Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
17. dec 2009

viete čo..?? ja som sa rozhodla tento rok odignoraovať celé upratovanie a celý predvianočný stres, lebo ... 😠 príde mi to také choré, že kvôli trom dňom sa musíme takto stresovať a naháňať a neviem čo, a aj tak si tú snahu nikto nevšimne 😒 😖 ...a upratujem predsa celý rok, tak sa pri týchto mrazoch nebudem teperiť umývať okná, aby som ochorela 🙂
ale zas je to tradícia, tak prečo ju nedodržiavať 😉

orsulka
17. dec 2009

kamka.....tak taketo niečo som ja napriklad niky nezažila.......ja sa teda kvoli upratovaniu nestresujem vobec....je to tak ako si napisala.....cely rok predsa upratujem, tak co.....a tradiciu okien ja neuznavam...aj tak ich umyvam, ked su špinave.....a celoročne sa riadim heslom:
"Tento byt je tu pre mňa, a nie ja pre tnto byt." 😉

surviver
17. dec 2009

wolfi,no dobre ranko spachtoško 😉

kamka,maš pravdu s tym upratovanim,ja tiež upratujem priebežne a okna sa teraz aj zle umyvaju,lebo sa to hned rosi tak ani nevieš ,či si umyla...až ked zavrieš okno a po chvili ...machule 😠 A ešte som sa Ťa chcela,spytať,že kde chodiš na tie brušne tance,ak to teda nie je tajomstvo 😎

wolfskinka
17. dec 2009

survi no dobre ranko , ja v poslednej dobe spavam do 10,00 kazdy den

janicca
17. dec 2009

suvri a to je rozdiel aj medzi Za a KNM síce sú to niekedy 2-3 stupne ale to cítiť ....

a teraz skratky pre Orsul Za znemaná Žilina a KNM tj. Krajina Neobmedzeních Možností ...... 😀 😀 😀

wolfi čaves tehula .. 😉

marta222
17. dec 2009

Ahojte dievčatá, dostala som sa k Vám až teraz, robila som ten transparent na pondelok 😀 😀 😀 . Ale nie, robím si srandu, mám tu dnes audítorku - takže ...

orsulka
17. dec 2009

janicaaaaaaaa.................hahahahahahahahahahahahaha....... 😀 😀 😀 😀

wolfi...dobre ranko......u mna pol šichty za sebou .-)))))) a vcelku uspešne aj vďaka MK....🙂)))))

surviver
17. dec 2009

janica to KNM je dobre,to som nevedela 😀 Ja viem ,len ,že CA je cestny akrobat

marta222
17. dec 2009

Orsulka, teba som sa chcela spýtať: mám jednu spolužiačku zo strednej, volá sa teraz Oršulová (pochádza pôvodne zo včera spomínaného HV), jej manžel je z Prievidze, nemáš náhodou s ním niečo spoločné 😉 ?

janicca
17. dec 2009

martula čaves ...transprent pripravený ???... 😀

orsul predstav si že pôjdem ... 😀
a ja som toho istého názoru byt sĺuži mne a nie ja jemu ....joooooj ale keď ja mám taku 85 ročnú babku a u nej si vždy riadne maknem lebo ona si na to potrpí.... 😝

marta222
17. dec 2009

Ahoj janicca, tú skratku o KNM to som ani ja nevedela. Zasa budem o niečo múdrejšia 😀 😀 😀 . Keď sa to tak vezme, tak v našom veľkom okrese má každá obec nejakú milú prezývku 😀 .

wolfskinka
17. dec 2009

janni ahoj ... no u mna sa tehotenstvo prejavuje spankom, ja spim furt a vsade

orsulka ty si sikulka , ja chcem tak od pol januara do roboty ak bude vsetko ok tak neviem ako budem zvkadat to vstavanie

orsulka
17. dec 2009

marta.....e-e...myslím, že nie.......toto priezvisko ja mam z prveho manželstva..... 😀 😀 😀 😀
a tu v okrese PD je samy Orsula.... 😀 😀 😀 😀

orsulka
17. dec 2009

wolfi...ved uvidiš..... ako to vsetko pojde.......a možno este aj rada vstaneš do prace, budeš aj medzi ludmi, kolegov mas fajn, takže by to mohlo byt fajn.....a verim, že tehu bude už uplne OK 🙂)))))))) 😵

marta222
17. dec 2009

Ach tak.. Orsulik, to som nevedela... No vidíš, ty si šikovnejšia ako ja, ja som sa nestihla ešte vydať ani raz 😉 .
Wolfi, ako? Nemala si ísť aj dnes do Heliosu na kontrolu, či už si naspäť?

orsulka
17. dec 2009

marti...hahahahahahahah.......to vobec nevadi moja.... 😀 😀 mne zatial raz stacilo .-))))))

wolfi...tusim zajtra ide na kontrolu 😕

kamka17
17. dec 2009

jani...dole pri tescu bol punč suprový, síce menej rumu, ale aspoň bol horúci...hore na mariánskom zase rumový ale vlažný...ale to sme len dva stánky otestovali, tie zvyšné neviem aké majú..šak dojdi, ale daj mi aj vedieť, pôjdem s tebou 😉

survi...nie je tajomstvo kam chodím na brušáky...je to CVČ Žirafa (centrum voľného času), sú na hornom vale, pri Smere v takej pasáži...len nás chodí strašne málo, tak hádam sa to nezruší

orsulka
17. dec 2009

kamka....a ako bolo na tancovacke?????

lucula73
17. dec 2009

ahojte,
ste sa riadne rozpísali..idem vás dočítať... 😉

orsulka
17. dec 2009

ahoj luculkaa.......🙂 rada ťa vidim 🙂

marta222
17. dec 2009

kamka17, my sme boli v ZA na punč pred týždňom a pochodili sme všetky stánky pri Tescu aj na mariánskom. A najviac nám chutil pri Tescu - oproti pri verejných WC - bolo v ňom kopec ovocia - sušené jahody, hrozienka, mandarínky - takže sme nakoniec zakotvili tam.. 😀

wolfskinka
17. dec 2009

marti zajtra idem na kontrolu, som zvedava kolko drobec narastol

kamka17
17. dec 2009

orsul... super...ono u mňa je to o tom, že keď už začnem sa hýbať, tak ma to baví, ale kým sa k tomu začatiu dostanem... 😒 😖 😅

lucula73
17. dec 2009

no vidím,že sa tu upratuje,pečie...my máme aspoň medovníčky a na upratovanie nejaké veľké kašlem zvysoka...

orsul ahoj a kde si stretla kiarku?musím ju ísť zase mrknúť...len nechcem moc medzi ľudí,bojím sa ...

my sme včera si uvarili večer víno,neviem či to možem,ale takú chuť som mala,že som vypila dva poháre.... 😠

lucula73
17. dec 2009

orsulka a ak máš číslo na tú kuspitku,však jej pošli sms,že naňu myslíme,možno odpíše.. 🙂

orsulka
17. dec 2009

luculka...vcera so msa u nej zastavila 🙂))))))))
kuspitke som napisala....čkaám odpoved......a pozdravovala som ju od vsetkych 😵 😵

wolfskinka
17. dec 2009

no kuspitka by uz mohla mat drobca na svete

orsulka
17. dec 2009

wolfi...ona ma termin na 21.12. mala ist do nemocnice,aby ju tam mali pod kontrolou.....ale kto vie.....

wolfskinka
17. dec 2009

no ved to ktovie .... som zvedava kedy to bude

orsulka
17. dec 2009

tak len nás posuniem vyssie, lebo sme tot poslední na strane......ufff...len tak tak som to asi stihla 🙂))))

kuspitka....žiadna odpovved....... 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre