Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
2. dec 2009

DOMIKA........no tak ti zaželám dobre ranko, resp. nech ten den ako zle začal výborne skonci .-)))))))
nakupila som vcera veci aj na tvoj dzusovy kolacik, len som nezohnala tie platy.....no u nas v Jednote, vraj tak pred vianocami .-)))))))))) ale kupim v Tescu...hádam...

domika9
2. dec 2009

no v tescu určite kupiš ja tiež tam kupujem 😉

orsulka
2. dec 2009

domi.....len sa kludne vyžaluj......keby som bola bližšie tak ťa dojdem odviesť .-)

kiara15
2. dec 2009

pekny den vsetkym tak ja uz pekne zarezavam cely clovek ma boli dnes uz idem do druhej sichty 😉

ninja ja som mala menopur aj pri dlhom aj kratkom protokole a reagovala som postupne 😉

orsulik aka cukrarocky 😉
domi aj ja som bola vcera u zubka a aj ma dobre vytrapil normalne ma to aj bolelo 😒

wolfskinka
2. dec 2009

ahojte,

tak idem z Heliosu, guľko bombuľko sa hral na schovávačku ale nakoniec ho pani doktorka našla a ukazal hlavičku a srdiečko mu bilo o 106, vyronila som aj slzičku, bol to ten najkrajší pocit aký som kedy zažila.
Nová fotka je v albumiku.

kuspitka
2. dec 2009

aahoj wolfi.
tak sa tesim stebov moja.juj to je super gratulujem,.

wolfskinka
2. dec 2009

kuspitka dakujem a oddnes som zase na PN

kuspitka
2. dec 2009

wolfi to je super.aspon mozes buvat kolko chces

wolfskinka
2. dec 2009

hej idem uz aj zalahnut, strasne ma pobolieva brucho ale doktorka povedala, ze to je ok

kuspitka
2. dec 2009

wolfi to len bobik robi sarapatu.

orsulka
2. dec 2009

wolfi........................SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSUUUUUUUPPPPPPPPPPPPEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRR!!!!
😉 😉 😉 😉

orsulka
2. dec 2009

kiari....no vitaj moja....takže už v pracovnom zápale???? ale myslím, že to bude fajn, že dojdeš medzi iných ludi, a prides na ine a ine myslienky.....a ten zhon čo tam budete mat 🙂)))))) no...necudujem sa, že ťa vsetko boli .-))))))

wolfskinka
2. dec 2009

kuspitka no idem zalahnut, som na PN oddnes kaslem na audity, spravi ich za mna kolega

orsulka dakujeeeeeeeeeeeemmmm moc a ty ma budes nasledovat rozumela si, uz je nacase a pre Teba ofiecialne srdiečkovské TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

orsulka
2. dec 2009

wolfi........beriem...beriem...berieeeeeeeeeeem....vsetkyyyyyyyyyyyy 😉 😉 😉 dikes

wolfskinka
2. dec 2009

len pre teba uz to musis dotiahnut aj ty do stastneho konca, idem zalahnut som skoro vstavala, dopijem cajik a hajde do postele

kuspitka
2. dec 2009

orsulka aj ja ti poslem.
aj kiare aj kamke.
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

wolfi pekne vela buvaj,aby si mala vela sil

orsulka
2. dec 2009

kuspi..........dakujem kráááásne........beriem...beriem....... 🙂 🙂 🙂

wolfi...tak dobru nocku 😀 😀

kuspitka
2. dec 2009

orsulka naber,aby si bola dalsia tehulka ako kamka

domika9
2. dec 2009

joj orsulik dik si zlata
kiari čauko

wolfskinka
2. dec 2009

orsulik kuspitka dakujem idem spinkat, dufam, ze sa mi nebudu snivat ziadne hovadiny

kuspitka
2. dec 2009

wolfi nech sa ti snivaju len pekne veci.

nasa mala je neposed od rana kope strasne.

domika9
2. dec 2009

wolfi a gratulujem super teším sa že je všetko ok 😉

orsulka
2. dec 2009

wolfi.....nemysli na somariny....tak sa hádam snivať nebudu 😉 😉 😉

domi....ako si vyriesila toho zubara?????????????????? 😕 😕

romy01
2. dec 2009

wolfka gratulujem k srdiecku. 😀 😀 😀
orsulka, kiaram kamka aj odo mna TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

orsulka
2. dec 2009

romy..... 😉 😉 😉 😉 mám aj tvojeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵

orsulka
2. dec 2009

Blondínka robí test, ktorý pozostáva z otázok a odpovedí typu "Áno/Nie". Pozerá na papier 5 minút... 10 minút..., potom v náhlom záchvate inšpirácie vyberie z peňaženky mincu a začne vypĺňať test štýlom "Číslo=Áno, Znak=Nie". Za pol hodinky má všetko hotové, zatiaľ čo zvyšok triedy sa ešte potí nad papiermi. Päť minút pred koncom blondínka zrazu začne v zúfalstve vyhadzovať mincu, mrmlať a strašne sa potiť. Dozerajúci príde znepokojene k nej a pýta sa:
- Prosím vás, čo sa stalo?
Ona na to:
- Kontrolujem si odpovede a skoro všetko mám zle!

domika9
2. dec 2009

orsul preobjednala som sa a volny trermín maju až o 2 týždne takže dufam že sa zasena mna každy vy.. toto a budem chodiť s dierou v zube ešte pol roka a to sa mi treba objednať aj ku dentalnej ale ked takto každeho obťažujem tak neviem asi si to budem vybavovať až ked budem mať novorenca na svete ☹

orsulka
2. dec 2009

domi...tak to mi je luto......ale tak hádam o 2 týzdne už bude zubok v pohode!!!!§ a nech ťa tam nehnevaju, lebo dostanu po riti.....vsetci!!!!!!!!!! 😉

domika9
2. dec 2009

šak to keby mi šiel normelne autobus tak by som šla busom ale ten čo mi šiel tak ide hodinu do popradu lebo ma okružnu jazdu
a to by mi ešte treba ísť pol hodinu zo stanice ku zubarovi -to by som bola už pol hodinu po čase objednania a to ešte neviem ako by som sa dovalila naspäť kedže mi autobus chodí asi 5a pol x za den
teraz ma celkom napadlo ako budeme riešiť lekarov buduci rok šak možem ísť aj pešo ved obvodneho mam len 10km , lesom som tam c123 dieťa dam do plachty na chrbat a hybaj stara cez horu 😀 😀 😀

smejem sa ale ma to naserkalo ale čo narobíš

wolfskinka
2. dec 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

pre orsulku, kiarku a kamku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre