Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

krivka5
29. jan 2010

bombrlcek...ja uz tyzden zarezavam v praci,ale citim sa uplne normalne,len sa mi zda ze ma sem tam pichne v podbrusku,taky pocit na mrsku. ta uz dufam nepride,dnesny testik je zase silnejsi...
nedaj sa prosit a sprav si ho uz chcem sa niecim potesit(dnes som sa nastvala na mnž)
urcite tam budu// 😉

brmbolcek
29. jan 2010

a co ti sposobil zleho manzel ? 😲 😲 😲 😲 😲

krivka5
29. jan 2010

stara sa do mojej prace 😠 uz je to v pohode,ale este som trosku oduta.
idem si trozku lazkat,nejak sa mi drieme 😔
a ty este spinkavas poobede?

brmbolcek
29. jan 2010

uz nie ...... a ty ako ides byt na PN alebo by si aj rada ale nemas nahradu za seba ... ? a kedy ides na krvicku ?

wolfskinka
29. jan 2010

marti ja som bola v robote iba hodinu, popodpisovat nejake papiere a pokecat s chalanmi a isla som domov

survi no vyzera to na chlapa, ale dnes mi volala kamoska ze si znova vylozila karty a ze jej vyslo dievcatko .... dr. povedal ze tak na 90 chlapec, takze este je tam 10 percent ... xixi to by bola sranda, keby to nakoniec bolo dievca

kamka17
29. jan 2010

wolfi aj 10% je číslo, tak nevzávaj sa nádeje na babu 😉

brmbolcek...jjj, dnes som bola dúfam poseldný deň v práci a fakt že tento týždeň bol ako za trest 😖 😠 taký "rozlúčkový"

kamka17
29. jan 2010

ciky... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nemá chybu tá šípková Silvinka 😎 😎

orsulka
29. jan 2010

čaute,,,tak ja na rychlo takto..🙂))) z domu...tu mi to aspon slape 😀 😀

orsulka
29. jan 2010

cIKYTKA......SISI je poklad!!!!!!!!!!!!!§§ jak som sa teraz pobavila na tych fotočkach...zas.... 😀 😀 😀 prave som ich ukazovala Ferkovi .-)))))))

Kamka....poklad moj....takžeinjekcie už začali...tfuj-tfuj-tfuj....pre štastie,,,,, nech vsetko vyjde......

no mojdrahy vcera musel fraxiparim pichnut sam, lebo ja som vecer zabudla a isla som spat.....ale zvladol to celkom v pohode....ale povedal, že dens už zas ja ho mam pichnut....🙂)))))

brmbolček....tak ty ma inak "naťahuješ" s tym testovanim a vobec s vysledkom...!!!!! ja už som čakala, že budem citať, že si nasla //.......no tak čo...budem este čakat.....

ja som mala dnes dovolenku....resp. už vcera pol dna a dnes cely....

orsulka
29. jan 2010

wolfi......Denis je moj krstný syn...a HENRICH je moj riaditel...takže sorry, ale u mňa Henrich NIKDY!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
29. jan 2010

Kamka,Orsulka 😉

orsulka
29. jan 2010

cikytka...ahoj milačik.....

teda ja sa naterz lucim....idem civic a idem sa nachystať....vsetkym pekny vecer hviezdičky .-)))))))

brmbolcek
29. jan 2010

kamka- ved uz mas za tym ... uz to ber ze si PN..... 😉 a zacinaju dlhe spiace rana 😉

Ciky... tak to malucke nema chyby - jejda ake sladke snicky 😀 😀

orsulik- ved uz som sa aj dnes na teba pytala ze co je s tebou moja, a ty si dne sdovolenkovala aspon bolo od rana o maroda postarane 😀 😀 Uz mu je lepsie ?
Ked ja moj strach je dost velky na test, ja strasne bojim, si to neviete ani predstavit, juj hruza aj mm ma strach tak sme dvaja a tak ani netestujem z takkkkkkkkkkkkkkkkkkkeeeeeeeeeeho velkeho strachu 😠 😠 😠 😠 😠

orsulik- cize riaditela volate CAU HENO ? 😀 😀 😀 ci riaditelsky 😀 😀 😀 dobr rano p.Henrich 😀 😀

Wolfi- aj dievcenske mena sa najdu a nie jedno 😉 10%

domika9
29. jan 2010

no tak injekcia do nohy sa nekonala ved to boli ja fras -pichla som do brucha a asi to budem takto robiť ešte hodnu chvílu

brmbolcek
29. jan 2010

domika -- ja by som sa bala do bruska tak plneho babetka uz pichat.... neskusis to este ? skus najst nejake miesto sup ho tam nezavahaj ......

cikyta
29. jan 2010

Domika-uvolni sa a nie do tvrdeho svalu.
Aj ja musím letieť.Dakujem dievčence 😉 Už sa mi to šidielko zobudilo.

domika9
29. jan 2010

ja mam celkom slušnu ešte riasu na bruchu takže si viem v pohode chytiť tuk medzi pallce a šuch ju dnu a do nohy skušala som bola som celkom uvolnena a ciky do svalu? šak to sa prave nema do svalu pichať alebo? žeby som niečo pobabrala 😅 ale nie ved mi bolo povedane na začiatku do riasy tak riasim 😀
ciky kde si pichala do nohy do stehna spredu alebo do vnutornej strany stehna alebo do vonkajšej ja som skusila spredu ale boleš neskutočna 🤐

cikyta
29. jan 2010

Domi-nie do svalu! A z vrchu. (Po pôrode sa mi na bruchu,nohách a rukách porobili pluzgiere ako popáleniny!!!Nik nevedel z čoho a len večer.Možem ti poslať foto,ak mi dáš číslo mobilu 😅 Som zvedava,či sa to urobí aj tebe,lebo mám podozrenie,že to z injekcií)

domika9
29. jan 2010

ciky ip

domika9
29. jan 2010

idem dať foto kde si zatial picham a aka som momentalne zmodreta 😀

domika9
29. jan 2010

nieje to tak dobre vidno tu pravu farbu

mzuzka
29. jan 2010

domi, fuuuu vyzera to uz naozaj velmi podliate, naozaj neskusis inu cast tela?

domika9
29. jan 2010

modrina mi nevadi ale mam tam hrču a do hrče sa pichnuť neda ale už to je na ustupe zajtra bude další pokus pichania do nohy 😀 do apríla sa snad prekonam

wolfskinka
29. jan 2010

brmbolcek my dievcenske mame vybrate sme neratali s tym ze to bude chlapec, vsetci trvdia ze to bude dievcatko a bum a teraz nevieme vybrat

orsulka, denis sa nam nehodi k priezvisku a henrich sa zase mne nepaci

mzuzka
30. jan 2010

fuha, pekny vikendik, ledva som vas nasla na tej druhej strane ,taky nezvyk a to uz mate na SR pomaly 9hodin 😕

ja som hrozne chcela princeznicku, Lily hmm a dvaja vajcaci, ale mozno ked sa zobudim, bude to prekvapenie 😀 i ked skvor je mozny omyl naopak, ze povedia dievcatko, lebo semenniky zostupia dole neskor ako bezne, a tak doki vidi vajecniky, ale clovek nikdy nevie.............. a hlavne tu, tu je vsetko mozne 🙂

domi drzim palceky na dnesny pichaci pokus do nohy, hadam sa zadari moja

tak este raz pekny vikend

cikyta
30. jan 2010

Ahojte.No Domika.Presne.Tie hrče 😠 Tiež som musela už pomaly pichať do hrče 😠 A dr.si to nenechala vysvetliť,že mám problémy.Vidím,že niesom sama.Ale to prejde.ešte pár mesiacov ☹ ...

brmbolcek
30. jan 2010

🙂 🙂 ahojte sobotnicky, zelam vam dobru chut k sobotnajsiemu obediku a pekny zasnezeny vikendik... 🙂 🙂

domika9
30. jan 2010

niekedy mam take obdobie že sa mi dlho nespravi ani modrina ani hrča ale ked raz blbo pichnem tak sa toho potom neviem zbaviť

kiara15
30. jan 2010

pekny den vam vsetkym zelam 🙂 🙂

domi pekne brusko az na tu modrinku 😒

mzuzi aj ty uz ake brusko?,vsak ta to prekoti??

kiara15
30. jan 2010

ciky tie fotky nemaju chybu a este ktomu tie komentare?? 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre