Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
17. jún 2009

tija - ahoooooj 😀 😀 😀

zbinka
17. jún 2009

ktory si den po ET??? aj spinis??? mne je tiez nejak divne stale chodim na vecko,,,ci nic,,,a nic,,tak uz mi asi zasibava, kedy mas ist na sono a krv,,,ja v pondelok,,,a ty???
a ja testovat nejdem, necham sa prekvapit

tija28
17. jún 2009

domika - no ja Ti veru teraz ani neviem poradit, ci testnut, ci nie 😉 ale Ty urcite najlepsie poznas svoj organizmus a vies, co je pre Teba spravne, tak Ti drzim palce, aby si aj Ty pekne nasledovala teraz luculu a komarika 🙂

zbinka - ahooooooj 🙂

zbinka
17. jún 2009

ahojky tija

zbinka
17. jún 2009

tija ty si testovala este doma, ci nie, prepac ani neviem

zbinka
17. jún 2009

domika9,,,jej ty si s PP, super, konecne nekto,,,aj ja,,,ze sme sa este nestretli,,,

tija28
17. jún 2009

zbinka - no ja som teraz po druhom ivf-ku, a dnes 8 den po ET uz pekne o dusu kramujem................takze uz som sa s tym aj zmierila, ze to nevyjde..................ale samorejme aj ja tam niekde v kutiku duse stale verim, ze mi oznamia, ze som tehotna........ale to len tak na okraj 😉 a testla som a bolo negativne, takze tolko 🙂 ....tak ja Ti na pondelok drzim palceky, aby si sa dockala pozitivnej spravicky a pridala sa aj Ty do heliosackeho klanu 😀

domika - ja verim v zazraky...................a ked sa nezadaria teraz, tak isto niekedy nabuduce ano 😀 😀 😀

janicca - ahoj 😉 aj ja som dufala.................ale clovek mieni, zivot meni 😀 😀 😀

tija28
17. jún 2009

Tu mate nieco na pobavenie, nech sa to tu trocha rozveseli 😀 😀 😀

V lietadle po štarte ohlásil veliteľ lietadla základné údaje letu
cestujúcim.
Zabudol vypnúť rozhlas a cestujúci počuli: Tak a teraz si vypijeme
kávu, pošukáme letušku a môžeme kľudne letieť.
Letuška, ktorá bola vzadu utekala do kabíny, aby vypla rozhlas.
Uteká po uličke a Záhorák jej vraví:

Co tak lecíš devečko, šak povídali, že najprv vypijú kávu.

zbinka
17. jún 2009

tija,,,,prestan este ver, citala som v pondelok na nete, ze jedna baba odkramovala, a neverila, ze naco sono a krv ved uz ma aj po,,,a aona tehotna bola a naopak ta co nic nemala ani vytok,,,tak ta nic s toho,,,tak ver,,,,a nevzdavaj to,,,aj ked ja som asi taka ista, no manzel ma stale napravi,,,,,VER,,,v svoje sny,,,a nikdy nevzdavaj,,,potvrdene nemas a testovat moc v osmom dni je velmi skoro, vravela mi gynekoloska

janicca
17. jún 2009

tija - tak to bolo dobré 😀 to je super že si taká vyrovnaná 😉 ... každý máme také svoje temné aj veselé chvílky..... ale zivot není peříčko tak sa treba s ním popasovať 😀 😀

tija28
17. jún 2009

zbinka - ved aj ten moj mi stale vravi, ze on sa bude so mnou o tom bavit az ked uvidi krvny test, a ze zbytocne som dneska bulila, ked mam este par dni do krvneho testu.............tak ja uz to radsej ani neriesim, radsej 😀 a diky za povzbudenie 😉

janicca
17. jún 2009

babenky tak ja sa s vami lúčim 😉
dobrú noc vám prajem 😵

tija28
17. jún 2009

janicca - papa a dobru noc aj Tebe 🙂 🙂 🙂 ...............a sladke snicky 😉

janicca
17. jún 2009

tiaj - babenky aj tvoj manžel má pravdu ...ale keď máš potrebu sa vyplakať tak to kľudne urob a uľaví sa ti....veď nakoniec ty sama najlepšie vieš.....ešte sa nevdzávaj.... 😉

domika9
17. jún 2009

jej tak možeme aj popradčanky robiť konečne stretko 😀

tija28
17. jún 2009

janicca - neboj.................ja to beriem stale sportovo.............dnes som sa len nechala uniest tou bathoryckou, ale len na hodinku ma to zmohlo, takze je to zatial o.k. 😀 😀 😀

janicca
17. jún 2009

pardom za preklep nie tiaj ale tija ...tak ešte raz dobru a krasne sníčky 😉

tija28
17. jún 2009

domika - a kedy ides od heliku na test ??? 😀

domika9
17. jún 2009

ale ved mi kazali až ked doberiem dufík tak ked nedostanem do 10 dní ale ja ked najdem // tak nebudem čakať do 10-teho dna ale zavolam a pojdem

domika9
17. jún 2009

dufík som dobrala včera

tija28
17. jún 2009

domika - no budem na Teba silno mysliet, aby si konecne aj Ty teraz tehulkovala 😉

jerryjanka
17. jún 2009

ahojte - luculka a komarik - blahoželám zo srdiečka jeej dalšie heliosačky tehulky - snad sa aj ja niekedy k vam pridam - lucul ty si otehu prirodzene? 😅

tija28
17. jún 2009

jerry - no cau, co je s Tebou ??? ako pokracujes ??? 😉

domika9
17. jún 2009

jaj ani nevieš aka by som bola rada (chvílku si myslím že som potom zase že isto nie ) dnes som mala trošku v robote škrípanice takže už si myslím že je najvišší čas to pracovisko opustiť (ale samozrejme že nie koli tomu by som bola rada )

jerryjanka
17. jún 2009

tijuš ahojky
chodim sem malo - mam plne zuby všetkeho - hlavne depresií 😀 tak som si povedala že si idem uživať leto bez clostilu, pregnylu, heliku, utz a taaaaaaaaak
a v spt pojdeme na kontrolny spg a potom sa uvidi čo bude

kiara15
17. jún 2009

tijus nemam slov tak som tomu verila ☹ 😖

inak pekny vecer vsetkym 😉

domika9
17. jún 2009

ahoj jerry

domika9
17. jún 2009

kiara 😉

jerryjanka
17. jún 2009

ahoj domi

kiara15
17. jún 2009

lucul a komarik tiez velkaaa gratulacia 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 .

jerry ano lucul prirodze sa im podarilo 🙂

baby pozerala som modre z neba zase som sa vyplakala ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre