo by drobec rychlo vyrastol tak som to potom zmenila na 3-6 m

http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/soupravicky-...

aj toto som objednala

kuspitka
26. nov 2009

ja tiez tak objednavam veci od 3mesiacov hore.keby som mala mat
vsetko take male tak to ani nosit nebude

domika9
26. nov 2009
kuspitka
26. nov 2009

moj muz by ma ziadol ,keby som malej nieco objednala 😅

domika9
26. nov 2009

juj sa vytešujem ako mala , už to chcem mať doma

orsulka
26. nov 2009

domi...tie vecičky su napzaj velmi pekne 🙂 🙂 🙂 sledujem, že si robiš radosť 🙂

domika9
26. nov 2009

ale kuspi ale ved vy toho už mate nakupeneho ale my zatial nemame nič
no som zvedava ked príde domov balik za 80 eur čo mi na to povie mm 😅 ale isto sa mu to bude pačiť

kuspitka
26. nov 2009

domka aj ja by som si urobila,ale nemozem.
skoda,ze moj muz mi uz nedovoli nakupovat veci pre mali

kuspitka
26. nov 2009

domka etse mi chybaju nejake veci,ale uz to kupim ked mala bude domka

domika9
26. nov 2009

no orsul robím ani neviem čo ma to prave prepadlo že idem si to objednať stale som to pozerala a vravela si časuuuuuuuuuuu doooooooooooosť a teraz toto samu seba som prekvapila 😀
joj ale je to na zjedenie

denis19
26. nov 2009

vybrala jsi super veci! po novém roce, teda nekdy z jara, se tomu začnu také venovat....ale ted jsem zjistila, že bych snesla ješte jedny tehul kalhoty, nejaké neutrální, zadovážila jsem si jedny,ale to asi bude málo 😲

kuspitka
26. nov 2009

denis ake si si kupila moja

domika9
26. nov 2009

kuspi ja čo som bola pozerať v obchode čo kolko stojí tak tu je to ovela lacnejšie ved za plienku -jednu chcu v obchode vyše jedno euro myslím že to vychadza na 36 korum tak tu ma to vyšlo ovela lacnejšie takže niet o čom 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre