Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
14. jan 2010

zapracovali, orsulik, zapracovali..., ale treba aj trochu oddychu, nie?
A čo máš dobré na obedík?

orsulka
14. jan 2010

vcera som urobila činu s ryžou....takže...činu s ryžou 🙂))))) zadarila sa..🙂)))

marta222
14. jan 2010

Hmmm, to by som si dala 😝 . Neostane ti trochu ???

orsulka
14. jan 2010

ostalo mi ...teraz......poď si dať 😉 😉 😉

no nič...idem na faktury......... 😝

romy01
14. jan 2010

cafte helinky - ja len na skok aby som vas pozdravila, lebo sa idem ucit, v utorok pisem pisomku tak aby som nevyletela

brmbolcek
14. jan 2010

babulky este, 1 a pol dnicka a je tu vikendiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik.... 😉 😉

tak co planujete pocas vikendu ????

orsulka
14. jan 2010

brmbolcek.....ja idem na ples...hihihih!!! v sobotu......
ale nie sa bavit.....ideme tancovat - otvorit ples.... 😉 😉

romy01
14. jan 2010

ja budem makat na angline bo som tupa ako tago

orsulka
14. jan 2010

romy...ale to snad prehánaš...no nie???????? ved za tu dobu co tam chodis, tak sa už určite čo to na teba nalepilo!! 😉 😉 sa malinke narodi a ty hned na neho po anglicky spustiš 😀 😀 😀

brmbolcek
14. jan 2010

ty brdo vazne na ples ? a ake satocky budes mat ? vedela by som si ta predstavit ako popolusku 😉 😉

romy neprehanaj to 😉 ved ty mas anglinu v malicku 🙂 🙂

janicca
14. jan 2010

orsul a ty budeš aj tancovať alebo len detičky ... 🙂
brmbolček ja idem asi na lyže už tešííííííííím 🙂 🙂

cikyta
14. jan 2010

Orsul-zober aj mna.N labutie jazero mám aj malu labud zo sebou 😀
To musí byť paráda.........hmmmmmmmmm

brmbolcek
14. jan 2010

... janicca bacha na zlomene nozky a dolamane rucky .. ak vies lyzovat mas vyhrate 😉 dufam, ze nebudes stat na lyziach prvy krat 😀 😀 a kam sa chystate lyzovat , chodite aj na vecerne lyzovanie ????

janicca
14. jan 2010

tak už máme snehulienku,labute a ja pôjdem ako čert brrrrrrrr...... 😀 😀

brbmolček na lyžiach budem stať asi 29 rok ..... 😀 😀 už boli aj skoro zlomeniny ale vždy sa nejako opraším a idem ďalej ...... 😀

cikyta
14. jan 2010

Janka-ty budeš Krakonož 😀

orsulka
14. jan 2010

ciky....vas zoberiem vždy.....hihihihihi.....

ja nebudem tancovat...len moje decka a nie su to žiadne detičky, ale tiež už "starý harcovnici" 😀 😀 😀
ja som len zodpovedná veduca 😀 😀 😀 a oblečiem si asi rifle .-))))))))

janicca...moj drahy bol v utorok lyťovať na večernom na Remate...ale nic moc......
ale tebe nech sa vikendova lyžovačka krasne vydari .-))) a zase Morava????

cikyta
14. jan 2010

Orsul-takže ala Lisa Stansfield?

orsulka
14. jan 2010

ja by som isla na ples....tak sa zabavit, ako normalne......ale ten moj ...no nejako sa mu nechce......
ja by som si požičala nádherne saty, jedna by ma ucesala druha namalovala....a už by som sa len bavila 😀 😀

janicca
14. jan 2010

Cikytka no vidííííííííííš to som ešte nebola........tak môže byť no neviem neviem či by to Orsul rozchodila keby sa jej tam dotrepala taká úžasná zostava ......... 😀 😀

marta222
14. jan 2010

Jani, a kam ideš lyžovať? Zasa - Mosty u Jablunkova? Lebo mne môj drahý včera oznámil, že v sobotu ideme zasa na bežky - do Mostov ..... To zasa bude kopec srandy 😀 😀 😀 (a hlavne pádov)
Orsulik, tak ty ideš plesať? Ty sa máš. My máme tiež ísť na ples, ale až 30.1. a nemám žiadnu róbu.. Musím dovtedy niečo pozháňať....

orsulka
14. jan 2010

ciky...hahahahahahahahaha......akurat ja nebum mat fopa......lebo na tento ples idem 1x 😀 😀 😀 😀

janicca...aaaaaaaaaaaaaaaaaale rozchodila moja...ja už som ti vživote ROZCHODILA tooolko veci .-))))) že táto by ma len alen pobavila 🙂)))

marti...ten ples na ktory som chcela ist ja je tiež 30.1. ostavam v snoch nadalej 😔 😔 😔

marta222
14. jan 2010

Orsulík, veď my ideme spolu na ples 1 x - a to sme spolu viac ako 6 rokov. Vieš, koľkokrát som môjho drahého volala niekde sa zabaviť? On je tiež taký pecúch, len by sedel doma pri telke. Teraz ho nahovoril sused - chodia na ten ples už niekoľko rokov a veľmi si ho chváli - tak, keď budeme väčšia partia, tak neprotestoval... Dokonca on prišiel s tým, že či ideme... Tak som zvedavá .....

janicca
14. jan 2010

ja by som išla najradšej tam ale drahý už zase organizuje partiju tak neviem kde skončíme mne sa ľúbi na tej Morave aj cenovo to je OK ale skusim ho ukecať.....my sme boli naposledy pred 2 rokmi plesať a bola som prekvapená ako sa vie drahý vrtieť no ani neviem čo mám doma .. 🙂

marta222
14. jan 2010

No, vidíš, ani nevieme, aké máme poklady... A tento rok sa nechystáte na ples 😉 ? Že by sme sa tam stretli ....

janicca
14. jan 2010

orsulik ja viem toto by bola len taká čerešnička na torte (že labuť a krakonoš ) 😀 ..... 🙂

orsulka
14. jan 2010

ved prave, že na ten ples by to chcelo nejaku partičku.....a takí tí naši sa moc zrovna nechytaju.... ☹ ☹

marta222
14. jan 2010

orsulik, a budeš na tom plese až do konca? Či počkáš, kým tí tvoji odtancujú a hajde domov?

wolfskinka
14. jan 2010

ahojte

orsulik myslim si ze je to spravne ist sa rozlucit, spravne si sa rozhodla

tak dnes som sa konecne vyspala po 3 tyzdnoch do ruzova a som sa vazila, baby huraaaaaaaaaaaaa pribrala som konecne pol kila ...

kamka, janni, marti .. o 15,00 idem na tu neurologiu a potom pridem za vami, ked tam skoncim cinknem kde sedite, ale ja mam vychadzky len do 17,00

cikyta
14. jan 2010

Orsulka,tak nebudeš mať fopa,ale čo tak chlopa?

kamka17
14. jan 2010

hihi, pozerám, že od rána sa prešlo od spevu k plesaniu 😅 ja by som tiež niekedy na nejaký ples šla, len ten moj peciválko...jemu to veru nehrozí...ale viem si predstaviť, že by som mala na sebe nejakú parádnu róbu, pekná upravená by som bola...joj...no ale poznáte to...snívajte s nami 😅

jani...čiže stanica pod hodinami??? len pre upresnenie, vieš

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre