Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lucula73
26. feb 2010

kamka jasné,od zajtra vegetíš s vyloženými nožkami 😉 ,júj,som zvedavá na tvojich bobáčikov....už si sa rozhodla,kolko ?

kamka17
26. feb 2010

luci...ahojky...predbežne jedného, uvidíme ešte, čo povedia zajtra ráno
čo porába malý?? posielam pusinu na dobrú noc 😉 a Veronika už si na bracha zvykla??

strelka11
26. feb 2010

kamka tak to co teba caka zajtra,tak ja som mala pred tyzdnom,tak s tym mocovym mechurom si nerob velke starosti,ja som bola na zachode hned ked som vstala a potom som vypila zo dva pohare tekutin a dokym sme dosli do heliosu,tak uz mi trebalo cikat a inak mne povedali,ze aj keby som nemala mocovy mechur plny tak by sa nic nestalo,len by mi potom nemohli urobit fotecku s botkou embrya 😉

janula18
26. feb 2010

Kamka tak to si podobne ako ja, ak to pôjde dobre tak vklad bude na 23dc, ale ja mám tak 26 dnový cyklus.
Zajtra ráno čakáme na správu

maryah
26. feb 2010

janula, aj ja mavam taky kratky cyklus... kedy si mala opu? ja tiez budem mat vklad na 22-23 DC, teda ak to krpci vydrzia... myslis, ze to bude v pohode? co predlzi ten cyklus, utrogestan? mam v tom trosku chaos 😅

strelka11
26. feb 2010

tak holky,tak vas na druhy tyzden cakame v teme Cakanie po transferu 🙂 aspon nas tam bude viac 😵

janula18
26. feb 2010

ja mám OPU v pondelok, a ak pôjde všetko ok tak vklad v sobotu.
Ja som pri prvom IVF dostala mrchu presne na čas na 26 DC.
Oni dávajú ten utrogestan na potlačenie mrchy, len mne to nepomáha. Proste si príde.
Tak dúfam že teraz to bude iné

maryah
26. feb 2010

no tak to neni moc dobra sprava... no, dufam, ze mne tiez nedojde. jas som zacala brat este pred injekciami na 25 DC proveru a ta mi pretiahla mrchu na 30 dni tak dufam, ze mi nedosrazi ani teraz skor a krpcek bude mat dost casu na uhniezdenie...

janula18
26. feb 2010

pri prvom IVF mi tiež provera uržala mrchu a prišla na ten 30 den, ale po vklade prišla 5dní po ET, presne načas 😔
A teraz mi po provere prišla už na 29Dc, tak som zvedavá čo to bude teraz, ked mám všetko poposúvané.

maryah
26. feb 2010

no uvidime, dufam, ze sa nam to podari a ta hnusna mrcha pride az za 9 mesiacov 😉

wolfskinka
26. feb 2010

brmbolcek jasne, ale idem tam az vos tvrtok, vraj je dr. chory tak mi to prelozili z pondeloka na stvrtok

som bola dnes pozriet mojich chlapov v robote a kym som vysla na to tretie poschodie som fucala ako lokomotiva

janula18
26. feb 2010

To dúfam aj ja, že teraz sa to udrží a nepríde.
AJ ked neviem ,mna bolí mrchu ako na mrchu už teraz, a to ešte nemám ani po OPU, telo pobláznené z tých hormónov, už asi bolo mimi v brušku 😉

maryah
26. feb 2010

to je urcite s tych hormonov, telo je trosku domylene...
ked sa ide na transfer tak robi sa aj ultrazvuk? tam by hadam dr videl ci sa mrcha blizi? ci nie?

maryah
26. feb 2010

... mna strasne bolia prsia... bolievaju ma pred ovulaciou a teraz ta ovulacia bola silna a este aj ten utrogestan k tomu tak ma bolia... pred mrchou ma nezvyknu bolievat...

strelka11
26. feb 2010

takze maryah ty si uz po ET?

maryah
26. feb 2010

este nie... v utorok som mala OPU a ET ma caka v ndelu alebo v pondelok... ty uz mas po ET?

maryah
26. feb 2010

ok baby, idem kukat panelak... zajtra sa tu zastavim... 🙂

strelka11
26. feb 2010

ano ja som bola v sobotu,tak dneska mam iba 6 den po ET,zatial sa to vlecie,ale ako tu citam kadejake prispevky,tak sa zacinam bat 10dna,lebo citala som ze zacali zeny krvacat,tak dufam,ze u mna to nebude 😢

wolfskinka
26. feb 2010

lucul, brmbolcek .... slubene foto gulkoveho domceka ... kuk album

kiara15
26. feb 2010

pekny vecer vsetkym 🙂

janula drzkam palceky a kolko bolo folikov??

kamka zajtra drzkam palce a chceme info kolko???? 🙂 🙂 🙂 🙂

wolfi ty nemozes spat??domcek super 🙂

gabika24
26. feb 2010

ahojte.
wolfi, pekné meno a kráááásne bruško 😉
všetky zdravím a prajem dobrú nôcku 😵

jerryjanka
27. feb 2010

no hokejove fanynky kde steeeeeeeee 😀

wolfskinka
27. feb 2010

kiara nie nemozem .. ved je predsa hokej, kto by spal ...

wolfskinka
27. feb 2010

3:0 no idem spat , to uz neotocia ... dobru noc ...

janula18
27. feb 2010

Kamka ako, kedy ideš?

wolfskinka
27. feb 2010

kamka no co ako ?

kamka17
27. feb 2010

pekné upršané víkendové ránko prajem... 😎
tak sme nakoniec až tak zle nedopadli, veď aj bronz je kov a ten isto vyhráme 😎

no a moji bojovníčkovia sú vo finále, teda dnes len jeden, pre toho si ideme a sú ešte dva, ktoré sa nechajú do zajtra a ak budú ok, idú do mrazničky...takže tak

janula18
27. feb 2010

Kamka tak to je super, aspon dnes nemusíš rozmýšľať že koľko vložíš.
A zajtra tie dva zamrazia, aj mne mrazili až na 6den jedno,

minka051
27. feb 2010

ahojte
Prajem pekné ránko u nás zamračené. A hokej sme prehrali no čo už.Ajtretie miesto je fajn.

janula18
27. feb 2010

Tak ja mám zasebou posledné tri včeličky, večer ešte pregnyl a koniec pichaniu 😀
Už sa teším na pondelok 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre