Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
15. feb 2010

Ahojte, tak už som naspäť. Kiarka - aj ja sa pripájam - všetko najlepšie k narodeninám - môžeme sa ísť spolu opiť - ja mám o týždeň ....
No u gyndoša vyzerá byť všetko OK, všetko mi poukazoval - idem mať ovulku z ľavého vaječníka, uvidíme čo cytológia a kultivácia - výsledky budú cca o 2 týždne. No a povedal, že zatiaľ by sa s tým tehotenstvom neponáhľal, ale keby sa zadarilo, tak samozrejme treba hneď prísť. Vraj by bolo dobré počkať na výsledky z genetiky a do Heliosu máme ísť teraz v piatok, dúfam, že dovtedy mi príde tá genetika.. Takže čakám na výsledky z genetiky - boli sme tam 22.1. na vyšetrení. Takže zatiaľ takto...

kuspitka
15. feb 2010

lucula hej.len mam pocit,ze ked si grcne tak ju pali zaha

orsulka
15. feb 2010

kiarka.....ja sa pripajam s tym najkrajsím želaním........plus zdravičko, štastíčko.... 😉 😵 😵

domik...ahoj 😉

lucula73
15. feb 2010

kuspit - je to možné,aj moj keď si grcne,tak sa krúti,zvýja,robí grimasy,tiež mám pocit,akoby mal kyselinu...

marti - aha-už som si prečítala ako ste na tom...ale v podstate dobre,nie?

cikyta
15. feb 2010

Kiarke všetko najlepšie.
Marti-no neviem ako vám,ale nám su výsledky z genetiky urobene za 2 mesiace a ked je urgent pre niečo...tak 6 týždnov.Ale samozrejme,že možno "iny kraj,iný mrav."Preto ti držím palce,nech ich máš už čím skôr!!!
(Ani my sme sa nemali s IVF ponáhlať a kým boli výsledky z genetiky,bola som v 10tt.)Ale to som tu už písala 😝 Sa opakujem,akoby som mala vypite 😀 😀 😀

lucula73
15. feb 2010

orsulka - a ty ideš do toho brna?nejak som nepostrehla,len dnes sa mi páčilo,ako si veziete domov zo zahraničia dve fazuľky 🙂 ,to by bolo krásne....

kuspitka
15. feb 2010

lucula dnes sa opytatm ci nieco nieje nato pre male babo.
ona nevie ani zabuvat musis uz tak ulozit do postielky ,ze buva,
niekto mozno ma odsudi,ale ked uz neviem co mam robit tak ju uz dam do postielky plakat pokial neprestane,ale ju hladam a privravam sa jej.ona je strasne nervna

lucula73
15. feb 2010

ciky tak nepi 🙂 ..ale opakovanie,matka múdrosti.....

lucula73
15. feb 2010

kuspit - no to ste si tak naučili 😀 ...moja veronika taká bola,zaspať len na rukách a potom pooooomaličky a potichučky preložiť do postielky ...a niekedy za minútu už bola hore. 😉 😠 No to sa nedá dlho počúvať,keď ti vreští veru....snáď to prejde,držím vám palčeky,uvidím,čo čaká naás...

cikyta
15. feb 2010

Lucul- 😀 hik! 😀

janula18
15. feb 2010

Ahojte tak bola som dnes na krvi a sone, a o 15hod volám že kedy začínam. Vraj ak budú výsledky ok tak bud dnes alebo zajtra. Dnes som 4 DC tak uvidíme

cikyta
15. feb 2010

Janula-tak držím palce na dnes,alebo zajtra.Tfuj tfuj. 🙂

kuspitka
15. feb 2010

lucula tak ja uz ju davam aj plakat do postielky.ona takaje od malicka uz porodnici bola taka.
tak sme si ju nemohli naucit

janicca
15. feb 2010

ciky ty si expert ....... 😀 😀 😀 😀 😀

martulik neboj dočkáš sa úspešného konca ani sa nenazdáš a bude to tip top ....... 😉 😉

lucula73
15. feb 2010

kuspit -dúfam,že sa nehneváš,ja som to napísala zo srandy... 🙂

marta222
15. feb 2010

no, ciky, to si ma "potešila" s tou genetikou. A vôbec nevadí, že sa opakuješ, opakovanie je predsa "matkou múdrosti" 😀 . Ja sa tiež až tak veľmi nespolieham na to, že mi prídu tie výsledky do piatku, takže asi do Heliosu nepôjdeme, ale dúfam, že aspoň do konca februára ich dostanem... No, ale teraz mám dilemu - či sa už začať snažilkovať, či radšej ešte počkať jeden cyklus 😉.

wolfskinka
15. feb 2010

dobre ranko .... asi zase posledna ... xixi

marti este pockaj pre istotu na vysledky,

cikyta
15. feb 2010

Jani-čo som zase spravila? ☹ ( 😅 )
Lucul-ved sme videli smejka s velkými zubami. 😉

domika9
15. feb 2010

martiteraz som si spomenula ako som ja čakala na vysledky z hematologie a asi 3x som sapreobjednavala v heliose lebo som tam mala ísť už aj s vysledkami a nakoniec im to trvalo asi 2 mesiace to som mala pocit že sa nikdy nedočkam 😉

marta222
15. feb 2010

Ahoj wolfi, no veď, aj ja premýšľam, že asi bude lepšie počkať, jeden mesiac hádam ešte vydržím.. A keď mám ešte dokonca stále tú hnusnú nádchu - akosi sa jej stále neviem zbaviť 😠 😠 😠 .

cikyta
15. feb 2010

Marti-no toť otázka...(my sme to riešili tak,ako som písala.Fakt sa už nechcem opakovať 😀 Sisa už bola v brušku,kým mi prišiel liben brif z genetiky 😀 )Ale podotýkam,že to bol risk,takže asi predsa len počkaj 😉

cikyta
15. feb 2010

Ideme papať.Pápá..........Králička 😀 s brokolicou-teda podaktorí 🤐

janicca
15. feb 2010

Ciky no jasné že nič zle si neurobila .......no to HIK čo si písala Lucul to akože ťa čká abo ak sa to povie štikutá .... .......abo som si to ja zle vysvetlila a keď áno tak to neva aspoň som sa z chuti zasmiala............. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucula73
15. feb 2010

marti - počkaj,radšej sa prelieč,nech si úplne fit... 🙂

marta222
15. feb 2010

Presvedčili ste ma - asi počkám 😉 .

janicca
15. feb 2010

martula len ty pekne počkaj šak vidíš ako Ciky riskovala a čo má teraz domka za RISK ......... 😀 😀 😀 nakoniec po tích skusenostiach čo máš ty sama najlepšie vieš ako ďalej .....ja by som volila radšej počkať ......

wolfi no čaves ty spachtoš ........ 😉 máš sa ???

marta222
15. feb 2010

No veď, Jani, toho sa najviac bojím, že to dopadne zasa rovnako. Preto som mala ráno také stavy - že keď sa aj začneme snažilkovať, ak sa mi podarí otehotnieť, že zasa to skončí potratom... Asi sa budem musieť dať do poriadku - samozrejme aj hlavu 😒.

brmbolcek
15. feb 2010

domi...- no skusim co sa da aj tu pastu co si mi napisala, len neverim tomu ze to pomoze , ale nahoda je 😀 😀 😀

orsulik- som rada, ze ste vyskusali obkladiky , vies ono ked to neskusis v nutorne tak to nezabera vonkajsie 😀 😀 😀 , zaklad ste urobili tak sa nemate coho obavat , 🙂 🙂 🙂 orsulik a nadej je vzdy pokym mas maternicu nic nemas startene , tak hor sa do toho ! nic krajsieho by nebolo na svete akoze to ze mas dvoch brmbolcov 🙂 🙂

Luculka- tak to som rada ze Matuskovi zabrala, vodicka a zajtra drzim palceky aby ste dobre pochodili u pani dokt. a dobre sa oblecte lebo je tam kosa, brrrrr 🙂 🙂 🙂

Martulik- tak fajn, ze ti tak vsetko dobre povysvetloval co ta caka, poinformoval ta co dalej a tak aspon mas teraz prehlad co sa ide diat z tvojim organizmom, 😉 a bodaj by sa zadarilo 😀 😀 😀 !!!

Ciky- dobru chut zelam 😉 ked sa dve baby ako ste vy pustia do kralika , verim tomu, ze z neho nic neostane 😀

wolfskinka
15. feb 2010

marti no presne jeden mesiac hore dole, neoplati sa riskovat ....

janni no ja nie som spachtos to gulko stale vyspava, dnes idem do martina na tu genetiku pre vysledky o 14,00 tak bojim bojim ... a zajtra mam genetiku v ziline a potom aj sono v ziline a ak sa zhodnu genetici amnio tak v stredu nstupim do nemocnice ... takze asi to vystihuje ako sa mam, stresujem kvoli gulkovi, ked spim tak na to nemyslim, nech uz je tento tyzden za nami

domika9
15. feb 2010

brmbolcek a je aj ustna voda lacalut tak si kup aj tu aby bol učinok lepší
jaj mna čaka zubar ešte teraz vstredu posledne 2 kazy a potom sa dam ešte na dentalnu hygienu a rozmyšlam že by som si dala zapečatiť zuby nemate s tym niektora skusenosti?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre