Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lucula73
17. jún 2009

komarik - tak o priechodnosti mi niečo vrav- ja mám jeden uplne nepriechodný a druhý bol spriechodnený pod tlakom...takže žiadna sláva...a máme ešte 100%patologických spermošov...

snecka ďakujem,uvidíš,aj na vás sa šťastie raz usmeje,ja sa teším zatiaľ veľmi opatrne.

wolfskinka
17. jún 2009

lucula ... no obavam sa ze tolko stastia na mna nesadne a aj tebe strasne moc gratulujem zo srdiecka v poslednej dobe su tu akesi same zahadne tehu .. lucula, domcek, komarik, domika ... co sa tu nerobi ... 😀

wolfskinka
17. jún 2009

baby tak spalna na kompletku a detsku na tej makame s muzom a potom este obyvacku, kuchynu a chodbu a kupelnu ... kokso sa mi zda ze toho pribuda

lucula73
17. jún 2009

wolfi - ďakujem,ty nejdeš testovať? 😕
a tá sociálka fakt príde tak neskoro,daj vedieť potom,čo a ako ,ok?

kamka17
17. jún 2009

lucul...tak gratulujem k potvrdeniu tehu, je to super, hlavne sa opatruj a dávaj si na seba veľký pozor a najlepšie bude, ak ostaneš pekne doma sa opatrovať 😉 😉 fest som ale prekvapená, že s tými patologmi sa vám to podarilo...niečo špeciálne si robila alebo tak ??? lebo však my máme tiež problematickú morfológiu, tak si ani nedávam nádej normálnou cestou...takže som vlastne aj povzbudená, že nikdy nehovor nikdy...

komarik, to isté platí aj pre teba a keď ti veríme my, tak netreba sa báť, že by ti to zajtra krajko nepotvrdil... 😉 😉

no a ostatným jasne že pekný večer prajem...pekne oddychujte

kamka17
17. jún 2009

jaj a ešte ma napadlo...kde predávajú také // testy ???

wolfskinka
17. jún 2009

lucula nie a naco ? ve dma boli brucho prsia ... urcite kramy a ked nie tak budem testovat na moje narodeniny 25.6. nech si dam darcek 😀 mozno a mozno nie

kamka a ty si co opica skorica nezapnes icq ?

kamka17
17. jún 2009

wolfi...za chvíľu, lebo nie som pri svojom pc...

katy7
17. jún 2009

No babulky, ja dnes nestiham citat. Ja uz mam dnes verdikt definitivny, krvny test potvrdil, ze sme zasa skoncili neuspechom ☹ Takze teraz veeeeeelky oddych a ideme dalej 😕

komarik drzim moc palceky

lucul asi sme boli spolu na krvicke, nevedela som, ze si to ty, len potom podla tvojho poznavacieho znamenia - vysoky manzel, ked si si ho brala spred Krajkovho sona som tam sedela. Takze stretli sme sa, len sme o sebe nevedeli. Inak GRATULUJEM a drzim palceky 😉 😉 😉

tijuska moc ma to mrzi, sme na tom uplne rovnako, ale ideme dalej 🙂

tinkaza drzkaj sa, bolest prejde, vsetko to stoji za drzanie drobca v naruci 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
17. jún 2009

kamka spravna to otazka kde to predavaju tie pokazene testy s // ... lebo tych "dobrych " co ma len jednu / je vela a tych // malo ... to budu asi nejake nepodarky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katy7
17. jún 2009

wolfi ten zajtrajsoj dopadne na vybornu, hlavne byt v klude a pojde to samo 😉

kamka17
17. jún 2009

katy...škoda, škoda, že sme sa tešili predčasne ☹ ☹ ale veď aj zajtra vyjde slniečko a pekne sa bude pokračovať ďalej...nielen ty, ale aj tijuš a všetky ostatné, čo sme sa na to dali..tak nám všetkým držím palce do toho úspešného //...ja inak som v živote si nerobila test, však som zatiaľ ani nemala dôvod, ale keby som ala mať istotu, že bude s //, tak si ho urobím aj hneď zajtra... 😎 😎

jaj wolfi, a na zajtra sa na tú raketu riadne priprav, nech si nemyslí, že s vami budú mávať ako sa im chce 😠 😠

wolfskinka
17. jún 2009

kamka .. no muz mi povedal, ze s nou volal a ze budem musiet povypisovat este nejake papiere ... tak snad to budem vediet a bude normalna a ked nebudem vediet ze mi s tym pomoze .. muz tu nebude iba ja sama
... uz teraz mam z toho hrozu

to stresy z IVF su malina proti tymto vsetkym socialkarom .. este dva dni a bude vikend a si oddychnem konecne

katy7
17. jún 2009

wolfi to s tym stresom verim, jednanie s uradmi je vzdy postrachom 😠 Hlavne sa nedaj a skus byt v klude, robia zo seba velkych panov ale netusim k comu im to je, len slusnych ludi strasia. Neboj, urcite to dopadne dobre 😉

komarik
17. jún 2009

wolfi a poriadne poutieraj prach a poriaď si aj v skriniach. Bývalej kolegyni otvárali skrine a skúšali či nemá prach na poličkách. Ale to bolo dávno myslím že teraz už také veci nerobia.

cikyta
17. jún 2009

Lucul,Komarik-posielam vám velký CMUK na obe líčka.........Aj za Sisku.

Zázraky sa dejú dievčatá,nievšak každý den............ 🙂 Ale DEJU !!!

pepu
17. jún 2009

Ahojte dievcata 🙂
Vidim,ze mame nove tehulky, tak to je super, gratulujem Vam!!! 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

wolfskinka
17. jún 2009

komarik co skrine ja som vsetko nahadzala do skrini ... ale seriem uz na to .. nech to dopadne ako chce, 2 dni tu lietam s handrami a metlami ... dvojdnova debordelizacia musi stacit

pepu no co taska uz zbalena do porodnice ?

pepu
17. jún 2009

wolfi a vies,ze este celkom nie? kazdy den si hovorim,ze ju uz musim dobalit... 😅
wolfi a preco tak riadis? prepac, nemam precitane o com ste pisali.... 😕

lucula73
17. jún 2009

ciky,katy ďakujem ešte raz...

ste zlaté všetky,fakt...inak ja som užívala od začiatku mája chlorelu-to písala aj ela že brala,prečisťuje organizmus a neviem čo všetko,teraz je to taká moda....a ešte som vybrala dve balenia Femigardu,to som našla tu na koníku a objednala z netu...tak fakt neviem,či niečo z toho zabralo..

pepu
17. jún 2009

lucul, super, tak nech vsetko dobre dopadne a veruze aj dopadne! 😉 😵 🙂

lucula73
17. jún 2009

kamka aj tebe ďakujem...inak mi ešte jeden z tých testov ostal....možno budú dve // 😉

wolfi - tak to by si mala ozaj krásny darček...ja som mala narodky 14.6. - testovala som 13. a potom ešte 16.teho...

lucula73
17. jún 2009

pepu dúfam,že hej...ty to už máš za pár...ja do 38tt ani nevydržím..prvé bolo v 35tt..

pepu
17. jún 2009

preco nevydrzis do 38.tt? 😕
ja uz by som bola rada keby to prislo aj skor/teda ked dobalim tasku 😀 /

lucula73
17. jún 2009

pepu napíšem ti do IP...

pepu
17. jún 2009

oki, lucul... 😉

kamka17
17. jún 2009

lucul...tak som kukala ten femigard...vyzerá to zaujímavo, asi vyskúšam...

janicca
17. jún 2009

ahojte babule 😉 dlho som nepísala ale každy deň vás poctivo čítam 😉
tak samé dobré správičky ste tu nahádzali to je super 😉 ...tehuliek pribúda jedna radosť 😉

tija - myslela som na teba ale ty si silná osobka ty to zvládaš ľavou zadnou 😉život ide ďalej drž sa

wolfi - keď doupratuješ a odprevadíš tety pracovnčky tak príď aj ku mne upratať 😀 držím palce nech to všetko máš už konečne úspešne za sebou viem je to beh na dlhé trate 😉 😉ty si šikulica 😀

mzuzka - vitaj na Slovensku slniečko naše 😉

lucul,komarik - gratulujem z celého srdca 😵 😵pošlite aj nám nejaké tehu vírusiky nech sa to aj na nás nalepí 😀

tinkaza - si úspešne po OPU tak len pekne oddychuj a dávaj na seba pozor 😉

kiarka,orsul ,tinkaza,kuspit,kamka...a ešte raz všetky ostatné heliosáčky.....ahooooojte 😀

lucula73
17. jún 2009

ahoj janicca,pekne si to tu zhrnula teda...a ďakujem ešte raz...

mzuzka by už mala byť v PD,rýchlik už prišiel hádam...no teším sa na ňu,nevidela som ju od 7.triedy ZŠ...

wolfskinka
17. jún 2009

janicca dakujem

pepu nie si v obraze .. tak ta do neho uvediem ... zajtra ku nam pridu tety zo socialky z oddelenia o starostlivost o deti kvoli adopcii skontrolovat ako byvame .. tak upratujem ako sibnuta aj s muzom ale uz to bude zachvilku hotove, uz padame na hubu obidvaja a dame si vecer zasluzene pivko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre